Dabar populiaru
Publikuota: 2019 balandžio 17d. 12:03

Madingiausios plaukų spalvos ir kirpimai pagal ATWINS

 ATWINS 2019 m. pavasario ir vasaros kolekcijos modelis
Paulius Zaborskio nuotr. / ATWINS 2019 m. pavasario ir vasaros kolekcijos modeliai

Lietuvos plaukų stilistikos diktatoriai ATWINS pristatė karščiausias šio pavasario ir vasaros sezono tendencijas: šviežiausi mados blyksniai kosminės pastelės spalvomis, tapyba ant plaukų, neįprasti aksesuarai ir stilius be įsipareigojimų – dešimties vyriškų ir moteriškų modelių kolekcijoje, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Ryškūs pokyčiai vienam vakarui

Moterų plaukų dažymo spalvose – daug pastelinės ramybės ir monochromo, paskaninto siurrealistiniais akcentais. Iš spalvyno šiemet nesitraukia gardi rausvos blondinės, švelni koralo, šilta balintos karamelės spalva. Jas dažant keliais artimais atspalviais, išgaunamas sruogomis mirguliuojančių, gausių ir spindinčių plaukų efektas. Efemeriškas, skaidrus ir lengvas dažymas neretai kuriamas taip, kad bėgant laikui blukdamas įgytų dar daugiau žavesio.

O štai ryškia citrina ir žaižaruojančiu violetu tarsi iš impresionistų paveikslų vilnijančios sruogos – tai ekstravagantiškiausi ir labiausiai akį traukiantys dažymo būdai, kuriuos ATWINS meistrai kūrė ant... pridėtinių plaukų.

„Iš pradžių šios sruogos paruošiamos, nudažomos norimomis spalvomis, tuomet priklijuojamos prie natūralių plaukų ir puikiai tarnauja iki pirmo plovimo: organiškai atrodo, jas galima garbanoti, sukti, velti, kaip ir natūralius plaukus.

Šiuo atveju jūs neįsipareigojate ryškiems pokyčiams ir jau kitą dieną galite juos paprasčiausiai išsisegti. Ši pridėtinių plaukų sruogų ir kitokių plaukų aksesuarų tendencija – itin ryški šį sezoną ir suteikia kaip niekad daug galimybių žaibiškai pakeisti savo įvaizdį be didelių sąnaudų ir nekenkiant plaukams“, – tvirtina komandos narys Andrius Mašauskas.

Patogi ir pragmatiška mada

Brėždami sezono gaires ir dalydamiesi tuo, kas šiandien aktualiausia plaukų stilistikoje, kūrybinės komandos nariai didžiausią dėmesį skyrė mados pritaikomumui konkrečiam žmogui.

Tiek kalbant apie vyriškus, tiek apie moteriškus kirpimus, dominuoja dėmesys patogumui: tą patį kirpimą žmogus nesunkiai gali performuoti iš santūrios biuro stilistikos į ekstravagantiškesnį vakaro variantą.

Paulius Zaborskio nuotr./ ATWINS 2019 m. pavasario ir vasaros kolekcijos modelis
Paulius Zaborskio nuotr./ ATWINS 2019 m. pavasario ir vasaros kolekcijos modelis

Pasak Anatolijaus Pajanoko, plonesnių ar slidžių plaukų savininkėms tinkamai parinktas kirpimas suteiks vizualaus purumo, atrodys nerūpestingai, plaukai bus lengvai prižiūrimi ir lengvai sutvarkomi.

Smulkesnių bruožų merginoms kirpimu atvėrus veidą pabrėžiamos grakščios linijos, o paliktas ilgesnes zonas šukuojant į vieną ar kitą pusę, susegant ar suteikiant purumo iš vieno kirpimo galima išgauti keliolika šukavimo variantų ir skirtingų emocijų. Daug vietos transformacijoms ir fantazijai!

Laisvumas ir jokios įtampos: tokią emociją šį sezoną plaukų stilistai rekomenduoja garbanotų plaukų savininkėms ir siūlo rinktis minkštus, išraiškingą plaukų struktūrą pabrėžiančius kirpimus.

„Gerai nukirpti garbanotus plaukus nėra lengviausia užduotis kirpėjui, todėl labai svarbu parinkti tinkamas proporcijas ir ilgius – visa tai niuansai, kurie plika akimi nematomi, bet gerokai palengvina garbanotų klienčių gyvenimą ir padeda be didelių pastangų puikiai atrodyti kiekvieną dieną“ – tvirtina A.Mašauskas.

Nuo griežto aiškumo iki nežabotos laisvės

Vyriškuose kirpimuose šį sezoną netrūksta aštrių briaunų, perkirstų linijų ir dinamiškų spalvinių akcentų, o garbanotuose plaukuose kirpimu išlaikoma vyriška kvadrato forma, bet pačioms garbanoms suteikiama judesio, gyvybės ir laisvės – taip sukuriant nevaržomą, maištingą vyrišką emociją.

„Net keliems modeliams pritaikėme šoninius dažymus: kai norisi būti ryškiam ir matomam, plaukai šukuojami taip, kad aiškiai švytėtų kontrastuojančia spalva nudažyta sruoga, pabrėžianti visą šukuosenos dinamiką. Bet čia pat klientas gali tiesiog peršukuoti plaukus kitaip – ir dažymas bei visas aštrumas pasislepia. Tai universalu, praktiška ir nenuobodu“, – vardija plaukų stilistas A.Pajanokas.

Paulius Zaborskio nuotr./ ATWINS 2019 m. pavasario ir vasaros kolekcijos modelis
Paulius Zaborskio nuotr./ ATWINS 2019 m. pavasario ir vasaros kolekcijos modelis

Kūrėjai pabrėžia, kad vis dėlto viena svarbiausių taisyklių, lemiančių galutinį rezultatą, yra kiekvieno meistro gebėjimas ne klientą pritempti prie mados, bet naujas tendencijas adaptuoti konkrečiam žmogui ir kurti tokį stilių, kuris kasdieniame gyvenime būtų ne tik efektingas, bet ir patogus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Ekspertai pataria
Skanumėlis

Video

20:27
01:03
01:22

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką