Dabar populiaru
Publikuota: 2015 balandžio 27d. 15:10

Kosmoenergetikės prognozės: balandžio 27–gegužės 3 d. energijų kalendorius

Žmogaus profilis.
Scanpix/Panthermedia nuotr. / Žmogaus profilis.

„Prasideda puikus ir darbingas metas, kuomet galima imtis atsakingų darbų, ilgalaikių projektų ir veiklos, kuri planuojama į ateitį“, – teigia kosmoenergetikė Eglė Gleščinskienė.

Galima sudarinėti sutartis, kurti ir tvirtinti taisykles, įvesti kontrolę kažkokiems procesams. Atsiras poreikis viską sutvarkyti, pašalinti abejones ir bet kokias juridinių ar kitų, apibrėžiančių tvarką ir sąlygas, dokumentų silpnąsias vietas.

Galime sulaukti griežtesnių darbdavių reikalavimų, privalėsime ir patys susiimti ir laikytis tvarkos, bet kokius reikalavimus taikyti ne tik kitiems, bet ir sau.

Taip pat skaitykite: Savaitės horoskopas – balandžio 27–gegužės 3 d.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Kosmoenergetikė Eglė Gleščinskienė
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Kosmoenergetikė Eglė
Gleščinskienė

Šios savaitės energijos pakankamai harmoningos ir konkrečios – skatinančios elgtis teisingai, kalbėti atvirai, savo pozicijas pagrįsti ne vien žodžiais, bet ir konkrečiais darbais. Sėkmė lydės nesiblaškančius, turinčius pastovias nuostatas ir vertybes asmenis, nekeičiančius savo nuomonės dėl įvaizdžio, kitų nepatenkintų asmenų ar bet kokios siekiamos naudos. Tai laikas, kai sėkmingai galima spręsti žemės, nuosavybės, gyvenamosios vietos klausimus, priimti ilgalaikius sprendimus ir tai įtvirtinti sutartimis.

Taip pat skaitykite: Tikra istorija. „Viskas prasidėjo nuo tobulos nakties paplūdimyje...“

Vis dėl to šis metas bus sudėtingesnis tiems, kas priima ir domisi įvairia kriminaline informacija, negandomis, kas klausosi žinių apie nelaimes ir visokius kenkiančius žmonėms dalykus. Atverdami savo dėmesį šiai informacijai, kartu atsiversime ir panašiame energetinių vibracijų lygmenyje veikiančioms nepalankioms jėgoms, tad į mus lengviau ir greičiau galės patekti negatyvios programos, žemutinių astralinių sluoksnių pasaulių energijos, kurios darys įtaką energijos praradimui, užkrės pesimizmu, įvairaus pobūdžio panika ir baime.

Išlaikydami informacinę švarą apie save, apsisaugosime nuo įvairaus pobūdžio negatyvių dalykų.

Turėtume būti akylūs, kontroliuojantys apie save bei savo artimuosius informaciją, kuri mus bando pasiekti, kuri yra transliuojama ar perduodama įvairiomis žiniasklaidos priemonėmis, internetu ir net paprastu bendravimu.

Išlaikydami informacinę švarą apie save, apsisaugosime nuo įvairaus pobūdžio negatyvių dalykų, išliksime ramūs, nebūsime emociškai pažeidžiami.

Mūsų aplinkoje atsiras daugiau šviesių energijų, tačiau skubėti atsipalaiduoti nereikėtų, – galime tapti lengvu taikiniu vadybininkams, norintiems mums įsiūlyti nereikalingas prekes, imti kreditus ar sudaryti ilgalaikes sutartis.


Šaltinis – kosmoenergetika.lt

Temos: 1 Energetika
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką