Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 birželio 18d. 09:37

Nuotaka, pasiruošusi įmušti geriausią gyvenimo įvartį? Kodėl gi ne

Dizainerės Ingos Miltienienės vestuvinės suknelės
Inaros Bakej, Danielio Pauliaus Masiulio nuotr. / Dizainerės Ingos Miltienienės vestuvinės suknelės
Sužibėti pasirinkus klasiką, kuri niekad neleis prašauti pro šalį, ieškoti originalesnės, bet nebūtinai patogios suknelės, o gal, jei esate patrakusi sporto aistruolė, išlikti ištikimai sau ir pasirinkti vestuvinį apdarą, prie kurio priderinusi patogius sportbačius bėgsite į aikštelę ir įmušite geriausią gyvenimo įvartį?

Dizainerė Inga Miltienienė modelius pakvietė įsiamžinti futbolo manieže Karoliniškėse, o būsimoms šios vasaros nuotakoms renkantis suknelę pataria apgalvoti visus tris variantus ir rinktis tą, kuriam „taip“ pasakys širdis.

Šiai vasarai ji sukūrė trijų suknelių kolekciją. Tai – orientaciniai modeliai, apie kuriuos gali galvoti kiekviena vestuvėms besiruošianti moteris.

Užkietėjusiai klasikos gerbėjai

„Mano manymu, tai – suknelė, kuri bus tinkama visais laikais. Kai po daug metų anūkė žvelgs į močiutės vestuvių fotografijas, apie tokią suknelę ji galėtų pasakyti: kaip ji tiktų man, močiute, gal išsaugojai ją spintoje, aš mielai ja pasipuošiu savo šventėje“, – kalba kūrėja I.Miltienienė. Tokioms suknelėms parenkami klasikiniai siluetai, balta ar dramblio kaulo spalva, puošiama, tarkime, plunksnelėmis, karoliukais, neeksperimentuojama su detalių ar audinių gausa.

Ieškančiai originalumo

Anot I.Miltienienės, norinčios būti pastebėtos, išsiskirti iš kitų, renkasi įdomesnius sprendimus – žaidimą audiniais, detalėmis, kirpimu ir spalvomis. Juk nuotakos suknelė gali būti ir mėlyna, tiesa?

Vietoje nenustygstančiai sporto aistruolei

Tokiai nuotakai tiktų lengva, apnuoginanti kojų priekinę dalį, tarsi sakanti: įsispirk į sportbačius ir bėk į aikštę įmušti svarbiausio savo gyvenime įvarčio – juk šiandien tavo vestuvės, svarbiausias gyvenimo mačas.

„Yra nuotakų, kurios šventę kuria pirmiausia sau, ne kitiems. Jai svarbiausia ne tai, kas ką pagalvos, o kaip ji pati jausis geriausiai. Tuomet ji renkasi ir patogią, neklasikinę suknelę, ir fotosesijai – netradicinę vietą, pavyzdžiui, futbolo aikštelę“, – atkreipia dėmesį I.Miltienienė.

Inaros Bakej, Danielio Pauliaus Masiulio nuotr./Dizainerės Ingos Miltienienės vestuvinės suknelės
Inaros Bakej, Danielio Pauliaus Masiulio nuotr./Dizainerės Ingos Miltienienės vestuvinės suknelės

Garsėja nestandartiniais sprendimais

I.Miltienienė ne kartą nustebino netradiciniais sprendimais. Vienai iš savo kolekcijų ji buvo sukūrusi ir tamsiai mėlyna suknią, ir subtilų jaunosios apdarą iš 9500 Mikado šilko žvynelių.

Šiuos netikėtus įvaizdžius išbandė ir tuomet vestuvėms besiruošusi Eleona Sebrova.

Dizainerė taip pat buvo sukūrusi pirmąją Lietuvoje miltitaristinio stiliaus vestuvinę suknelę, puošė didesnio dydžio drabužius nešiojančias nuotakas, teigdama, kad didesnis dydis nelygu mažiau laimės.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

24:11
00:45
28:20

15min metų knygų rinkimai

Tema

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką