Dabar populiaru
Publikuota: 2016 rugpjūčio 8d. 12:38

Kosmoenergetika: rugpjūčio 8–14 d. energijų kalendorius

Meditacija
„Fotolia“ nuotr. / Meditacija

„Šios savaitės energijos ypatingai konfigūruosis ir veiks per pagrindinę žmogaus informacijos ir energijos nešančiąją terpę – kraują“, – teigia kosmoenergetikė Eglė Gleščinskienė.

Kraujyje užkoduota informacija, itin intensyvių mus pasiekiančių energijų sąveikoje, gali keistis. Perkodavimo programos skleisis paliesdamos ir visiškai sveikus, gyvybingai stiprius asmenis, ir sergančius, vargstančius dėl įvairių ligų ir negalavimų.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Kosmoenergetikė Eglė Gleščinskienė
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Kosmoenergetikė Eglė Gleščinskienė

Kiekvieno mūsų požiūris į aplinką bei Visatą lems galimybes pozityviam perkodavimui.

Pozityvus požiūris į gyvenimą, džiaugsmas dėl galimybės gyventi, bendrauti, būti su žmonėmis, būti žmogumi ir kurti gali generuoti perkodavimo ir sveikimo programas, kurios įsirašys į mūsų kraują – pagrindinį informacijos nešėją fiziniame kūne – ir pasklis po visą organizmą, sukeldamas sveikimo pradžią.

Pyktis, skepticizmas, gėrio, meilės džiaugsmo neigimas pritrauks negatyvias vibracijas, ir perkodavimas gali vykti visai priešinga linkme – įrašant susinaikinimo, griūties, pasitraukimo iš šio pasaulio programas. Juk žmogus tada tarsi įspraudžiamas į kampą: ką veikti gyvenime, jeigu esi viskuo nepatenkintas, nieko nedarai, kad keistum savo gyvenimą geresne linkme ir savo pykčiu trukdai tai daryti kitiems?

Dvasine prasme, mus pasiekiančios energijos kels visos energinės ir informacinės žmogaus struktūros perkodavimo procesus. Tad pokyčiai aktyvuosis visuose žmogaus lygmenyse. Tai, žinoma, tik pradžia, kuriai šią savaitę bus užduotos programos, nubrėžtos gairės ir kryptys…

Vis dėlto energijos nebus itin lengvos ir palankios visose srityse. Gali sustiprėti pasąmoninis ryšys su mirusiaisiais, ypač jeigu mes vis dar emocingai reaguojame prisimindami šalia buvusį ir jau į anapusinį pasaulį išėjusį asmenį.

Šis ryšys gali apsunkinti mus savo energijomis, naktimis dažniau gali sapnuotis mirusieji ir įvairūs juos primenantys faktai. Taps svarbesni likę mirusiųjų daiktai, relikvijos, apie save primins jų pradėti ir neužbaigti reikalai.

Senuose pastatuose suaktyvės ir nemaloniai gyvuosius veiks ten likusios energijos, nepaliekančios tos vietos dvasios, gali dažniau nei įprastai girdėtis įvairūs nepaaiškinami garsai.

Vakare vienumoje esančius asmenis gali dažniau aplankyti mintys apie pasitraukusius iš gyvenimo asmenis, jautresni žmonės gali pastebėti tamsesnius šešėlius – mus aplankyti atėjusias protėvių dvasias. Jeigu tokios patirtys vargins ar darysis nemalonios, bet kada galime tai užbaigti įjungę stipresnį apšvietimą bei griežtai ir kategoriškai pareikšdami, kad „aš čia esu šeimininkas, o jūs eikite sau, iš kur atėjote“.

Šios savaitės energijos po truputį didins mūsų imlumą, galime pastebėti, kad sustiprėjo nuojauta, atsirado „vidinis žinojimas“ ką daryti, o ko nedaryti, ko reikia ir ko nereikia. Ypač šios savybės pasijus stebint vaikų elgesį ir pasirinkimus – jie staiga gali aiškiai pareikšti, ko jie nori, kas jiems patinka, o ko niekada nemėgo ir daugiau nedarys, nors ir kaip mes to norėtumėme.

Bet koks aplinkiniams rodomas pyktis, nepasitenkinimas ar net keršto planai šią savaitę turės tendenciją pakeisti savo trajektoriją ir grįžti mums atgal. Dažniau įsitikinsime patarlės „Nekask kitam duobės, nes pats į ją įkrisi“ teisingumu. Planai, kaip sužlugdyti konkurentus ar priversti kažką kentėti, dažniausiai realizuosis mums patiems, tad taip į savo gyvenimą galime prisišaukti visokius sunkumus.

Šią savaitę labai tiks rinktis geltono atspalvio ir baltus rūbus, puoštis citrino papuošalais, kurie padidins mūsų gyvybines jėgas, stiprins ne tik fizinį bet ir astralinį kūną, tad būsime atsparesni astralinių pasaulių energijoms, mus mažiau veiks bet kokios nemalonios kitų dimensijų vibracijos. Be to, citrinas padės vykdyti komercinius planus – lengviau judėsime iki norimo rezultato.

Šaltinis – kosmoenergetika.lt

Temos: 1 Energetika

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Skanumėlis

Video

04:21:41
03:54
07:18

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką