Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 07 30, 13:03

Drabužių daugiau nei vietos lagamine? Pataria, ką būtina įsidėti į kelionę

Kelionės, be to, kad yra didelis malonumas ir, dažnu atveju, kvapą gniaužianti pramoga, sukelia nemažai rūpesčių bei apmąstymų prieš išvykimą. Apgalvoti, rodos, reikia daugybę dalykų, o kartais tai atneša ir streso kupinų akimirkų. Vienas iš aspektų, kurį apsvarstyti keliaujant reikia itin dėmesingai, yra pasirenkamų drabužių garderobas.
Lagaminas Tik prenumeratoriams
Lagaminas / 123RF.com nuotr.

Drabužiai, kuriuos verta turėti poilsinėje kelionėje

Susikomplektuoti lagamino turinį ne visada yra paprasta bei elementaru. Žinoma, tai priklauso ir nuo jūsų pasirinkto bagažo tipo, ir nuo kelionės pobūdžio. Visgi atsižvelgiant į šiuos išvardytus elementus bei žinant tam tikras kertines taisykles, drabužių parinkimo kelionei užduotis tampa gerokai lengvesnė.

Pirmiausia reikia apsibrėžti kelionės tikslą ir tipą – pažintinės ir poilsinės išvykos turi savo braižą, dienotvarkę, tad garderobo struktūra turėtų atliepti keliamus poreikius. Pavyzdžiui, poilsinėje kelionėje neabejotinai pademonstruosite daugiau derinių, drabužių ar aksesuarų.

Jeigu pasirinkote poilsinę kelionę ir didžiąją dalį laiko leisite viešbutyje, derėtų skirti aprangą į du tipus: dienos meto ir vakarinę. Akivaizdu, jog dieną svarbiausia yra vėsūs drabužiai bei maudymosi kostiumėliai. Galite įsimesti kelis marškinėlių ir šortų derinius, jeigu nuspręsite patraukti į miesto centrą ar tolėliau už viešbučio erdvės.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką