2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Balsuokite ir išrinkite labiausiai įkvepiančias „Žingsniai 2023“ istorijas!

15min ir Europos socialinio fondo agentūros (ESFA) sėkmės istorijų konkursas „Žingsniai 2023“ priartėjo prie pabaigos. Portalo lankytojai galėjo perskaityti 20 išskirtinių istorijų ir susipažinti su jų herojais – gyvenimo patirčių užgrūdintais, drąsiais ir įkvepiančiais žmonėmis.
Žingsniai 2023
Žingsniai 2023 / 15min

Kviečiame dar kartą prisiminti visas istorijas ir iš jų išrinkti 5 įsimintiniausias. Jūsų balsai nulems, kurių istorijų herojus aplankysime dar kartą ir įamžinsime video siužetuose. Reportažai bus publikuojami portale 15min.

Balsuoti už mėgstamiausią „Žingsniai 2023“ istoriją bus galima nuo rugpjūčio 29 d. iki rugsėjo 10 d. 24:00 val.

Visi 20-imt sėkmės istorijų „Žingsniai 2023“ dalyviai bus pakviesti į rudenį vyksiančią Metinę konferenciją, kurios metu jiems bus įteikti specialūs padėkos prizai, o penkiems daugiausiai skaitytojų balsų sulaukusių istorijų herojams – ir apdovanojimai.

Taip pat visiems herojams bus padovanota metinė 15min prenumerata.

Kaip balsuoti?

Balsą atiduosite pažymėję labiausiai patikusios istorijos nuotrauką ir apačioje paspaudę „Balsuoti“ (prieš tai varnele pažymėkite laukelį „Aš ne robotas“). Balsuoti galite už vieną, labiausiai įsiminusią istoriją.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką