Dabar populiaru
Publikuota: 2019 liepos 30d. 08:21

Šešiametė korėjietė iš pajamų „YouTube“ įsigijo namą už 8 mln. dolerių

Boram
„YouTube“ nuotr / Boram

Šešiametė „YouTube“ žvaigždė iš Pietų Korėjos Boram pagerino savo šeimos gyvenimą – nusipirko namą, kainuojantį 8 mln. JAV dolerių. Tai jai pavyko padaryti gaunant pajamas iš žaislų apžvalgų ir savo „vlog'ų“ kanalų.

„YouTube“ žvaigždė, geriau žinoma kaip Boram, turi daugiau kaip 30 mln. sekėjų dviejuose kanaluose – Boram Tube Vlog ir Boram Tube ToysReview. Kai kurie jos įkelti vaizdo įrašai sulaukia 350 mln. peržiūrų.

Šešiametė šeimai uždirbo tiek pinigų, kad jie galėjo įsigyti naują namą madingoje vietoje – Gangnam rajone, Seule. Šis rajonas išgarsėjo visame pasaulyje po „Psy“ dainos „Gangnam Style“, kuri vienu metu buvo populiariausia „YouTube“ kanale.

Kaip rašo portalas independent.co.uk, žaislų apžvalgų kanalai ir kitas turinys, skirtas jaunesnei auditorijai, pastaraisiais metais itin pelningas. Daugiausiai uždirbanti „YouTube“ kanalo žvaigždė praėjusiais metais buvo Ryanas, kuris daro žaislų apžvalgas savo kanale, – jis uždirbo 22 mln. dolerių.

Pajamos suplaukia iš dviejų šaltinių – iš reklamų, rodomų vaizdo įrašuose, arba iš produktų, kurie apžvelgiami „YouTube“ kanale. Galima uždirbti ir prekiaujant, taip pat gaunant auditorijos paramą.

Kol kas neaišku, ką Boram ketina daryti su įsigytu namu. Tiesa, vietos žiniasklaida spekuliavo, kad jis galėtų būti išnaudojamas kuriant turinį kanalui.

Nepaisant populiarumo Pietų Korėjoje, Boram kanalas susilaukė prieštaringų vertinimų dėl kai kurių vaizdo įrašų, kuriuose ji vagia pinigus, vairuoja automobilį ar 2017-aisiais „gimdo“.

Tai paskatino organizaciją „Gelbėkit vaikus“ apkaltinti Boram tėvus savo dukrą verčiant atsidurti situacijose, kurios gali būti psichologiškai žalojančios.

Tie vaizdo įrašai buvo išimti iš paskyros, o tėvai atsiprašė, kad skelbiama informacija galėjo būti žalinga nepilnamečiams žiūrovams.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

03:16
03:00
03:38

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką