TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Tobulėkime kartu. Marso padėtis Zodiako ženkluose: kokia jūsų valia, ryžtas ir seksualinė energija

Zodiako ženklai
„Shutterstock“ nuotr. / Zodiako ženklai
Šaltinis: 15min
0
A A

Raudonuoji planeta Marsas – tai vyriška energija, aktyvumas, veiksmas, ryžtas, valia, sportiškumas, seksualinė energija, karingumas. Per kiekvieną Zodiako ženklą šį planeta reiškiasi vis kitaip.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Žinoma, kad tai nenusako absoliučiai visko apie jos energijos raišką žmogaus gyvenime, nes svarbūs yra ir kiti veiksniai, matomi horoskope, tačiau šį kartą panagrinėsime tik Marso padėtį ženkluose.

Kaip paskirstote savo energiją? Kaip tvarkotės su nemaloniomis situacijomis? Kas yra jūsų varomoji jėga? Kaip siekiate savo tikslų? Koks esate meilužis? Kas žadina aistrą jumyse? Už ką gyvenime kovotumėte? Į šiuos klausimus apie jus ar jūsų artimą žmogų gali dalinai atsakyti Marso padėtis Zodiako ženkluose.

„Fotolia“ nuotr./Marso ženklas Zodiake
„Fotolia“ nuotr./Marso ženklas Zodiake

Kaip sužinoti savo Marso padėtį horoskope? Suveskite savo gimimo duomenis (Nuoroda čia; suvedę spauskite Continue, o paskui – Click here to show the chart).

Atsidarys jūsų asmeninis horoskopas, o tada pasižiūrėkite, kokiame Zodiako ženkle yra jūsų Marsas (kaip jis atrodo, matote paveikslėlyje), ir skaitykite apibūdinimą.

Marsas Avino ženkle

„Fotolia“ nuotr./Zodiako ženklai: Avinas
„Fotolia“ nuotr./Zodiako ženklai: Avinas

Šiame ženkle Marso planeta yra savo buveinėje, tad reiškiasi itin stipriai. Harmoningai ar destruktyviai – priklauso nuo daugelio kitų faktorių, tačiau  šios padėties atstovai ypač aistringi ir aktyvūs.

Kuomet jie kažko imasi, daro tai impulsyviai, energingai ir pasitikėdami savo jėgomis.  Tai charizmatiški ir lyderiauti mėgstantys žmonės. Jiems svarbu jaustis nugalėtojais, pirmauti visur ir visada, o kadangi valios jėgos ir ryžto turi daug, dažniausiai jiems tai pavyksta.

Deja, jų aistra greitai įsiplieskia ir greitai užgęsta, tad jie vis ieško naujų objektų užkariavimui. Seksualiniuose santykiuose spontaniški, sportiški, energingi, o kartais net agresyvūs.

Marsas Jaučio ženkle

„Fotolia“ nuotr./Zodiako ženklai: Jautis
„Fotolia“ nuotr./Zodiako ženklai: Jautis

Šiems žmonėms dažniausia būna sunku pradėti visiškai naujus projektus, įnešti naujovių į savo gyvenimą. Visgi, kuomet pradeda veikti, jų niekas nebegali sustabdyti ar perkalbėti. Jie užsispyrę sieks savo tikslo tol, kol pagaliau pasieks, ir dirbs tiek, kiek tik reikės.

Veiksmai, kurių imasi, būna praktiški, teikiantys apčiuopiamos naudos, nes kitaip jie nemato motyvacijos dėti pastangas. Kartais būna inertiški ir nelankstūs, tad kategoriškai atsisako klausytis kažkieno patarimų, pakeisti veiksmų kryptį ar modelį, net jei to labai reikia.

Šių žmonių aistra „užsikuria“ iš lėto, tad partneriui reikėtų turėti kantrybės. Kaip sekso partneriai, jie yra ištvermingi, patikimi, vertinantys pastovumą.

Marsas Dvynių ženkle

„Fotolia“ nuotr./Zodiako ženklai: Dvyniai
„Fotolia“ nuotr./Zodiako ženklai: Dvyniai

Žmonės su Marso planeta Dvyniuose linkę noriai pasakoti aplinkiniams apie savo troškimus ir planuojamus veiksmus. Planų jie turi tiek daug, jog nesugeba suspėti jų įgyvendinti iš esmės ir iki galo.

Taip pat skaitykite: Tobulėkime kartu. Veneros padėtis Zodiako ženkluose: kaip mylite ir suvokiate jausmus

Juos daug kas domina, jie smalsūs ir noriai imasi vis naujos veiklos, tad jiems labiau tinka trumpalaikiai projektai.  Jiems sunku koncentruotai ir ilgam laikui sutelkti savo valią ties vienu tikslu, jie „išsimėto“ ir jiems pasidaro nuobodu.

Konflikto metu jie neieško žodžių kišenėje, tad prieš pradedant su jais konfliktuoti, reikėtų nusiteikti, jog teks atremti rimtą žodinę ataką. Aistrą ir seksualumą kursto žodžiai, nevengia eksperimentuoti ar kalbėtis apie tai, ko trokšta intymiuose santykiuose.

Marsas Vėžio ženkle

„Fotolia“ nuotr./Zodiako ženklai: Vėžys
„Fotolia“ nuotr./Zodiako ženklai: Vėžys

Šioje pozicijoje Marsas yra kritęs, tad išreikšti savo tikrąją jėgą per Vėžio ženklą jam daugiau nei sunku. Šiems žmonėms aktyviai veikti lengviausia tik saugiose, jiems aiškiose situacijose.

Susidūrus su agresija ar aršiu pasipriešinimu, jiems tampa sunku adekvačiai reaguoti, tuomet jų veiksmus diktuoja susikaupusios emocijos. Jų agresija yra pasyvi, jie retai linkę smurtauti ar kariauti su aplinkiniais, tačiau susikaupus neišreikštų jausmų ir nepasitenkinimo pertekliui, būdingi intensyvių emocijų pliūpsniai.

Ir nors turi problemų, susijusių su disciplina, gali didžiuotis savo stipria intuicija, kuri ir padeda įveikti sunkumus. Intymumas, švelnumas, saugumo pojūtis seksualiniuose santykiuose, pasitikėjimas savo partneriu jiems leidžia atsipalaiduoti. Dažniausiai vertina tradicinius seksualinius santykius.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką