Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 gegužės 28d. 09:50

Ramūnas Rudokas: „Jei dukros negimdys anūkų, tai ir toliau su žmona gimdysime vaikus“

Ramūnas ir Justina Rudokai, Edvardas Žičkus
Asmeninio archyvo nuotr. / Ramūnas ir Justina Rudokai, Edvardas Žičkus
Tai pirmasis aktoriaus Ramūno Rudoko ir perpus jaunesnės jo žmonos Justinos interviu prieš filmavimo kameras, tačiau juodu nė kiek nesijaudino atskleisdami savo pažinties bei meilės istoriją ir net asmeninio gyvenimo detales.

„Kai sulaukiau 21-erių, taip tokio amžiaus ir likau, – jau šį sekmadienio vakarą 20.00 val. portalo 15min pokalbių laidoje „Edvardas Žičkus. Be ribų“ juokaus R.Rudokas. – Todėl ir dabar jaučiuosi tarsi 21-erių, o štai mano žmona nuo pažinties pradžios jau paseno ketveriais metais, taigi, išeina taip, kad aš gyvenu su močiute?“

Skolinga Ramūnui neliks ir jo žmona Justina Rudokė, su kuria slapta aukso žiedus juodu sumainė prieš trejus metus. „Tai gal tau jau reikia jaunesnės“, – šmaikštaus J.Rudokė.

Pokalbio metu aplink tėvus vaikštinės ir jųdviejų sūnus Raidas Ramūnas, kuris pastaraisiais metais tapo abiejų jų visu pasauliu. Ar dėl to žinomas aktorius ir režisierius nepavyduliauja? „Man nebereikia išeiti iš namų, draugų kompanijų, žvejybos. Jei galiu gerti namie, tai kam kur nors eiti? O Justina tikrai puiki žmona ir man viską leidžia“, – smagia gaida tęs 52-ejų Ramūnas.

Šį šeštadienį 25-ąjį gimtadienį švęsianti Justina bus atvira – juodu su sutuoktiniu pirmiausia yra geriausi draugai, todėl nei pavyduliauja vienas kito, nei per daug glūdina aštrius santykių kampus.

„Amžiaus skirtumą jaučiame tik buityje. Jei pavalgęs pats išsipaunu lėkštę, vadinasi, namuose jaučiame įtampą. Tada kažkas tarp mūsų būna negerai“, – kalbės Ramūnas.

Komunikacijos mokslus šiandien tęsianti Justina neslėps – paaugus sūnui, jai atsirado laiko ne tik studijoms, darbui grožio studijoje, bet ir laisvalaikiui su draugėmis, nes vyras puikiai susitvarko su sūnumi ir vienas.

„Esu kilusi iš daugiavaikės šeimos ir visada kartojau, kad savąją noriu sukurti anksti – ištekėti ir tapti mama. Viskas taip ir įvyko, todėl esu labai laiminga“, – atviraus moteris.

Būsimą vyrą ir sūnaus tėvą, ji sako, įsižiūrėjusi dar būdama paaugle, matydama jį populiariame televizijos seriale. Atvirauti apie asmeninį gyvenimą nemėgstantis Ramūnas šįsyk jai antrins, kad tokios žmonos, kaip Justina, jis laukė visą savo gyvenimą.

Dabar išties jų laikas, kai sūnus Raidas jau paaugo ir mielai laiką leidžia su seneliais, pora ne tik randa galimybių ištrūkti pabūti tik dviese, bet ir pirmą kartą keliavo atostogų, kurios buvo tarsi ilgai lauktas medaus mėnuo.

Anksčiau modeliu užsienyje dirbusi ir aktorės duonos jau paragavusi Justina visai nesigaili netekusi jaunystės malonumų – vakarėlių, ilgų pasisėdėjimų su draugėmis ar laiko tik sau. „Esu visiška šeimos moteris. Jei Dievas duos, tai ir vaikų daugiau su Ramūnu susilauksime“, – šypsosis ji.

R.Rudokas irgi nespjauna į vandenį – šeimos pagausėjimas visai galimas jų gyvenimo planas. „Savo dviem suaugusioms dukroms pasakiau, jeigu jos negimdys man anūkų, tai mudu su žmona ir toliau gimdysime vaikus“, – su humoru kalbės jis.

Pirmasis išskirtinis Ramūno ir Justinos Rudokų interviu bei dar nematyti jųdviejų vestuvių kadrai – jau šį sekmadienį 20.00 val. portalo 15min pokalbių laidoje „Edvardas Žičkus. Be ribų“.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

SEB verslo augimo programa

47:36
01:21:02

Adventur 2022

Maistas

Tik prenumeratoriams

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką