Dabar populiaru
Publikuota: 2021 birželio 24d. 16:05

Naujausi mados vėjai – sijonuoti ir suknelėti vyrai

Vyras su sijonu 15MAX
„The New York Times“/Peter Prato nuotr. / Vyras su sijonu
Mažai tikėtina, kad Irwinas Shaw, rašydamas novelę „The Girls in Their Summer Dresses“, („Merginos vasarinėmis suknelėmis“), savo klasikinį kūrinį, skirtą apdainuoti „milijonus nuostabių moterų visame mieste“ sklendžiančių grindiniu, šiltam vasaros vėjeliui kedenant jų suknelių kraštus, būtų įsivaizdavę dieną, kai tos „merginos“ dažnai bus... vyrai.

Kas ir kokia seksistinė ir senamadiška bebūtų ši I.Shaw 1939-ųjų istorija, joje išties išdėstomos to meto tiesos apie miesto gyvenimą ir su niekuo nepalyginamą džiaugsmą grožėtis žmonėmis.

Tie malonumai, kurių dauguma pastaruosius 16 mėnesių buvo pradingę, grįžo, kai išlindome iš savo olų. Bent vieno akylo stebėtojo pasitenkinimui, nemaža dalis mūsų, matyt, praleido tą laiką permąstydami keletą visuotinai priimtų tiesų apie tai, kam ką galima dėvėti.

Pavyzdžiui, Khoa Sinclairas karantiną traktavo kaip eksperimentų laiką, galimybę ir taip iš nelanksčios dvilytės sistemos jau išlaisvintą savo stilių perkelti į „kitą moteriškumo lygmenį“.

Taigi neseniai K.Sinclairas (26 m.) šiltą popietę išėjęs pasivaikščioti į Domino parką, esantį Vilijamsberge, Brukline, pasipuošė. Jo tatuiruotos rankos kyšojo iš trumpų, siaurų klostuotos „Issey Miyake“ suknelės rankovių.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką