TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

10 tikros moters įsakymų

Graži moteris
„Fotolia“ nuotr. / Graži moteris
Šaltinis: 15min
0
A A

Šiuolaikiniame pasaulyje tenka išgirsti įvairių, į moteris nukreiptų stereotipų: „verslininkė“, „kalė“, „blondinė“, „supermama“, „namų šeimininkė“ ir pan. Tačiau iš tiesų moterys nėra vienokios ar kitokios – jos įvairios.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Kiekviena dailiosios lyties atstovė yra unikali ir nepanaši į jokią kitą. Būtent apie tai savo knygoje „10 tikros moters įsakymų“ ir kalba psichologė Julija Svijaš.

Siūlome perskaityti šiuos įsakymus, kurie galbūt pakeis jūsų gyvenimą ir supratimą apie save.

1. Ji nesivaiko laimės

Ji išvis paskui nieką nebėga ir nieko nesivaiko. Laimės vaikymasis – populiariausias ir kvailiausias sportas pasaulyje. Visi mes kažkur bėgame: į šviesų rytojų, kitus metus, tolimą ateitį ir pan. Tikra moteris neužsiima šiuo sportu. Ji plaukia per gyvenimą, besimėgaudama šiandiena, visada būdama čia ir dabar.

2. Dabartis jai – įdomiausias ir svarbiausias dalykas

Žinoma, ji turi ateities planų, bet neatidėlioja gyvenimo rytojui. Ji nelaukia ir nesitiki, kad tikrasis gyvenimas prasidės, kai ji pagaliau sulieknės, kai pasirodys princas ant balto žirgo ar kai bus tinkamos aplinkybės. Tikra moteris gyvena dabar.

3. Būti tikra moterimi – didelė garbė, ir ji tai žino

Fotolia nuotr./Moteris
Fotolia nuotr./Moteris

Tame, kad gimė moterimi, ji mato ypatingą vertę. Ji ne tik suvokia save kaip moterį, ji ir jaučiasi moterimi. Jai būti moterimi – tai ne išbandymas, ne sunkus darbas ir kryžius, kurį reikia nešti visą gyvenimą. Tai dovana ir palaima. Tikra moteris ugdo savyje tiek vidinį (pojūčiai, jausmai, mintys), tiek išorinį (kūnas, išvaizda, elgesys) moteriškumą.

Taip pat skaitykite: Amžinai stilingos ir pašėlusios: įkvepiančios senjorų istorijos

4. Ji gyvena savo tempu

Kai jūs gyvenate pernelyg lėtai ar per greitai, nespėjate pajusti tikrojo gyvenimo skonio. Kiekvienas iš mūsų turi savo gyvenimo tempą. Tikra moteris puikiai žino savo gyvenimo ritmą ir gyvena pagal jį.

Ji gyvena taip, kad spėtų padaryti tai, ko nori ir, tuo pačiu, neprarastų gyvenimo skonio. Tokios moters veikloje svarbiausia ne veiksmų greitis, o tikslumas ir suvokimas, ką ir kodėl ji tai daro.

Fotolia nuotr./Seksuali moteris
Fotolia nuotr./Seksuali moteris

5. Ji stato save į pirmą vietą

Ir tai visai nereiškia, kad ji egoistė, beširdė ir cinikė. Tiesog ji žino, kad už perdėto noro užsiimti kitais žmonėmis ir jų norais, slypi baimė gyventi savo gyvenimą. Tikrai moteriai įdomus jos gyvenimas. Ji visada vertina savo asmeninę erdvę.

Ji nesako „taip“, jei jos širdis sako „ne“. Tikra moteris visada klausosi savęs ir pasitiki savo jausmais.

6. Jai nereikia „viešosios nuomonės knygelės“

Jeigu šie standartai nepanašūs į kitų žmonių standartus, tikra moteris nesuka dėl to galvos.

Tokią knygelę – tėvams, mokytojams, kaimynams, giminaičiams, draugams ir kolegoms – dar vaikystėje gaudavo kiekviena mergaitė. Kai kurios moterys visą gyvenimą tokioje knygelėje ir toliau pažymi varneles: ištekėjusi – neištekėjusi, normalu – nenormalu, vieniša – nevieniša, kaip pas visus – ne kaip pas visus.

Taip pat skaitykite: 7 nesenstančių moterų taisyklės

Tikra moteris išmetė tokią „įskaitų knygelę“. Ji gyvena pagal savo standartus, ji pati juos atranda ir įkūnija. Jeigu šie standartai nepanašūs į kitų žmonių standartus, tikra moteris nesuka dėl to galvos.

Ji leidžia kitiems žmonėms vertinti ją taip, kaip jie tik nori. Tikra moteris žino, kad misija „įtikti ir patikti visiems“ yra kvaila ir neįgyvendinama. Tikra moteris stengiasi dėl savęs ir niekada nedaro kažko, kad įtiktų kitiems. Tą, ką ji daro, ji daro iš meilės sau.

7. Ji išaugo iš „geros mergaitės“

Fotolia nuotr./Magiška moteris
Fotolia nuotr./Magiška moteris

„Gera mergaitė“ turi vieną užduotį – patikti kitiems ir kelti susižavėjimą. Taip ją auklėjo tėvai. Ji turi patikti net tada, kai jos vidiniai norai tam priešinasi. „Gera mergaitė“ gyvena pagal taisyklę „Aš privalau“ arba „Aš neprivalau“. Ji retai paklausia savęs, ko ji iš tiesų nori.

Tikra moteris išaugo iš „geros mergaitės“ amžiaus. Tai visai nereiškia, kad jai nerūpi, ką apie ją galvoja ir kaip ją vertina kiti. Tiesiog ji niekam nieko neįrodinėja. Ypač savo nenaudai.

Taip pat skaitykite: 8 savimi besirūpinančios moters taisyklės

Su savo savybėmis, kurias priimta laikyti trūkumais, tikra moteris elgiasi kantriai. Ji mato tuos trūkumus, bet nedramatizuoja gyvenimo dėl jų. Ji jų neslepia, bet ir nesipuikuoja jais.

8. Ji nevaidina dramoje „Koks sunkus mano gyvenimas“

Žvelgiant į tikrą moterį, net nepagalvotum, ką jai tenka išgyventi: ji dirba dieną ir naktį, skalbia, tvarko, rūpinasi vyru ir vaikais. Niekada nepagalvotum, kad tikra moteris irgi gali daryti remontą ar rūpintis sodybos statybomis. Tačiau, nepaisant milžiniškų krūvių, ji visada ras laiko sau, kad atsigautų ir gerai atrodytų.

Fotolia nuotr./Daili įdegusi moteris
Fotolia nuotr./Daili įdegusi moteris

Tikra moteris nevaidins aukos, nes ji žino, kad gyvenimas yra sudėtingas ne pats iš savęs, o dėl tokio požiūrio į jį.

9. Vienatvė jai – tai dovana

Vienatvės laikotarpius, jei tokių pasitaiko, tikra moteris vertina ir mėgsta. Ji nesiekia žūtbūt į savo gyvenimą įtraukti atsitiktinių pažįstamų ar vyrų, kad tik neliktų viena. Būti vienai – palaima.

Tai puikus metas atsigauti, užpildyti savo gyvenimą ramybe ir prasme. Tikrai moteriai įdomu būti su pačia savimi ir mielai mėgautis vienatve.

10. Jai patinka jos amžius. Visada

Tikra moteris gyvena dabartyje, realiame savo amžiuje ir naudojasi visais jo privalumais. Ji nekvaršina sau galvos, kad tokiame amžiuje kažkas yra „per vėlai“ ar „per anksti“. Tokia filosofija naudojasi tie, kurie nori pateisinti savo vidines baimes ir draudimus.

Tikrai moteriai, nepriklausomai nuo jos amžiaus, viskas galima. Ir būtent todėl ji niekada nesigailės, kad kažko nespėjo padaryti. Ir tai visai nereiškia, kad ji nesirūpina savimi ir nesistengia gerai atrodyti. Tiesiog ji nesistengia atrodyti jaunesnė negu yra ir nevaidina tokios, kokia buvo prieš 20 metų. Tikra moteris žino, kad kiekvienas amžius turi savo grožį, seksualumą ir žavesį.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Moteris Lytis
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką