Dabar populiaru
Publikuota: 2016 rugpjūčio 19d. 08:09

Darbe svarbu įvaizdis – kaip tapti pripažinta?

Daugiafunkcionalumas
Fotolia nuotr. / Daugiafunkcionalumas

Kodėl vieni žmonės akimirksniu užkariauja aplinkinių simpatijas, darbo pasiūlymų sulaukia net daugiau, nei reikia, o kiti geidžiamos pozicijos vis negauna, o jei ir darbuojasi, lieka nepripažinti? Elgesio tyrėjai tvirtina, kad lemiamas veiksnys čia yra įvaizdis.

Tik įsidarbinus kitas žingsnis – užsitarnauti vadovo ir aplinkinių pasitikėjimą. Niekada darbe nesielkite taip, kad kiti imtų jūsų gailėtis. Iš namų į darbą neneškite jokių problemų. Tiesiog dirbkite savo darbą, rodydama stipriausias savo puses.

Mokėkite priimti pagyras ir komplimentus. Jei jus giria už puikiai atliktą darbą, neskubėkite atšauti, kad buvo itin paprasta ir kiekvienas taip padarytų. Verčiau padėkokite už komplimentą, nesumenkinkite savo indėlio į kompanijos darbą.

Jeigu sėkmingai atliktas darbas davė įmonei naudos, vadinasi, pagyrimo tikrai nusipelnėte, o gal ir paaukštinimo ar premijos. Be to, padėkojusi vadovui ar kolegoms už pagyrimą, kartu pamaloninsite ir juos.

Jei norite būti įdomi kitiems, domėkitės ir kitais, suderinkite savo poreikius su kitų žmonių poreikiais. Tada bus patenkintos abi šalys. Išmokite išklausyti žmones – kiekvienam patinka, kai jo atidžiai klausosi.

Be to, būkite atkakli. Siekite savo užsibrėžtų tikslų net tada, jei iš pirmo karto ir nepasiseka. Būkite smalsi ir sekite naują informaciją. Tada sugebėsite kitiems pateikti naudingų žinių.

Dauguma vertina tokius žmones, iš kurių gali sužinoti kažką naujo. Darbe turėkite tikslų, susiplanuokite žingsnius tikslui pasiekti ir tada veikite. Aktyvius žmones dažniau aplanko sėkmė.

Jei jums pasiūlo vadovauti projektui ar pakeisti vadovą, neatsisakykite. Kiekviena tokia galimybė gali tapti puikia proga save parodyti.

Jei kiti tiki jūsų sėkme, privalote tikėti ir jūs!

Plačiau apie tai, kaip sukurti tinkamą įvaizdį, skaitykite 33-iajame „Ji + 7 dienos“ numeryje!

Redakcijos archyvo nuotr./Žurnalas „Ji + 7 dienos“ (33 nr.)
Redakcijos archyvo nuotr./Žurnalas „Ji + 7 dienos“ (33 nr.)
Žurnalas „JI“
Temos: 2 Įvaizdis Darbas
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką