Dabar populiaru
Publikuota: 2019 kovo 23d. 14:52

Vaida Kurpienė perspėja apie jos vardu neteisėtai siūlomus lieknėjimo preparatus ir mitybos planus

Vaida Kurpienė
Gedimino Kropio nuotr. / Vaida Kurpienė

Šiomis dienomis, anot mitybos specialistės V.Kurpienės, internete bei socialiniame tinkle „Facebook“ aktyviai reklamuojami preparatai, žadant, kad juos vartojantieji per 28 dienas praras 15-20 kg. Siūloma pirmą pakuotę įsigyti už 1 eurą.

Susigundžiusiems vėliau skambinama iš Latvijos telefono numerio ir siūloma už mitybos planą bei papildomą preparato pakuotę sumokėti jau 90 eurų.

Reklamos skelbiamos mitybos specialistės Vaidos Kurpienės vardu, su jos nuotraukomis, papildant citatomis arba paimtomis frazėmis iš įvairių jos interviu. Patikimumo įvaizdis stiprinamas ir minint Sveikatos apsaugos ministeriją bei pateikiant sertifikatą anglų kalba, kuris net nesusijęs su reklamuojamu preparatu.

„Viešai pareiškiu, kad mano vardu skelbiamos reklamos neturi nieko bendra su mano veikla, jokių lieknėjimo preparatų bei vaistų nereklamuoju nei žiniasklaidoje, nei socialiniuose tinkluose, nerengiu mitybos planų akcijų, kurios klaidintų mano klientus, – perspėja mitybos specialistė V.Kurpienė. – Būkite labai atsargūs prieš susiviliodami neaiškios sudėties „stebuklingomis piliulėmis“, žadančiomis greitą rezultatą.

Internete aktyviai reklamuojami preparatai, žadant, kad juos vartojantieji praras 15-20 kg
Internete aktyviai reklamuojami preparatai, žadant, kad juos vartojantieji praras 15-20 kg

Savo seminaruose akcentuoju, kad per greitas svorio metimas gali pakenkti jūsų sveikatai ir turėti ilgalaikių neigiamų pasekmių. Be to, prieš įsigyjant bet kokį medicininį preparatą ar vaistą, būtina konsultuotis su gydytoju.“

V.Kurpienės sudaromus mitybos planus galima užsisakyti tik jos asmeninėje interneto svetainėje, taip pat jos oficialiose socialinių tinklų „Instagram“ ir „Facebook paskyrose.

Šiose paskyrose reguliariai skelbiami receptai, straipsniai ir patarimai, kuriais galima naudotis be jokio mokesčio.

Mitybos specialistė Vaida Kurpienė dėl vardo ir atvaizdo neteisėto panaudojimo žada kreiptis į teisėsaugą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Ekspertai pataria
Skanumėlis

Video

00:43
01:20
00:46

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką