Dabar populiaru
Publikuota: 2015 birželio 29d. 13:20

Kosmoenergetikės prognozės: birželio 29–liepos 5 d. energijų kalendorius

Šypsenėlės
Fotolia nuotr. / Šypsenėlės

„Mus pasiekiančios energijos stiprins ryžtą ir viltį, kad gausime tai ko norime, kad įstengsime padaryti tai, kas mums svarbu ir reikalinga. Be didelių sunkumų ar pastangų gausime pagalbą iš šalies, svarbu bus tinkamai ir laiku išreikšti ketinimus, motyvus dėl ko imamės vieno ar kito reikalo“, – teigia psichoinformaciologė, kosmoenergetikos magistrė Eglė Gleščinskienė.

Šios savaitės energijos gali paskatinti daug ką matyti per „rožinius akinius“. Dalykai, apie kuriuos seniau tik paslapčia svajojome, atrodys lengvai pasiekiami, kelias – trumpesnis, o reikalavimai keliami tam, kad kažką gautume – mažesni. Daugelyje sričių įsižiebs viltis, tad šitaip nusiteikę, veiksime laisviau, nebesureikšmindami smulkmenų ir išties greičiau pasiekdami tikslą.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Kosmoenergetikė Eglė Gleščinskienė
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Kosmoenergetikė Eglė
Gleščinskienė

Mus pasiekiančios energijos ypač intensyviai skatins atsigręžti prie įvairių dvasinių dalykų. Dvasinės praktikos taps aiškesnės, labiau geidžiamos ir lengviau priimamos. Tai Sielos ir Dvasios skleidimosi laikas, kurio turėtume nestabdyti, jausdami savyje kažkokį domėjimąsi, norą arčiau ar giliau prisiliesti prie dvasinių dalykų. Labiau trauks subtilesnių vibracijų meno kūriniai – harmoningi, šilti, mieli, atspindintys mūsų vertybių gamą.

Taip pat skaitykite: Išblėso aistra vyrui: galimos priežastys ir problemos sprendimo būdai

Tai metas, kurį galime sėkmingai išnaudoti bet kokių atšalusių, išsisėmusių ar mūsų netenkinančių asmeninių santykių atnaujinimui, atgaivinimui ir papildymui. Pasvarstykime, ko norėtume, apie ką svajojame, ko slapta tikimės ir pasiūlykime tai savo partneriui. Šitaip parodytas dėmesys ir pastangos sulauks ypatingo atsako, – galime tikėtis, kad mūsų svajonės išsipildys su kaupu, kad pagaliau būsime išgirsti ir suprasti, kad šalia esantis žmogus atvers savo jaurią sielą, kurią baimindamasis skausmo ar kančios, slėpė ir saugojo nuo kitų.

Ši savaitė palanki šeimos laisvalaikiui ir bet kokiems kūrybiniams užsiėmimams ar projektams. Būsime jautresni mus supančiai gamtai, grožiui, žmonėms, tad bet kas, ko imsimės su įkvėpimu ir noru seksis lengviau ir suteiks daugiau pasitenkinimo. Jeigu tik galime, praleiskime daugiau laiko su mylimais žmonėmis, vaikais ar tėvais, – pajusime gilesnį ryšį, sustiprinsime ir pagerinsime savo santykius, sulauksime palaikymo ir iki tol buvę nesutarimai ar problemos išsispręs lengviau.

Veikti reikėtų švelniau, išreikšti kažkokias savo pozicijas – atviriau, diskutuoti, pabandyti įsiklausyti į kitą pusę, į išsakomus reikalavimus ir pasiūlymus. Bet kokioje situacijoje pasistenkime išlikti šališki kitiems, žinodami savo jautrias vietas, supraskime kitus, su jumis susietus ar reikalų turinčius asmenis, ir puoselėkime, saugokime juos nuo skausmingų patirčių. Taip laimėsime patys ir būsime laimingi kartu su kitais.


Šaltinis – kosmoenergetika.lt

Temos: 1 Maginė energija
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką