Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 balandžio 7d. 18:22

S.Burbaitė kartu su „Soda Futura“ pristato bendrą juvelyrikos kolekciją: dėmesys ateities moteriai

S.Burbaitės drauge su „Soda Futura“ kurti papuošalai
M.Rukaitės nuotr. / S.Burbaitės drauge su „Soda Futura“ kurti papuošalai

Atėjo laikas pakeisti nusistovėjusį įspūdį, kad juvelyrika yra antraeilis mados dalykas, juk labai dažnai juvelyrika gali padiktuoti visą žmogaus įvaizdį, o kartais – tapti pagrindiniu sukurto įvaizdžio akcentu. Tinklaraštininkė ir DJ Simona Burbaitė pristato papuošalų kolekciją sukurtą bendradarbiaujant su juvelyrikos prekės ženklu „Soda Futura“.

Tai pirmasis tokio tipo bendradarbiavimas abiem, nors Simona Burbaitė pripažįsta, kad pasiūlymų kurti bendras kolekcijas yra sulaukusi iš kitų prekių ženklų ir anksčiau. Bendradarbiauti su „Soda Futura“ paskatino S.Burbaitės meilė papuošalams, šiam ženklui, jo estetikai ir konceptui.

„Aš visada svajojau apie tokio tipo bendradarbiavimą ir galimybę ne tik sukurti kažką įdomaus, bet tuo pačiu, kad produktas turėtų pridėtinę vertę. „Soda Futura“ kalba apie ateities reiškinius, kaip ateiviai, robotai ir naujos planetos Saulės sistemoje. Šis prekės ženklas nori įkvėpti visus svajoti, išeiti iš sukaustytų ribų, plačiai matyti pasaulį ir ypač – pamilti juvelyriką.

Esu jų gerbėja, pati turiu ne vieną jų kurtą papuošalą, be to mūsų vertybės, požiūris bei estetika labai sutampa, todėl be galo džiaugiuosi, kad nusprendėme sukurti bendrą papuošalų kolekciją“, – apie bendradarbiavimą pasakojo S.Burbaitė.

Juvelyrikos kolekcija dedikuota ateities moteriai

S.Burbaitės ir „Soda Futura“ kurtoje juvelyrikos kolekcijoje – rankų darbo papuošalai iš sidabro ir dėmesys ateities moteriai. Neatsitiktinai kolekcija pavadinta „Future Woman“ (liet. ateities moteris), o kiekvienas kolekcijos papuošalas pavadintas garsiausių astronaučių moterų vardais.

„Kurdamos kolekciją galvojome apie moterį, kuriai rūpi ir tai, kas vyksta dabar, ir tai, kas vyks ateityje.

Ji savaip supranta laimę, puoselėja savo unikalumą, nesivaiko standartų, tuo pačiu moka džiaugtis paprastais dalykais ir neatidėlioja gyvenimo. Tik ji pati sprendžia, ką apsirengs, kaip atrodys, ką valgys, su kuo bus, ką pirks, kur keliaus, kada išeis, kam skirs savo energiją, su kuo bendraus, ką mylės, ant ko pyks, kam atleis.

Iš tiesų, mes kiekviena esame ta ateities moteris ir turime galios prasmingai save realizuoti tuo pačiu skatindamos ir kitus aplink tobulėti bei imtis veiksmų, kurie lems, koks bus rytojus“, – apie kolekciją pasakojo S.Burbaitė.

Monikos Rukaitės nuotr./Simonos Burbaitės kartu su „Soda Futura“ kurti papuošalai
Monikos Rukaitės nuotr./Simonos Burbaitės kartu su „Soda Futura“ kurti papuošalai

Papuošalai nuo ryto iki vakaro

Kolekcija taip pat kviečia nelaukti ypatingų progų puoštis, o susikurti tas progas kasdien pačioms.

Papuošalai yra universalūs, patogūs ir prie visko tinkantys, kad moteris pasipuošusi per dieną galėtų nuveikti labai daug. Kolekcijoje yra trijų skirtingų rūšių apyrankės, puošnūs ir kasdieniai auskarai, žiedai, kolekcijos puošmena – galvos papuošalas, rankomis pagamintas iš kristalais puoštų grandinėlių.

Dar vienas kolekcijos išskirtinumas – kolekcijos papuošalai parduodami sidabrinio ir paauksuoto dueto pavidalu.

„Kūrėjai laužo stereotipą, kad aukso ir sidabro negalima nešioti kartu, o klientai vis dar svarsto, ar nešioti dviejų spalvų metalą yra priimtina. Manau, kad į juvelyriką reikia žiūrėti kaip į madą – plačiąja ir bendrąja prasme. Tai, kas įprasta ir matyta, tampa neįdomu, tai kas nustebina ir yra netikėta – vilioja daug labiau. Dėl to tiek kuriant, tiek nešiojant juvelyriką, reiktų laikytis ir ieškoti ne taisyklių, o netikėtumų“, – sako „Soda Futura“ įkūrėja ir juvelyrė Gintarė Pečkytė.

Monikos Rukaitės nuotr./Simonos Burbaitės kartu su „Soda Futura“ kurti papuošalai
Monikos Rukaitės nuotr./Simonos Burbaitės kartu su „Soda Futura“ kurti papuošalai

Bendrą kolekciją kūrė nuotoliniu būdu

Sukurti bendrą kolekciją karantino metu gali pasirodyti nelengva užduotis, tačiau nemaža kolekcijos kūrimo darbų dalis sklandžiai vyko nuotoliniu būdu. Be to, prie idėjos įgyvendinimo prisidėjo ir kiti savo srities profesionalai: fotografė Monika Rukaitė, makiažo meistrė Neringa Čukinienė, plaukų stilistas Mantas Tautvaišas ir operatorius Dovydas Trumpa.

„Viską siekėme padaryti labai kokybiškai ir į šią kolekciją sudėjome daug meilės. Net neabejojame, jog moterys nešiodamos mūsų kurtus papuošalus tai tikrai pajus“, – pasakojo S.Burbaitė.

Žiniasklaidai išplatintas pranešimas spaudai, publikuojamas be redakcijos įsikišimo rubrikoje „Pranešimai“
Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Video

01:01
00:53
00:54

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką