Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kosmoenergetika: rugpjūčio 15–21 d. energijų kalendorius

Fluorito akmuo
„Fotolia“ nuotr. / Fluorito akmuo
Šaltinis: kosmoenergetika.lt
0
A A

„Intensyviai reikšis energijos, paliesiančios mūsų karminius, priežasčių–pasekmių lygmenis. Mūsų gyvenime aktyvuosis rezultatų suvedimo, atpildo energijos“, – teigia kosmoenergetikė Eglė Gleščinskienė.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Didelė dalis pradėtų reikalų ir darbų būtent šią savaitę įgaus aiškumą ir postūmį iki galutinio sprendimo, arba bus galutinai sustabdyti dėl per didelių problemų, dėl neatitikimų, dėl būtinų pakeitimų.

Stiprios mus veikiančios energijos skatins kiekvieną iš mūsų išgirsti savo „širdies balsą“, ryškiau pajusime, kas mums nusibodo ar nebereikalinga, kas nebeteikia gyvenimui džiaugsmo ir žavesio.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Kosmoenergetikė Eglė Gleščinskienė
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Kosmoenergetikė Eglė Gleščinskienė

Patirsime permainų būtinybę ir poreikį atsisveikinti su praeitimi. Suvokimas, kad atgal jau nebėra kur grįžti, gali prišaukti depresines būsenas, nerimą, vėl apie save gali priminti stresas. Kuo ilgiau būsime tame neapsisprendimo etape ir gręžiosimės atgal, tuo bus sunkiau.

Harmonizuoti savo emocijas ir pasijusti geriau galėsime laisvindamiesi nuo praeities įtakos, nuo iki šiol mums dariusių poveikį žmonių. Taip pat išsilaisvindami nuo mums užkrautų ir kažkam naudingų pareigų, darbų, kuriuos sunkiai dirbame ne dėl kažkokio atlygio ar pasitenkinimo, bet todėl, kad visi aplinkui mano, kad būtent taip turime daryti.

Vis dėl to šią savaitę galėsime lengviau atsipūsti ir nebe forsuoti savo darbų ar projektų. Tikslinga bus įsiklausyti į aplinkos mums atnešamus ženklus – taip lengviausiu būdu ir be ypatingų pastangų išlaviruosime pačia palankiausia gyvenimo upės vaga. Galingos energijos turės galią nukreipti mus, pastūmėti pačia tinkamiausia ir palankiausia linkme, su mažiausiai pastangų ir be nereikalingos emocinės perkrovos ar fizinio pervargimo.

Didelę įtaką mūsų gyvenimo kokybei turės santykiai su tėvais ir seneliais. Panašu, kad būtent jie geriausiai supras, ko mums reikia, ką daryti, o ko neverta pradėti. Būtina bus atsiliepti į bet kokius jų prašymus – per juos, per jų norus ar mums reiškiamas pretenzijas irgi skleisis karmos arba priežasties–pasekmės dėsnių veikimas mūsų gyvenime.

Tad jeigu papulsime į kažkokią dviprasmišką padėtį, kur teks rinktis ar veikti pagal savo sumanytą scenarijų, viską atidėti ir imtis darbų bei problemų sprendimo, susijusių su tėvų, senelių, giminės reikalais – pirmenybę turėtume atiduoti būtent pastariesiems.

Netikėtai į mūsų gyvenimą šią savaitę įsiveržę darbai, skubūs susitikimai, reikalai, kuriais visai neplanavome užsiimti – tai mus gryninantys, padedantys taisyti netinkamą savo poziciją, dalykai.

Intensyviau reikšis ir daugiau problemų šią savaitę kels įvairios genetinės, paveldimos ligos. Būsime lengviau pažeidžiami informaciniame visos giminės lygmenyje. Gali sustiprėti giminėje tvyrančios kažkokių nesėkmių, atpildo, keršto energijos. Tad jeigu kažkokie tai ištaisantys sprendimai iki šiol nėra padaryti, reikėtų suskubti ir veikti būtent šia linkme.

Lengviau sutarti su šios savaitės energijomis padės fluorito papuošalai ar net paprastas fluorito akmenėlis. Šio puikaus ir padedančio mums harmonizuoti savo energijas akmens vibracijos sustiprins vidinį žinojimą, intuiciją, padės nuraminti nervų sistemą ir nurimus priimti pačius tinkamiausius sprendimus.

Be to spindintis įvairiomis spalvomis fluoritas mums gali tapti pagalbininku bendraujant didesnėje grupėje ar kolektyve, geriau suprasti aplink tvyrančias nuotaikas, susiderinti ir priimti visiems tinkamus kompromisus.


Šaltinis: kosmoenergetika.lt

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Energetika
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką