Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kosmoenergetikės prognozės: kovo 9–15 d. energijų kalendorius

Medis
Fotolia nuotr. / Medis
Šaltinis: 15min
0
A A

„Šią savaitę būsime energijų, kurios skatins saviraišką, kūrybiškumą ir tobulėjimą, sraute. Šis metas palankus norų ir troškimų, susijusių su kažkokio pobūdžio kūryba, įprasminimui“, – įsitikinusi kosmoenergetikos magistrė Eglė Gleščinskienė.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Kosmoenergetikė Eglė Gleščinskienė
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Kosmoenergetikė Eglė
Gleščinskienė

Subtiliuose lygmenyse kiekvieno mūsų siela stengsis per patį priimtiniausią būdą ar priemonę parodyti ir atskleisti kažkokias savo ypatingas savybes, gilinti ir stiprinti gebėjimus.

Ši savaitė tiks kažkokių projektų pristatymui, filmavimui televizijos studijose ar kitiems viešiems, didesnį klausytojų ratą apimantiems pareiškimams. Laikas bus sėkmingas menininkams, žmonėms užsiimantiems kūryba, siekiantiems darnos, padedantiems kitiems susigrąžinti vidinį stabilumą ir harmoniją. Palanku užsiimti dvasinėmis praktikomis.

Taip pat skaitykite: Mėnulio padėtis Zodiako ženkluose: sužinokite savo apibūdinimą

Reikėtų vengti mirties vietų, kapinių, nesiklausyti ir nežiūrėti siaubo istorijų apie mistinius, anapusinius dalykus ir blogio jėgų pasireiškimus.

Mus pasiekiančios energijos itin stipriai veiks vaikus – šį kartą jiems šypsosis sėkmė, fortūna atsigręš į juos. Pasistenkime neslopinti mūsų mažųjų entuziazmo, jeigu šie norės kažką išbandyti, sukurti, suprasti, pamatyti.

Vaikai bus puikus akstinas mums patekti ir apsilankyti ten, kur reikia – surasime bendraminčių, žmonių, kurie palaipsniui gali tapti mūsų naujaisiais draugais, pasisemsime idėjų naujai savo veiklai bei netradiciniams unikaliems sprendimams.

Fiziškai taps jautresnė mūsų atramos – judėjimo sistema, ypač apatinė jos dalis: kojos, stuburo apačia, apatinė nugaros sritis. Galimos greitesnės ir dažnesnės traumos, įvairaus pobūdžio kaulų pažeidimai, lūžiai, taip pat kaulų ir sąnarių lėtinių ligų paūmėjimas.

Taip pat skaitykite: 6 maisto produktai, kurie suteiks jaunatviškos energijos

Pažeidžiama ir mažiau atspari bus pamatinė mūsų fizinės ir energinės sistemos dalis. Reikėtų pasisaugoti per didelės apkrovos kojoms ir apatinei nugaros daliai bei juosmeniui, saugoti dubens sritį nuo peršalimų, skersvėjo, nesėdėti ant šaltų paviršių ar lauko baldų.

Nepatartina šią savaitę lankytis kapinėse, būsime lengviau pažeidžiami mirties ir anapusinės energijos. Lengviau prie mūsų prisikabins, prilips įvairūs parazitiniai energetiniai sutvėrimai, lervos, astralinės esybės, taip pat būsime taikiniu klaidžiojančioms vėlėms, besielėms esybėms, demonams ar mirusiems ir iš šio pasaulio negalintiems pasitraukti asmenims. Tad reikėtų vengti mirties vietų, kapinių, nesiklausyti ir nežiūrėti siaubo istorijų apie mistinius, anapusinius dalykus ir blogio jėgų pasireiškimus.


Šaltinis – kosmoenergetika.lt

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką