Dabar populiaru
Publikuota: 2017 vasario 23d. 14:00

Besidominčių sveika gyvensena laukia ypatingas savaitgalis

Žaliavalgiškas kokteilis
Vida Press nuotr. / Žaliavalgiškas kokteilis

Kovo 18-19 dienomis Vilnius vienam savaitgaliui taps sveikatingumo sostine. Visą savaitgalį „Radisson Blu“ Lietuva viešbučio konferencijų centre vyks jau penktoji Ann Wigmore sveikos mitybos konferencija, o šeštadienį – pirmą kartą Vilniuje rengiama sveikatos mugė, savo produktus pristatyti sukviesianti daugiau nei 100 dalyvių.

Mugės dalyviai turės galimybę susitikti ir pabendrauti su gydymo įstaigų atstovais, sportą ir aktyvų gyvenimo būdą propaguojančiais specialistais, susipažinti su sveikatą stiprinančiais preparatais ir sveikai gyvensenai skirtais maisto produktais. Taip pat didelis dėmesys bus skiriamas ir grožio temai: moterys bus skatinamos susipažinti su natūralios kosmetikos subtilybėmis ir įvertinti jų poveikį.

„Nusprendėme, kad Vilniaus sveikatos mugė turėtų tapti vartais į platų ir visapusišką požiūrį į žmogaus sveikatą: fizinę ir emocinę. Natūralu, kad nėra nei vieno, kuriam šis klausimas nerūpėtų, tačiau ne kiekvienas supranta, kas sveikata – ne tik apsisaugojimas nuo ligų, bet ir sveikas gyvenimo būdas, tinkama mityba, sportas, poilsis, emocinė santarvė su savimi ir aplinka. Ir visa tai pasistengėme sudėti būtent čia – į Vilniaus sveikatos mugę,“ – teigia Andrej Rudanov, Tarptautinės sveikatingumo asociacijos „InWellSa“ prezidentas.

Taip pat, kovo 18-19 d. vyks jau penktąjį kartą organizuojama Ann Wigmore sveikos mitybos konferencija. Pranešimus renginyje skaitys visame pasaulyje žinomi mitybos specialistai Brenda Davis, Jeffrey Smithas, Mladenas Golubicas, Deanas Ornishas.

Pasak konferencijos organizatoriaus, Ann Wigmore fondo direktoriaus bei Europos gyvensenos medicinos specialistų asociacijos prezidento Paulius Jaruševičiaus, pagrindinis renginio tikslas yra visuomenės švietimas. Idėja jį organizuoti kilo prieš šešetą metų, kai P.Jaruševičius susipažino su keletu Ann Wigmore bendražygių. A.Wigmore (mergautinė pavardė – Ona Varapickaitė) – JAV gyvenusi išeivė iš Lietuvos, visame pasaulyje pripažinta gyduolė ir natūropatė, daugybės knygų autorė, Natūraliosios medicinos bei Hipokrato institutų įkūrėja.

Šių metų konferencijoje dalyvaus itin garsi mitybos mokslininkė iš Kanados Brenda Davis, dėstanti mitybą net trejuose universitetuose bei išleidusi galybę knygų ir mokslinių straipsnių. Pirmąją konferencijos dieną ji kalbės apie sveiką suaugusiųjų mitybą, o antrąją – ves mokymus tėvams bei su vaikais dirbantiems specialistams.

Renginyje pasirodys ir amerikietis Jeffrey Smithas – mokslininkas, žurnalistas ir dokumentinių filmų autorius, žinomas kaip aršiausias pasaulyje kovotojas prieš GMO. Jo pranešimas – apie tai, kokią žalą GMO daro sveikatai bei aplinkai.

Dar du svečiai iš JAV – gydytojai Mladenas Golubicas bei Deanas Ornishas, kalbės apie tai, kad žmogaus sveikatą lemia ne brangūs medikamentai ar medicininės įrangos pažanga, o paprasti, pigūs, visiems prieinami metodai, tokie kaip subalansuota mityba, fiziniai pratimai bei pozityvus nusiteikimas. Be užsieniečių, konferencijoje bus galima išgirsti ir keletą pranešėjų iš Lietuvos.

Įėjimas į Vilniaus sveikatos mugę – nemokamas. Bilietus į konferenciją suskubkite įsigyti sveikatosmuge.lt

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Mados infekcija

Eurovizija 2018

Euromaster

„Susitikime lauke“

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką