Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kairėnų botanikos sode Vilniuje iškilo rekordinio dydžio sapnų gaudyklė

Kairėnų botanikos sode Vilniuje iškilo rekordinio dydžio sapnų gaudyklė
Projekto partnerio nuotr. / Kairėnų botanikos sode Vilniuje iškilo rekordinio dydžio sapnų gaudyklė
Šaltinis: Partnerio turinys
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, turinio kontrolė – partnerio rankose
0
A A

Nuo šiol apsilankiusieji Vilniaus universiteto botanikos sode Kairėnuose miegos saldžiau. Jų sapnus saugos gigantiškas talismanas – rekordinio dydžio sapnų gaudyklė. Savaitgalį parką papuošusi nauja instaliacija sulaukė ir įrašo rekordų knygoje – beveik puspenkto metro skersmens gaudyklė pripažinta didžiausia Lietuvoje.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Idėja siekti tokio rekordo kilo įmonės „Studio Moderna“ darbuotojams. 14-ąjį gimtadienį mininti kompanija šįkart savo šventę nusprendė įprasminti originaliai. Kaip patys sako, norėjosi sukurti kažką, kas turėtų išliekamąją vertę, kažką po savęs palikti, todėl kūrybiškas kolektyvas vienbalsiai nutarė – sieks naujo rekordo.

Tarptautinė ir didžiausią prekybą skirtingais pardavimų kanalais (telefonu, parduotuvėse, internetu, per TV ir spaudos kanalus bei didmeninę prekybą) Lietuvoje vykdanti įmonė jungia daugiau nei 500 darbuotojų, čia jau daugybę metų sėkmingai dirba ne tik administracija, bet ir Lietuvos ir tarptautinis skambučių centras, po visą šalį tinklą turinčios parduotuvės, didžiulis sandėlys.

„Studio Moderna“ siekia būti drąsia ir nuolat sparčiai augančia kompanija, kuri klientams siūlo modernius sprendimus lengvesnei buičiai, gražesniam, sveikesniam ir aktyvesniam gyvenimui.

Vienas iš įmonės prioritetų – rūpintis kokybišku klientų poilsiu ir saldžiu jų miegu. Jau daugelį metų gerą vardą užsitarnauti spėjusią „Dormeo“ produkcija siūlanti kompanija žino, kaip svarbu tinkamai pailsėti – o juk jei sveikai išsimiegame, tai ir sapnai spalvingesni aplanko!

Būtent todėl, linkėdami visiems pasinerti į pačias gražiausias sapnų karalystes, įmonės darbuotojai ėmėsi kurti rekordinę sapnų gaudyklę.

„Esame kompanija, kurią nuolat lydi iššūkiai. Įveikdami visus mūsų kelyje pasitaikančius iššūkius geriname ir savo rezultatus, ir siekiame rekordų – net viena iš mūsų vertybių kalba apie tai „We Challenge“, – sakė „Dormeo“ prekės ženklo vadovė Gintarė Šerpenskienė. Pasak jos, gero miego svarba – didžiulė, todėl apie kokybišką poilsį reikia kalbėti iš įvairių pusių.

Paruošiamieji darbai prasidėjo dar prieš porą savaičių: galvą pasukti teko ne tik dėl vizualaus gaudyklės apipavidalinimo, bet ir dėl techninių idėjos išpildymo galimybių – 4,6 metrų skersmens lankas su dar trim žemiau pakabintais lankeliais nemenkai sveria, bendras gaudyklės ilgis – 10 metrų, todėl dekorui naudotos medžiagos turėjo būti lengvos ir patogiai tvirtinamos. Čia, kaip ir kuriant įprastas mažesnes gaudykles, buvo panaudoti įvairūs karoliukai, plunksnos, lanko vidurį užpildė tinklelis. Kūrybiniam procesui vadovavo keturi, už kiekvieną lanką atsakingi projekto kuratoriai, vyko kūrybinės dirbtuvės.

Beveik per keturias valandas įmonės kolektyvas savo rankomis sukūrė originalų meno kūrinį, kuris papuošė jau iki šiol įvairių instaliacijų pilną parką – tai dovana botanikos sodui. „Dovanojame sapnų gaudyklę botanikos sodui ir norime, kad lankytojai ne tik pamatytų gražų parką ir jo gamtą, bet ir Lietuvos rekordą“, – sakė G. Šerpenskienė.

Sapnų gaudyklė nuo kokybiško miego su „Dormeo“ tapo jau neatsiejama. Dar anksčiau visi įsigiję čiužinius ar pagalves galėjo gauti dovanų simbolinį talismaną. Ir nors gerus sapnus prišaukiančios ir nuo košmarų atbaidančios sapnų gaudyklės galia pirmieji ėmė tikėti Amerikos indėnai, šis sėkmę nešantis simbolis šiandien jau neatsiejamas daugelio miegamuosiuose, net automobiliuose – tikima, kad gaudyklės atbaido ir nelaimes, blogas mintis.

Kai kuriose kultūrose sapnų gaudyklės kabinamos ir prie jaunavedžių lovų ar vaiko lopšio – tam, kad nedrumstų saldaus miego ir „sugautų“ ore skrajojančius blogus sapnus.

Tačiau visa tai – tik žaismingas simbolis, geram miegui neabejotinai didžiausią įtaką daro kokybiškas, prie kūno prisitaikantis čiužinys, patogios pagalvės, natūralių audinių patalynė.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Dormeo Miegas
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką