Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kosmoenergetikės prognozės: birželio 1–7 d. energijų kalendorius

Moteris su kačiukais
„Fotolia“ nuotr. / Moteris su kačiukais
Šaltinis: 15min
0
A A

„Pirmąją vasaros savaitę taps atgrasu tai, ką darome nenorėdami, nemėgdami: būsime stumiami, provokuojami pagaliau imtis neatidėliotinų veiksmų“, – teigia psichoinformaciologė, kosmoenergetikos magistrė Eglė Gleščinskienė.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Ši savaitė gali tapti puikiu indėliu norint keisti  darbą, veiklą, užimtumą, renkantis mokslus, kuriant projekto realizacijos strategiją. Vis dėlto energijos ir mus supanti aplinka gali trukdyti keistis informacija, vesti derybas, komunikuoti. Vertėtų stengtis daug ką daryti savo jėgomis, o darbus, kurie reikalauja sudėtingesnio veiksmų derinimo su kitais asmenimis, atidėti palankesniam metui.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Kosmoenergetikė Eglė Gleščinskienė
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Kosmoenergetikė
Eglė Gleščinskienė

Tai nebus itin gilių ir nuoširdžių jausmų metas. Emocijos turės tendenciją skleistis, tačiau daug kam bet koks susidūrimas su kito žmogaus jausmais dažniau atrodys žeidžiantis ar pavojingas. Statysime atsainumo, šaltumo, bodėjimosi „sienas“, kurios padės mums apsisaugoti nuo viduje bręstančio ir dažnai skausmingo savęs suvokimo. Suvokimo visai kitame lygmenyje, kitoje terpėje.

Vyks apie mus esančios erdvės valymas naujai pradžiai, jau aukštesnio lygio veiklai ir kūrybai. Laisvė, savarankiškumas ir pasitikėjimas bus pagrindinės savybės ir bruožai, kurie iš minios išskirs lyderius, žmones, aiškiai suvokiančius būtinybę priimti iššūkius, keistis ir išgryninti savo veiklos ar užimtumo kryptį.

Daugelis būsime išlaisvinti iš įvairaus pobūdžio slegiančių gniaužtų, pajutę laisvę rinktis ir veikti, turėtume pasinaudoti ja, siekdami įgyvendinti tai, apie ką svajojame. Likimas per daug dažnai nežarsto galimybių ar sėkmingo kelionės bilieto, tad gavę jį neatidėliokime, nepasiduokime abejonėms ir pasinaudokime pasitaikiusia proga keliauti į Tikrąjį gyvenimą…

Šią savaitę energijos itin stipriai veiks gyvūnus. Tai sėkmingas ir palankus jiems metas, o kartu ir visiems tiems, kas myli, bendrauja ir augina keturkojus.

Patartina dažniau stebėti gyvūnėlio elgesį, o poilsį rinktis kartu su jais. Jeigu iki tol atidėliojome, galima užsiimti reikiamu gyvūnų gydymu ar mokymu. Stebėkime savo sapnus, galbūt dažniau juose matysime gyvūnų ir archetipų, leidžiančių susieti savo gyvenimo tikrovę su svarbiais pasirinkimais ar įvykiais, sąsajas.

Gyvūnai sapne gali perduoti reikiamą žinią, kažko pamokyti ar įspėti dėl gresiančių nemalonumų, pavojaus. Galime sapne save patirti kaip kažkokį gyvūną: jo savybės ir bruožai padės geriau suprasti savo pasirinkimus, elgesį tam tikrose situacijose, taip pat suprasti, kodėl kartais pralaimime ar negauname to, ko siekiame…


Šaltinis – kosmoenergetika.lt

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Energetika
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką