Dabar populiaru
Publikuota: 2019 sausio 20d. 10:15

Ženklai, kurie išduoda partnerio neištikimybę

Pora
123RF.com nuotr. / Pora

Neištikimybė – sudėtingas dalykas, kadangi gali būti tiek fizinė, tiek emocinė. Žmonės suka į kairę dėl pačių įvairiausių priežasčių, tačiau svarbu tai, kad neištikimybė ne visada reiškia santykių pabaigą.

Po patirtų sunkumų kai kurios poros nusprendžia ieškoti būdų, kaip pagerinti savo santykius ir lieka kartu. Visgi, tokia patirtis smarkiai supurto visomis prasmėmis. Štai ženklai, kuriuos išskiria santykių ekspertai ir psichologai, rašoma womenshealthmag.com.

Jūs pagaunate jį meluojant (ir tai nėra vienas melas)

Ar jūsų partnerio bendradarbiai nustemba sužinoję, kad jis yra vedęs? Ar jis sako, kad išeina su kolegomis, kai jūs žinote, jog tai netiesa? „Pasikartojančios apgaulės gali būti ženklas, kad jūsų partneris – neištikimas“, – sako tyrėjas Justinas Lehmilleris ir knygos Tell Me What You Want autorius. Pasak jo, neištikimybė apima daug melo ir apgavysčių.

Jis vengia intymumo

Sekso atsisakymas gali būti raudona vėliava, kelianti nerimą. „Tai išduoda apie atotrūkį, nusisukimą nuo partnerio ir natūralu, kad sulaukia klausimo – kodėl?“, – sako Nicolle Zapien. Jeigu kažkuris partneris apgaudinėja, tai gali reikšti, kad jo emociniai ir seksualiniai poreikiai yra patenkinami kitur.

Staiga kažkur išeiti ir tam pasiruošti užima daugiau laiko nei įprastai

„Jeigu tai yra svarbus vakaras ar ypatinga proga – natūralu, kad ruošiamės ilgai, tačiau retas kuris sugalvos valandų valandas praleisti prie veidrodžio, kai su tais pačiais žmonėmis dirbama metų metus“, – pastebi tyrėja Suzanne Degges-White. Tad didžiulis susidomėjimas savo išvaizda gali reikšti, kad mylimas žmogus nori kažką įkvėpti, ir greičiausiai, ne jus.

Jis tapo apsėstas savo išmanių įrenginių

Kartais tai gali būti susiję su darbu, o kartais ir kita alternatyva. Bet kuriuo atveju, kaip sako Suzanne Degges-Whit, neištikimi žmonės susirašinėjimui teikia pirmenybę. Tai tyli, tačiau mirtina grėsmė santykiams ir įsipareigojimams.

Jis staigiai užverčia kompiuterio ekraną

Nebent jis ieško jums dovanos kokia nors ypatinga proga – tai galima pateisinti, tačiau sukluskite, jeigu tai vis dažniau kartojasi, nes galbūt jis nori nuo jūsų ką nors nuslėpti (ir tikrai ne mielą dovaną). Žinoma, nereikia žvelgti paranojiškai, galbūt tai tik apsauginė reakcija, pavyzdžiui, į tai, kad jūs pyksite dėl video žaidimų.

Jūs pastebite keistas išlaidas

Restoranas, kiti keisti pirkiniai, kurie nėra skirti jums gali sukelti įtarimų, kad kažkas ne taip, sako Nicolle Zapien. Žinoma, ne visada tai reiškia blogiausia, todėl verčiau paklausti partnerio ir pasikalbėti su juo, o ne spėlioti.

Vida Press nuotr./Pora
Vida Press nuotr./Pora

Keisti pasiteisinimai dėl veiklos

Jeigu antrosios pusės pasiaiškinimai skamba keistai ir neįprastai bei jus glumina, pasikalbėkite. Keistos priežastys, kodėl jo ir vėl nebus vakare gali būti susijusios ne tik su neištikimybe, bet ir kitomis problemomis, pavyzdžiui, priklausomybėmis, sako N.Zapien.

Jis nuolat kartoja kito žmogaus vardą

Kaip pastebi psichologai, nuolat kalboje atsiduriantis kitas žmogaus vardas gali reikšti tam tikrus pokyčius, pavyzdžiui, kad jo asmeniniame ir darbiniame gyvenime atsirado jį dominantis asmuo. Be to, kad ir kokio amžiaus žmogus būtų, jis sunkiai susivaldo nekalbėdamas apie dievinamą susižavėjimo objektą.

Jis apipila jus dovanomis ir komplimentais

Per daug gerai, kad būtų tiesa? „Kaltė gali būti itin motyvuojanti, ir jeigu susižavėjimas yra toks, kuriam labai sunku atsispirti, ta kaltė gali būti sušvelninta su partneriu elgiantis kur kas švelniau ir maloniau nei įprastai“, – mano Suzanne Degges-Whit.

Jūs tiesiog žinote

Kartais tiesiog žinome, kad partneris yra neištikimas ir tai persekioja. Kaip tikina N.Zapien, intuicija gali būti stiprus įrankis priimant tam tikrą sprendimą. Jeigu pastebite ne vieną išdavystės ženklą, kalbėkite su partneriu, kadangi dažnai mes ignoruojame intuiciją, o vėliau mūsų įtarimai tik pasitvirtina.

Jūs radote realių įrodymų

N.Zapien sako, kad net jeigu randami realūs išdavystės įrodymai, žmonės dažnai neigia, kad yra neištikimi, o radusieji juos dažnai pirmenybę teikia tų įrodymų ignoravimui.

Kaip su tuo susidoroti? Pradėkite nuo to, kad reikia būti tiesiu su savo partneriu ir pasakyti, ką radote ir kaip dėl to jaučiatės, pavyzdžiui, „aš žinau, kad tu esi neištikimas ir noriu, kad žinotum, jog man tai nepriimtina“.

Ką daryti?

Neištikimybė santykius gali sugriauti visam laikui, tačiau visų mūsų santykiai yra skirtingi. Be to, požymiai nebūtinai reiškia, kad jūsų partneris tikrai eina į kairę. Gali būti, kad jis jaučiasi nesuprastas, nuliūdęs, turi problemų darbe, kenčia ar patiria nesaugumo jausmą santykiuose. Viskas prasideda nuo pokalbio – nebijokite užduoti nepatogių klausimų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką