Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 11 17, 10:38

Šalies ankstukams – daugiau kaip 500 porų megztų kojinaičių iš projekto dalyvių

Trečiadienį, visame pasaulyje minint Pasaulinę neišnešiotų naujagimių dieną – vieno populiariausių projektų skirtų vyresnio amžiaus žmonių užimtumo skatinimui Lietuvoje „Susitikim, mieli senjorai“ bei vieno didžiausių vaistinių tinklo Lietuvoje „Gintarinė vaistinė“ atstovai perdavė daugiau kaip 500 porų specialių kojinaičių skirtų į pasaulį per anksti gimusių kūdikių bendruomenei – asociacijai „Neišnešiotukas“ ir taip prisidėjo prie organizacijos projekto „Ankstukai“.
Projekto dalyviai dovanojo daugiau kaip 500 porų savo megztų kojinaičių šalies ankstukams
Projekto dalyviai dovanojo daugiau kaip 500 porų savo megztų kojinaičių šalies ankstukams / Akvilės Balsytės nuotr.
Temos: 1 Ankstukai

Ši graži ir itin prasminga bei naudinga iniciatyva nėra nauja – tokį patį kiekį savo rankomis numegztų kojinaičių porų šios iniciatyvos sumanytojai neišnešiotų kūdikių bendruomenei perdavė ir anksčiau, pirmosiomis vasaros dienomis, tarptautinės Vaikų gynimo dienos proga.

„Kalbant apie šią mūsų, kartu su Gintarinės vaistinės atstovais vykdomą iniciatyvą, visada norisi sakyti, kad pati geriausia ir prasmingiausia ta veikla, kuri duoda realią naudą kitiems. Ir jeigu gali dalintis gražiais ir naudingais dalykais – kažką darai teisingai ir prasmingai. Mūsų projekto dalyviai ne tik šoka, dainuoja, organizuoja žygius ar piešia. Jie, kaip ir mes visi, nori dalintis, o ir duoti tikrai turi ką.

Akvilės Balsytės nuotr./Projekto dalyviai dovanojo daugiau kaip 500 porų savo megztų kojinaičių šalies ankstukams
Akvilės Balsytės nuotr./Projekto dalyviai dovanojo daugiau kaip 500 porų savo megztų kojinaičių šalies ankstukams

Todėl nuo šių metų pradžios projekto „Susitikim, mieli senjorai“ dalyviai mezgė kojinaites anksčiau laiko gimusiems mažyliams – mūsų šalies ankstukams. Per šį laikotarpį kartu jau numezgėme ir neišnešiotų kūdikių bendruomenei „Neišnešiotukas“ perdavėme daugiau kaip tūkstantį porų šių mažų, specialių kojinaičių, kurios nuo pat pirmų širdies dūžių šildo mažąjį žemės gyventoją. Neįtikėtina, kiek daug begalinės meilės yra įdėta į šiuos mezginius, kiek kruopštumo, nuoširdumo. Ačiū Jums už tai! Labai didžiuojamės visais, kurie mezgė šias ypatingas kojinaites. Juk svarbus kiekvienas vaikas, kaip ir kiekvienas mūsų šalies senjoras. Visų projekto dalyvių vardu, kartu su numegztomis kojinaitėmis, siunčiame ir savo šilumą bei palaikymą visoms vaikučių per anksti susilaukusioms šeimoms. Jūs ne vieni!“, – emocijų neslėpė projekto „Susitikim, mieli senjorai“ vadovė Jelena Narūnienė.

Šią projekto „Susitikim, mieli senjorai“ iniciatyvą, kurios metu senjorų numegztos specialios kojinaitės pasieks ankstukų susilaukusias šeimas Lietuvos ligoninėse, globoja vienas didžiausių Lietuvoje vaistinių tinklų „Gintarinė vaistinė“, kuri savo veikloje taip pat deklaruoja senjorų užimtumo mūsų šalyje svarbą. Vaistinės atstovai ne tik suteikė reikiamas medžiagas, tarptautinės anksčiau laiko gimusių vaikų dienos proga praskaidrino ankstukų mamoms nuotaikas, įsteigdami simbolines dovanėles, tačiau kartu apdovanojo ir visus kojinaites mezgusius ir prie iniciatyvos prisijungusius senjorus.

„Lietuvoje kasmet gimsta daugiau nei 1 500 ankstukų. Labai jautru, kad šis mūsų bei senjorų susitelkimas megzti kojinaites kažkam sunkią minutę tikrai palengvina buvimą, o palaikymas ir šiluma, kurią siunčiame kartu su šiomis mažomis, senjorų megztomis kojinaitėmis – sušildo. Norime, kad anksčiau laiko vaikelių susilaukusios šeimos jaustų visuomenės palaikymą ir suprastų, kad šioje kovoje už gyvybę jie – ne vieni. Neišnešiotų kūdikių tėvų bendruomenė sunkiomis akimirkomis būna šalia ankstyvų naujagimių susilaukusių šeimų“, – kalbėjo „Gintarinės vaistinės“ generalinė direktorė Rūta Bagdonavičienė.

Akvilės Balsytės nuotr./Projekto dalyviai dovanojo daugiau kaip 500 porų savo megztų kojinaičių šalies ankstukams
Akvilės Balsytės nuotr./Projekto dalyviai dovanojo daugiau kaip 500 porų savo megztų kojinaičių šalies ankstukams

Ši projekto „Susitikim, mieli senjorai“ bei vaistinių tinklo „Gintarinė vaistinė“ iniciatyva dalintis mezginiais su tais, kam to labiausiai reikia – tęsis ir toliau. Projekto organizatoriai suteikia visas reikiamas medžiagas. Visus, kurie savo šiluma ir mezginiais nori pasidalinti – kviečiame skambinti projekto „Susitikim, mieli senjorai“ telefonu 860336266.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Partnerio turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką