-35% metinei prenumeratai. Maža kaina - didelė vertė.
Išbandyti
Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Karlo Lagerfeldo parduotuvėje dirbanti Gabrielė Gzimailaitė: „Neklausykite, ką apie jūsų stilių mano kiti“

Londone gyvenančiai Gabrielei Gzimailaitei – tik 21-eri. Nuo mažens mada bei stiliumi besidominti mergina prieš ketverius metus nusprendė sukurti ir asmeninį mados tinklaraštį.
Stiliaus tinklaraštininkė Gabrielė Gzimailaitė
Stiliaus tinklaraštininkė Gabrielė Gzimailaitė / Asmeninio archyvo nuotr.
Temos: 1 Mada

Londone vykstančiose mados savaitėse dalyvaujanti ir įvairiuose stiliaus konkursuose vis pasirodanti Gabrielė asmeniniame tinklaraštyje dalijasi savo stiliaus idėjomis bei mados patarimais.

Itin didelio populiarumo G.Gzimailaitė sulaukia ir socialiniuose tinkluose – jos „Instagram“ paskyrą seka daugiau kaip 28 tūkst. internautų, o „Facebooke“ ji turi per 6 tūkst. gerbėjų.

Per ketverius metus iš pomėgio į darbą virtęs jos tinklaraštis nėra vienintelis Gabrielės užsiėmimas – jauna mergina šiuo metu studijuoja madą viename Londono universitetų ir dirba garsaus dizainerio Karlo Lagerfeldo parduotuvėje.

– Kokios aplinkybės privertė išvykti iš Lietuvos?

– Maždaug iki 10-ies metų gyvenau Panevėžyje, o tada mama nusprendė mus kartu su jaunesne seserimi išsivežti gyventi į Didžiąją Britaniją. Atsimenu, tuomet labai apsidžiaugiau – Londoną pamilau nuo pat pirmųjų dienų, tad Lietuvos labai stipriai ir nesiilgėjau – juk tada dar buvau visai vaikas.

Dar ir dabar nežinau, kodėl mama nusprendė persikelti gyventi būtent į šią šalį – galbūt ji tiesiog norėjo pradėti gyvenimą nuo pradžių. Londone ji susirado darbą, tad ganėtinai greitai čia įsikūrėme. Žvelgdama iš šių dienų perspektyvos, esu jai nepaprastai už tai dėkinga – net neįsivaizduoju, ką dabar veikčiau, jei gyvenčiau Lietuvoje.

Taip pat skaitykite: Spintos revizija pagal stilistę Agnę Gilytę: drabužių deriniai kiekvienam figūros tipui

– Tai naujoje šalyje pritapti nebuvo labai sunku?

– Tikrai ne, ganėtinai greitai išmokau laisvai bendrauti angliškai, susiradau daug naujų draugų, pradėjau lankyti mokyklą, tad stengdavausi vaikščioti ir į kuo daugiau įvairių būrelių. Žinoma, kartais ilgėdavausi ir savo gimtosios šalies – juk ten liko mano seneliai ir daug draugų.

– Šiuo metu esate ganėtinai populiari stiliaus tinklaraštininkė, turinti tūkstančius sekėjų tiek „Facebook“, tiek ir „Instagram“ tinkle. Kada rimčiau pradėjote domėtis mada ir kas, jūsų manymu, lėmė tokį tinklaraščio populiarumą?

– Nors gražūs drabužiai man patikdavo visuomet, išsamiau domėtis stiliaus ir mados tendencijomis pradėjau tik pradėjusi rašyti savo tinklaraštį bei įstojusi mokytis į Middlesex universitetą Londone, kur šiuo metu studijuoju stiliaus ir mados komunikaciją (angl. Fashion communication and styling) ir esu jau paskutiniame – trečiajame kurse.

Savo tinklaraštį rašyti pradėjau prieš ketverius metus – tai padaryti mane įkvėpė viena tinklaraštininkė norvegė. Vieną dieną tiesiog pamaniau, kad ir pati norėčiau kurti bei dalintis savo patarimais internete su žmonėmis.

Kadangi tuo metu dar studijavau ir fotografiją bei labai mėgau fotografuoti, prie kiekvieno įrašo įdėdavau ir savo nuotraukų – galbūt tai ir pritraukė didelį sekėjų ratą. Vis dėlto pirmus dvejus metus tinklaraštį rašiau savo malonumui – net ir nebuvau susimąsčiusi, kad iš jo įmanoma užsidirbti, gauti nemokamų drabužių ar bendradarbiauti su įvairiomis kompanijomis. Tik bėgant laikui viskas pradėjo keistis.

– Kaip atrodo mados tinklaraštininkės kasdienybė ir gyvenimas Londone?

– Paskutiniu metu sulaukiu nemažai pasiūlymų iš įvairių parduotuvių, norinčių pareklamuoti savo produkciją. Daugelis mano, kad įvairius drabužius mados tinklaraštininkės gauna už dyką, bet iš tiesų mes juos gaunam už savo darbą. Privalome jiems atsiskaityti ne tik gerais tekstais, bet ir puikiomis bei kokybiškomis nuotraukomis, kurias tenka ir pačiai redaguoti. Tai užima tikrai nemažai laiko ir darbo.

Taip pat skaitykite: Modelis ir teisės studentė Aušra Pekarskaitė: „Negalia man niekada netrukdė siekti savo svajonių“

Mano kasdienybė – visada būna vis kitokia: vieną dieną aš pusryčiauju su įvairių kompanijų atstovais, peržiūriu naujas kolekcijas, o kitą dieną namuose tiesiog plaunu indus ar šveičiu vonią – namai juk irgi patys neišsivalys.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Šimtai vyrų kasdien susiduria su erekcijos sutrikimais ar net prostatos vėžio diagnoze – kaip to išvengti?
Reklama
Pirmą kartą per beveik penkiolika metų fiksuotas verslo ginčų augimas – ką tai reiškia verslui?
Reklama
„Daktare, man pašalino tulžies pūslę, tačiau aš nesijaučiu gerai...“
„TOPsport A lygos tribūna“: „Panevėžio“ krizė, karštosios kėdės ir prezidentas svečiuose
Užsisakykite 15min naujienlaiškius