Dabar populiaru
Publikuota: 2019 spalio 6d. 12:40

Mados kūrėjų renginyje „Designer Space“ priminta idėja Kaunui

Mados kūrėjų renginys „Designer Space“
Gabrieliaus Jauniškio nuotr. / Mados kūrėjų renginys „Designer Space“

Spalio 5 ir 6 dienomis Kauno Akropolyje vykstančiame „Designer Space“ Pop-Up galima sutikti būrį žymių Lietuvos mados kūrėjų ir rasti naujausius mados darbus. Susitikime su Kauno mados gerbėjais priminta idėja Kaunui - atkurti kažkada čia gamintus kvepalus „Lilas de Lituanie“ („Lietuviškos Alyvos“).

Unikalus mados kūrėjų projektas „Designer Space“ Pop-Up jau metus kviečia mados gerbėjus susipažinti su Lietuvos mados autoriais ir jų kūryba, atrasti originalius mados sprendimus, kurie dažnai pasigendami masinėje gamyboje. Kauniečiai šia galimybe dar gali pasinaudoti sekmadienį, spalio 6 d. nuo 11 iki 19 val. Kauno Akropolyje, Renginių aikštėje (3 a.)

„Sutikti mados kolekcijų autorius yra ypatinga galimybė, kuri kitose šalyse yra dažnai sunkiai pasiekiama“, – susitikime su Kauno mados gerbėjais šeštadienį sakė kvepalų menininkas ir „FUMparFUM“ linijos kūrėjas Aistis Mickevičius, skatindamas domėtis mados dizainerių darbais.

Pasidžiaugdamas augančiu kauniečių susidomėjimu mados kūryba, Aistis Mickevičius taip pat priminė ir idėją pačiam Kaunui – atkurti kvepalus „Lilas de Lituanie“ („Lietuviškos Alyvos“), kuriuos gamino didžiausias tarpukario kosmetikos fabrikas Kaune – „Florance“.

„Šių kvepalų legendoje teigiama, kad jie buvo gaminami iš lietuviškų alyvų, kas realybėje mažai tikėtina, – sakė Aistis Mickevičius. – O Kaunas tarpukariu buvo tikra kosmetikos sostinė – čia veikė net penki fabrikai – Florance, Sanitas, Kosmos, GerMaPo, Lysane“.

Dizainerių derinius ir ryškiausias mados tendencijas kauniečiams pristatydama dizainerė Kristina Kruopienytė akcentavo, jog dabar ryškiausia „banga“ madoje – tvarumas. „Mes, dizaineriai, šiuo principu savo kūryboje remiamės jau seniai, – sakė Kristina Kruopienytė. – Kurdami mes visuomet galvojame apie kokybę ir galimybę dėvėti rūbą ilgą laiką“.

Pristatydama dabar populiarias mados tendencijas Kristina Kruopienytė akcentavo retro ir punk stilius, natūralius audinius, dirbtinės odos sprendimus ir netikėtus derinius. „Madoje šiuo metu, iš tikrųjų, galima rasti įvairiausių siluetų, – sakė dizainerė. – Juos kiekvienas galime sau prisitaikyti individualiai“.

Gabrieliaus Jauniškio nuotr./Mados kūrėjų renginys „Designer Space“
Gabrieliaus Jauniškio nuotr./Mados kūrėjų renginys „Designer Space“

„Designer Space“ Pop-Up renginyje Kaune skirtas dėmesys ir šiame mieste dirbantiems mados kūrėjams – „Sirena“, „Sesės“, „Tašku“, „OW Studios“, čia taip pat galima sutikti Kaune įsikūrusius arbatos namus „Tealure“ bei natūralių sojų žvakių kūrėjus „Baltijos kvapai“.

Gabrieliaus Jauniškio nuotr./Mados kūrėjų renginys „Designer Space“
Gabrieliaus Jauniškio nuotr./Mados kūrėjų renginys „Designer Space“

Čia taip pat galėsite sutikti ir dizainerius Liliją Larionovą, Kristiną Kruopienytę, Dianą Paukštytę, Jolantą Rimkutę („Baltai“ ir „LT-identity“), Sonatą Bylaitę, Leną Nomanovą („RUDNĖ“), Adelę Dagytę, Alginą Midverę („FreakyFoxx“), Giedrę Paukštę Agnę Krasauskaitę („Agnes Krasauskas“), „RANDOM Shop“, „AMRES ART Batik“.

„Designer Space“ Pop-Up pamalonins savo lankytojais desertų namų „Sugamour“ skanėstais, natūralių vaisių smūčiais „Skanovė“, gaivinančiu ir odą giliai drėkinančiu mineraliniu vandeniu „Birutė“.

„Designer Space“ POP-UP Kaune vyks spalio 5-6 d. nuo 11 iki 19 val. Kauno Akropolyje, Renginių aikštėje (III a.).

Partnerio turinys
Temos: 2 Kaunas Mada

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

16:44
03:16
03:00

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką