Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 04 14, 10:08

Badmintonas – šeimyniškiausias sportas Lietuvoje

Skamba utopiškai ir ambicingai? Pasibaigusio šeimų projekto sėkmė nuteikia optimistiškai ir motyvuoja toliau eiti šiuo keliu, įtraukiant vis daugiau šeimų žaisti badmintoną „Navickas Badminton Academy“.
Badmintonas – šeimyniškiausias sportas Lietuvoje
Badmintonas – šeimyniškiausias sportas Lietuvoje / „Navickas Badminton Academy“ nuotr.

Idėjos sumanytojas Kęstutis Navickas: „Mintis šiam projektui gimė norint, kad sportas sujungtų šeimos narius. Gyvenimo tempas greitėja ir kartais sunku rasti kokybiško laiko su šeimos nariais. Treniruočių tikslas – turėti bendrą laisvalaikį, o emocijomis dalintis dar ilgai po treniruočių. Nežinojome, kaip mūsų idėjos atrodys realybėje, bet vizija ir noras įgyvendinti šį projektą vedė į priekį. Rezultatas pranoko lūkesčius. Tik pradėjus registraciją, turėjome ją stabdyti dėl labai didelio susidomėjimo. Kiekvienas galėjo atsivesti į treniruotę šeimos narį. Susirinko įvairiausių žmonių – vyras su žmona, mama su vaiku, brolis su sese, net anūkas su seneliu. Pradėjome nuo badmintono pagrindų ir 3 mėnesius po truputį tobulėjome. Kiekvieną treniruotę vis iš naujo įsitikindavome, kad pirminė idėja pildosi, o šeimų emocijos labai džiugino. Labai tikime šeimų badmintono idėja ir esame pasiryžę tęsti treniruotes skirtingo pajėgumo žaidėjams „Navickas Badminton Akademijoje". Ačiū dalyviams už azartą ir entuziazmą“.

„Navickas Badminton Academy“ nuotr./Badmintonas – šeimyniškiausias sportas Lietuvoje
„Navickas Badminton Academy“ nuotr./Badmintonas – šeimyniškiausias sportas Lietuvoje

3 mėnesių treniruočių ciklą užbaigs šeimų badmintono turnyras balandžio 23 dieną BAUEN Badmintono Arenoje Kaune.

Visos veiklos vykdomos projekte „Badmintonas – šeimyniškiausias sportas Lietuvoje“ (įgyvendina Kęstučio Navicko badmintono akademija) bendrai finansuojamame Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką