Dabar populiaru
Publikuota: 2019 vasario 9d. 09:00

Kaip išmaniai galime panaudoti maistinę plėvelę?

Bananai, apvynioti maistine plėvele
123RF.com nuotr. / Bananai, apvynioti maistine plėvele

Turbūt kiekvieno namuose lengvai atrastume maistinės plėvelės, kurią naudojame tam, kad kuo ilgiau išlaikytume maistą šviežią. Ką dar galime nuveikti su maistine plėvele?

Štai pravartūs patarimai, kuriuos galite išmėginti.

Apsaugokite gėrimą nuo išsiliejimo

Jeigu mažylis neturi puodelio su dangteliu, tam kartui išmėginkite maistinę plėvelę. Apvyniokite ja puodelio viršų ir įbeskite šiaudelį. Tokiu būdu išvengsite gėrimo išsiliejimo ir dėmių nuo gėrimo.

Beje, toks patarimas puikiai pravers iškylose lauke, kadangi padės išvengti dulkių, nešvarumų, o svarbiausia – vabzdžių jūsų gėrime.

Lengviau atsukite stiklainius

Kartais uogienės stiklainis gali būti neįveikiama užduotis. Padėti gali maistinė plėvele – apvyniokite ja stiklainio dangtelį standžiai kelis kartus ir tuomet pamėginkite atsukti. Tikinama, kad tai padės atsukti net ir patį tvirčiausią stiklainį.

Kiaušinių virimas

Be lukšto virti kiaušiniai – itin populiarūs pusryčiai, kuriuos galite paruošti ir savo namuose be didelių pastangų. Kad būtų lengviau, ypač, jeigu esate neįgudę, pasinaudokite maistine plėvele. Įmuškite kiaušinį į kiek aliejumi pateptą maistinę plėvelę, suformuokite maišelį, užriškite ir virkite iki norimos konsistencijos.

Švieži bananai

Bananai po kelių dienų pasidabina rudomis dėmėmis. Ką galite padaryti? Jų „uodegėles“ apvyniokite maistine plėvele. Sakoma, kad šis būdas padeda juos kuo ilgiau išlaikyti šviežius ir dailios geltonos spalvos.

Išvenkite nešvarumų

Jeigu tenka darbuotis plaktuvu, apvyniokite dubenį plėvele, o vidury padarykite vietos plaktuvui. Taip atliksite savo darbą kur kas švariau ir patogiau.

123RF.com nuotr./Maistinė plėvelė
123RF.com nuotr./Maistinė plėvelė

Atsikratykite vaisinių muselių

Prisiminkite šį patarimą, kai vaisinės muselės užgrobia jūsų namus. Į stiklinės dugną įpilkite alaus arba įdėkite vaisių, uogų likučių ir apvyniokite stiklinės viršų plėvele. Vėliau dantų krapštuku padarykite kelias skyles. Tokiu būdu vaisinės muselės papuls į spąstus, tačiau taip ir nesugebės ištrūkti.

Apsaugokite kosmetiką ar kitus greitai dūžtančius daiktus kelionėje

Patarimas paprastas – apvyniokite kosmetikos priemones ir kitus daiktus maistine plėvele. Nė vienas nesidžiaugia išsiliejusiu kremu, kvepalais ar dekoratyvinės kosmetikos likučiais ant mėgstamų drabužių...

Išlaikykite švarą šaldytuve

Paprasta – patieskite plėvelę ant šaldytuvo lentynų, ant kurių laikote maisto produktus. Valymo metu sutaupysite laiko ir bus kur kas paprasčiau palaikyti nuolatinę švarą be didelių pastangų.

Padėkite vaisiams sunokti

Jeigu kai kuriems vaisiams iki norimo skonio trūksta laiko, pagreitinkite procesus. Apvyniokite juos maistine plėvele – talpoje susikaups dujos, padėsiančios vaisiams greičiau sunokti.

Apsaugokite rankas

Lauko darbams geriausia turėti tinkamas pirštines, tačiau jeigu jų po ranka nėra, o tenka darbuotis grėbliu ar kastuvu, pamėginkite rankas apvynioti maistine plėvele. Tai sumažins trintį ir apsaugos odą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

20:17
01:09
02:13

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką