Dabar populiaru
Publikuota: 2019 spalio 12d. 15:27

Ryškiausi Lietuvos mados kūrėjai pristato savo darbus Vilniuje

„Designer Space“ POP-UP  rinkosi ryškiausius Lietuvos mados kūrėjai
Ingos Juodytės nuotr. / „Designer Space“ POP-UP rinkosi ryškiausius Lietuvos mados kūrėjai

Spalio 11, 12, 13 d. Vilniuje, Vokiečių g. 13 įsikūrusiame „Designer Space“ POP-UP galima sutikti ryškiausius Lietuvos mados kūrėjus. Tai – viena iš nedaugelio progų vienoje erdvėje rasti beveik dvidešimt autorinių mados kolekcijų ir pabendrauti su jų kūrėjais.

„Designer Space“ Pop-Up Vilniuje spalio 11-13 d. savo darbus pristato vieni ryškiausių Lietuvos mados dizainerių: Egidijus Rainys, Lilija Larionova, Kristina Kruopienytė, Diana Paukštytė, Indra Dovydėnaitė, Ramunė Strazdaitė, Lina Andriukonė, Aušra Norkutė („Dust Bunnies“), Sonata Bylaitė, Lena Nomanova („RUDNĖ“), Aida Milašiūtė („AiMI“) Adelė Dagytė, Algina Midverė (FreakyFoxx), Augustė Šniokaitė, Agne Krasauskaitė („Agnes Krasauskas“), , FUMparFUM created by Aistis Mickevičius.

Pirmą kartą projekte galime sutikti ir svečią – italų dizainerį Rossario Miglaccio, kuris pristato Italijai būdinga estetika sukurta rūbų ir aksesuarų liniją JAJO made in Italy.

Pirmuosius savo veiklos metus pažymėjęs „Designer Space“ projektas vakar mados gerbėjus pakvietė į virtuozišką klezmerių muzikos koncertą, atliekamą Jungtinių klezmerių pajėgų: Klezmerių muzikos festivalio įkūrėjo Arkadijaus Gotesmano ir Rakija Klezmer Orkestar muzikantų – Dariaus Bagdonavičiaus ir Haroldo Parulio.

Kaip sakė šio projekto įkvėpėja dizainerė Lilija Lairionova, „Designer Space“ projektas yra ne tik mados kūrėjų noras pristatyti savo naujausius darbas, bet ir savotiška misija kuriant platesnį žmogaus kultūrinį ryšį su mada.

„Pirmieji metai tikrai yra svarbūs – Vilniuje ir kituose Lietuvos miestuose daug kas pirmą kartą galėjo pabendrauti su vedančiais Lietuvos dizaineriais“, – sako „Designer Space“ organizatorė Rūta Kaupinytė-Gotesman. – „Labai norime, kad mūsų projektas padėtų žmonėms atrasti autorinius mados darbus, kurie žavi savo kūrybine mintimi ir kokybe. Smagu, kad kūrybinės minties realizacija tampa vis svarbesnė ne tik madoje. Mūsų šio sezono atradimas – meno viešbutis „Artagonist“, kuris savo aplinkos kūrimui pasirinko Lietuvos dailininkų darbus.“

„Designer Space“ renginyje mados gerbėjai taip pat galėjo rasti tikrą gurmaniškų skonių paletę – desertų namų „Sugamour“ gimtadienio tortą, natūralius vaisių smūčius „Skanovė“, gaivinantį mados renginių mineralinį vandenį „Birutė“, aromatingąją kavą „Lavazza“.

Daugiau informacijos apie „Designer Space“ POP-UP Vilniuje.

Partnerio turinys
Komentarai
Temos: 1 Mada

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką