Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 kovo 4d. 11:53

Teigiamas emocijas naujoje kolekcijoje užkodavusi dizainerė Diana Vapsvė: „Kartais tiek tereikia“

D.Vapsvės 2021 m. pavasario ir vasaros kolekcija
Virginijaus Vapsvos nuotr. / D.Vapsvės 2021 m. pavasario ir vasaros kolekcija

Naujoji dizainerės Dianos Vapsvės kurta pavasario ir vasaros sezono kolekcija – spalvinga ir provokuojanti teigiamas emocijas. „Joje „įskiepytas“ svarbus pačių mums reikalingiausių ingredientų mišinys – meilės, empatijos ir ramybės“, – pasakojo autorė.

Dizainerė atvira – per pandeminius metus išryškėjo keli itin svarbūs visuomenei būdingi bruožai: gyvo prisilietimo būtinybė, noro būti suprastam bei siekio gebėti valdyti pyktį.

„Žmonėms labai trūksta empatijos. Retas kuris tikrai perpranta esantįjį šalia, moka pasidalinti jo skausmu, supranta poelgius. 2020 – ais kaip niekada išryškėjo žodis „aš“. O juk taip neturėtų būti net ir labai sunkiomis akimirkomis“, – sakė Diana Vapsvė.

V.Vapsvos nuotr./D.Vapsvės kolekcijos modeliai
V.Vapsvos nuotr./D.Vapsvės kolekcijos modeliai

Noras ir sau, ir aplinkiniams priminti apie būtinybę atsigręžti į aplinkinius ir įkvėpė dizainerę kūrybai. Ji neabejoja, kad prasidedantis pavasaris ir kaip niekada šviesi kolekcija bus tas duetas, padėsiantis dar giliau bei jautriau įkvėpti būsimos laisvės oro.

„Tiek mažai klasikinės juodos spalvos mano darbuose dar niekada nebuvo! Tikiuosi, laukiantieji permainų jos šįkart nė nepasiges. Pirmą kartą lyg vėjo gūsis į bendrą visumą įsisuko ir mėtų spalva bei visi kiti pasteliniai tonai!“, – su šypsena kalbėjo dizainerė.

Tam, kad gausios, daugiau nei 50 skirtingų kūrinių vienijančios kolekcijos transliuojama gerų emocijų žinutė būtų dar įtaigesnė, Diana Vapsvė joje „išrašė“ ir raktinius žodžius – empatija, kvėpuok, meilė sklando ore.

„Kartais tam, kad viskas susitvarkytų, tereikia giliai įkvėpti ir... iškvepiant atsisveikinti su viskuo, kas trikdė, erzino ar neramino. Būkime dėmesingi ne tik sau, bet ir kitiems. Supraskime, mylėkime, gerbkime, padėkime ir neteiskime.

V.Vapsvos nuotr./D.Vapsvės kolekcijos modeliai
V.Vapsvos nuotr./D.Vapsvės kolekcijos modeliai

Juk tikrai palengvėja, kai suvoki, kad tavo petys kartais geriau sugeria ašaras, o ranka gali padėti atsikelti suklupusiam. Noras žeminti, pranašumo jausmas, svetimas skausmas kai kuriems tegali būti laikina pergalė, po kurios vis tiek laukia neišvengiama, dar gilesnė vidinių kančių duobė. Tad, apeikime ją ir džiaukimės pavasariu!“, – ragino D.Vapsvė.

Žiniasklaidai išplatintas pranešimas spaudai, publikuojamas be redakcijos įsikišimo rubrikoje „Pranešimai“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką