Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

5 sakiniai, kuriais užkertate sau kelią į laimę ir sėkmę

Laimė
„Fotolia“ nuotr. / Laimė
Šaltinis: 15min
0
A A

Visą gyvenimą svajojate nuvykti į Tailandą, bet tokiai kelionei vis neatsiranda nei laiko, nei pinigų, o gal tiesiog pritrūksta ryžto...

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Prisijunkite prie daugiau kaip 71 tūkst. „Ji“ gerbėjų – tapkite grupės nariu „Facebook“ tinkle, paspaudę „Patinka“.

Mes daug svajojame, puosialėjame pačias įvairiausias viltis ir štai, kai ateina momentas, kai tikrai galime jas įvykdyti, staiga susvyruojame ir nežinia kodėl – ar dėl ryžto trūkumo ar dėl baimės – sugalvojame kokį nors pasiteisinimą ir šios galimybės atsisakome.

„Nėra pinigų“, „Gal kitą kartą“, „Aš per daug užsiėmęs“ – patys populiariausi mūsų naudojami pasiteisinimai. Negi jūs iš tiesų manote, kad šie sakiniai jums gali padėti gyventi laimingai? Stipriai klystate – juos vartodami jūs užtrenkiate visas duris tiek laimei, tiek sėkmei.

Gyvenimas juk pernelyg trumpas, kad nuolat vengtumėte gyvenimo iššūkių ir jo siunčiamų išbandymų. Argi nebūtų smagu nors kartą pasielgti spontaniškai ir apie nieką negalvoti?

Siūlome jums tai pabandyti, tačiau visų pirma, iš savo žodyno visiems laikams išmeskite šiuos sakinius:

„Aš negaliu, turiu per daug darbų“. Juk darbai nesibaigs niekuomet, mes visi esame užimti – privalome atlikti visas užduotis darbe, pasirūpinti savo mylimaisiais, augintiniais arba savo mažosiomis atžalomis, o kur dar visi ant pečių krintantys buitiniai rūpesčiai... Šį sąrašą būtų galima tęsti ir tęsti, bet kam to reikia? Atsipalaiduokite ir bent kartais pailsėkite nuo visų rūpesčių, tai išeis į naudą tiek jums patiems, tiek ir jūsų našumui darbe.

„Man tai per brangu“. Nesakome, kad pinigais turėtumėte švaistytis į kairę ir į dešinę, tikrai ne, tačiau jei gyvenime pasitaiko proga nuveikti ką nors ypatingo arba nuvykti ten, kur visuomet svajojote, kodėl gi negriebus šio šanso? Mokslininkų atlikti tyrimai įrodė, kad žmonės yra kur kas laimingesni, kai savo uždirbtus pinigus jie išleidžia įvairioms patirtims, o ne daiktams. Taigi gal vietoj naujo telefono ar kompiuterio, verčiau pakeliaukite?

„Negaliu pasiimti atostogų“. Kiekvienam dirbančiam žmogui atostogos yra būtinos, jos padeda atsipalaiduoti ir pasikrauti reikalingos energijos. Bent vieną savaitgalį išvykite su savo mylimuoju ar mylimąja į užmiestį ir kur nors stalčiuje užrakinkite visus darbo telefonus ir kompiuterius, pasistenkite pailsėti ir pasimėgauti gamta.

„Aš nežinau, kaip tai padaryti“. Naujos patirtys ir užsiėmimai iš pradžių gali atrodyti kiek baisokai, tačiau neatsisakydami pabandyti galite atrasti didžiausią malonumą savo gyvenime. Nebijokite suklysti ir padaryti ką nors ne taip, pasimokykite iš savo klaidų ir daugiau jų nekartokite. Draugė pasiūlė lankyti jogą, šokius ar užsiimti meditacija? Prieš atsisakydami iš pradžių pagalvokite, galbūt tikrai būtų verta bent pabandyti?

„Padarysiu tai vėliau“. Kiek kartų atidėjote savo svajones? Mes esame taip stipriai apsikrovę darbais, kad dažnai pamirštame bent trumpam sustoti ir pasimėgauti gyvenimo teikiamais malonumais. Pasižadate tai padaryti vėliau, rytoj, kitą savaitę ir štai net nepastebite, kaip prabėgo pusė jūsų gyvenimo. Nustokite atidėlioti ir ieškoti pasiteisinmų. Eikite ir skinkite savo gyvenimo laimės vaisius!

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką