Dabar populiaru
Publikuota: 2020 liepos 2d. 17:30

Universiteto baigimas pažymėtas dviguba švente: sakydamas baigiamąją kalbą Vilius pasipiršo mylimajai Miglei

Magistro studijų baigimas 30-mečiui Viliui Mingilui visada asocijuosis su dar viena svarbia proga – būtent šią dieną ant tos pačios scenos, kur atsiėmė magistro studijų diplomą, jis pasipiršo savo mylimajai – 23-ejų Miglei. Vilius neslepia, kad jaudinosi ir nerimavo, bet vis dėlto nuojauta jo neapgavo – Miglė pasakė: „Taip.“

„Kai planavau sužadėtuves, galvojau, jog reikia kokio nors pipiriuko, kad ši akimirka būtų ypatinga ir įsimintina. Ir taip sutapo, kad baigiu universitetą, o man universitetas yra ypatinga vieta, tokia, kurioje norėjosi pasipiršti. Todėl ir nusprendžiau savo mėgstamoje vietoje žengti šį lemiamą žingsnį“, – ketvirtadienį 15min GYVENIMUI sakė Vilius, Vilniaus universiteto Filologijos fakultete baigęs literatūros antropologijos ir kultūros magistro studijas.

Vilius pasakojo, kad ruošdamasis šiai progai susisiekė su Filologijos fakulteto prodekane ir ši jam pasiūlė pasakyti baigiamąjį studentų absolventų žodį.

Kai planavau sužadėtuves, galvojau, jog reikia kokio nors pipiriuko, kad ši akimirka būtų ypatinga ir įsimintina.

„Pamaniau, kad, jei jau būsiu ant scenos, tai būtų puiki proga ten ir pasipiršti. Pirmoji mano kalbos dalis buvo skirta universitetui, o antroji kalbos dalis – Miglei.

Padėkojau jai, kad ji yra, pasakiau, kad ji yra mano didysis sprogimas, nuo kurio aš prasidėjau, kad ji yra mano nušvitimas ir nirvana. O kalbant literatūriškai, ji yra mano zoori – čia Antano Škėmos burtažodis.

Manau, tada jau visiems tapo aišku, kur veda ši mano kalba. Pasikviečiau Miglę ant scenos ir paprašiau jos už manęs tekėti. Smagiausia ir džiugiausia, kad ji atsakė: „Taip!“ – neslėpdamas džiugesio balse dar visai karštomis šios dienos naujienomis dalijosi pašnekovas.

Paklaustas, ar Miglė nutuokė, kaip gali baigtis ši diena, Vilius sako, kad ne, bet vienas jo klausimas jai buvo sukėlęs mažytį įtarimą.

„Eidama su manimi į šią šventę Miglė avėjo aukštakulnius. Senamiesčio grindiniu jai nebuvo itin patogu eiti, tad įsikibo man į parankę. Aš tuo metu paklausiau, jei reikėtų, ar ji galėtų viena avėdama šiuos aukštakulnius paėjėti“, – pasakojo Vilius ir pridūrė, kad Miglei buvo staigmena ir tai, jog jis sakė baigiamąją absolventų kalbą kaip studentų atstovas.

Pasiteiravus, kaip pats jautėsi, ar nebuvo nedrąsu tokį žingsnį žengti viešai, pašnekovas sakė, kad jaudinosi, buvo neramu, ar viskas pavyks, nes dar ir kalbą pasakyti reikėjo, bet prisipažino iš mylimosios tikėjęsis išgirsti teigiamą atsakymą.

„Buvo įvairiausių pamąstymų, svarsčiau ir apie kitokį pasipiršimą. Vis dėlto nusprendžiau, kad čia reikia to aštresnio pipiriuko, – juokdamasis pasakojo Vilius.

– Man čia buvo dvi šventės vienoje – universiteto baigimas ir sužadėtuvės. Tačiau, be jų, šiandien yra ir dar viena simbolinė proga – lygiai treji metai ir mėnuo, kai susipažinome su Migle.“

O su Migle, studijuojančia Lietuvos sveikatos mokslų universitete kinologiją, juodu išties susipažino gana romantiškai – stebėdami Mėnulio užtemimą Molėtų observatorijoje.

„Mes visiškai atsitiktinai tą kartą susitikome observatorijoje, buvo tokia netikėta, nelaukta pažintis. Miglė mane užkalbino, o kai grįžome į Vilnių, į savo gyvenimus, ši pažintis tęsėsi toliau, tęsiasi iki šiol“, – nepaliaudamas šypsotis kalbėjo pašnekovas.

Paklaustas, gal jau ir vestuvės suplanuotos, Vilius juokdamasis atsakė, kad to klausti dar per anksti: „Kol kas mūsų planai yra džiaugtis vasara ir pradėti atostogauti. O šiandien mes tiesiog švenčiame!“

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Tausokime maistą kartu

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

03:55
41:36
00:45

Esports namai

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali
Kiekvienas gali

Maistas

15MAX

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

15MAX
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką