Dabar populiaru
Publikuota: 2020 spalio 16d. 13:06

„Outlet park“ spalio 16-18 dienomis virs lietuviškos mados sostine

CAPSULESS
Partnerio nuotr. / CAPSULE kūrinys

Ogmios mieste įsikūrusiame išparduotuvių centre „Outlet park“ jau šį penktadienį startuoja tradiciniu tapęs „popup.lt Sample Sale“. Renginys, į vieną vietą sukviečiantis ryškiausius ir žymiausius lietuvių dizaino kūrėjus, čia šurmuliuos visą savaitgalį, o jo metu ankstesnių kolekcijų darbus, dizainerių vienetinius kūrinius bei prototipinius gaminius bus galima įsigyti net iki 70 proc. pigiau.

Apie tai, kokius kūrėjų darbus bus galima išvysti renginyje bei ko laukti, kalbamės su renginio organizatore Erika Paule.

Palaikymas vietiniams kūrėjams

Nors kartą lankęsi bent viename „popup.lt“ renginyje, žino – tai yra pati geriausia vieta iš arčiau susipažinti su lietuvių kūrėjais, atrasti jų kūrybą bei įsigyti gaminių iš pirmų rankų. Prieš šešerius metus startavusios iniciatyvos organizatorė pažymi, jog vienas iš pagrindinių tikslų yra kurti bei puoselėti lietuvių dizainerių bendruomenę. „Mes nuo pat pradžių norėjome suvienyti stipriausius ir aktualiausius lietuviško dizaino ženklus bei kurti bendruomenę. Gerbiame ir vertiname vietinius kūrėjus ir norime juos palaikyti. Dėl šios priežasties sukūrėme erdvę, kurioje profesionalūs, kokybiško dizaino atstovai būtų tinkamai reprezentuojami“, – tikina E.Paulė.

Partnerio nuotr./SUPERNORMAL kūrinys
Partnerio nuotr./SUPERNORMAL kūrinys

„popup.lt“ renginių dalyviais tampa tik kruopščiai ir atidžiai atrinkti prekiniai ženklai, tad kiekvienas apsilankymas tampa mažyte kelione po lietuviškojo dizaino užkulisius, kurios metu galima atrasti ne tik naujų garderobo elementų, bet ir savo mylimiausius kūrėjus.

Partnerio nuotr./MIELA kūrinys
Partnerio nuotr./MIELA kūrinys

Aukščiausia kokybė už gerą kainą

„Sample sale“ renginiuose galima rinktis iš įvairių ankstesnių kolekcijų darbų, taip ir neradusių savo šeimininko, dizainerių vienetinių kūrinių bei prototipinių gaminių. Svarbu pažymėti, jog visi jie pasižymi aukštus kokybės kriterijus atitinkančiais gamybos procesais bei reprezentuoja universalią, laikui nepavaldžią stiliaus kryptį, tad, anot E.Paulė, yra puikus laimikis mados gerbėjams, ieškantiems prieinamos kainos varianto. „Svečiai, įsigiję ankstesnių dizainerių kolekcijų produktus ar net vienetinius gaminius, gali būti tikri, kad jie tarnaus ilgai ir nepraras aktualumo, nors ir išleidote mažesnę sumą pinigų. Būtent toks ir yra „Sample sale“ tikslas“, – tikina renginio organizatorė.

„popup.lt Sample sale“ metu dizainerių kurtus produktus siūloma įsigyti itin patraukliomis kainomis, kartais – net iki 70 proc. pigiau.

Partnerio nuotr./ZEFYRAS kūriniai
Partnerio nuotr./ZEFYRAS kūriniai

Šiais metais mažiausiomis kainomis džiugins „Zefyras“, „ohmy“, „AiMi“, „Saviti“, „Agnė Gilytė“, „Downtown Gurl“, „March“, „Uma Tvarus Pakavimas“, „Booo.lt“, „Žali žali“, „Inmood“, „Got You Dragon“, „Shmutke“, „buboo“, „erikahoc“, „TramTrys“, „Namuos.lt“, „SuŠildo“, „My Vanity Shop“, „Laukės Fabrikėlis“, „Make Heads Turn“, „Supernormal“, „My Ruby Brand“, „Miela.co“, „Doke“ ir daugelis kitų.


„popup.lt Sample Sale“ vyks išparduotuvių centre „Outlet park“, Laisvalaikio zona, B įėjimas, Verkių g. 31C, Vilnius.

Renginys truks tris dienas: spalio 16-18 d., 10:00–20:00 val.

Daugiau informacijos: www.popup.lt

Partnerio turinys
Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Skanumėlis

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką