Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Antradienio horoskopas – spalio 14 d.

Rudeniniai lapai
„Shuterstock“ nuotr. / Rudeniniai lapai
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Štai po truputį ir įsibėgėjo spalis. Siūlome paskaityti šios dienos horoskopus ir, pasimėgavus rytine kava, kibti į darbus.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Apsižvalgykite ir pamatysite tuos, kurie pasiruošę nugriauti sienas, skiriančias juos ir jus asmeniniame gyvenime ir darbe. Nesišalindami žmonių, kurie noriai su jumis dalijasi savo šviesa ir šiluma, sustiprinsite savo kūrybiškumą, pagerinsite santykius su vaikais, įžiebsite naujų aistrų romantikos fronte ir įgysite daugiau klientų.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Praėjusių dienų įtampos pamažu sklaidysis ir kol kas neužleis vietos naujoms. Tačiau šiandien turite susitelkti į savo buitį ir kasdienių problemų, susijusių su darbu ir sveikata, sprendimą. Panaudodami priemones, kurių visata dėl jūsų šeimos narių dabar jums negaili, jūs atrasite būdų patobulinti savo dienotvarkę, pagražinti namus ir sustiprinti sveikatą.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Apsižvalgę po apylinkes, kurias matote kasdien, dar plačiau išplėsite ausis. Visa tai tik dėl to, kad  išgirstumėte, ką jums sako žmonės. Jie šiandien nori jus pamaloninti, pasakodami įdomiausiais istorijas, negailėdami komplimentų ir vertingos informacijos. Viskas, ko jums reikia šios dienos laimei kurti – nelikti izoliuotiems nuo norinčių jums kažką pasakyti.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Visi, kurie galvos, kad šiandien jums kažko trūksta – klys. Todėl taip negalvokite apie save ir jūs. Šiandien turite neišsenkantį šaltinį. Jei jo vis dar nematote – būkite atviresni viskam, kas jums siūloma. O tada, kai jį rasite, teliks juo pasinaudoti. Geriausiai tai seksis atlikti esant namuose ar skiriant visus dvasinius ir materialinius turtus savo šeimai.

LiūtasLiūtas

(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Viskas yra taip, kaip turi būti. Tai žinote jūs ir tai žino kiti. Ir dar, jūs žinote, kaip apie viską, kas jumyse yra gero, pranešti kitiems. Iš daugybės galimų kelių nesirinksite vieno, nes dabar jūs privalote vadovautis sąvoka daug. Dalindamiesi gėrybėmis su tais, kuriuos per dieną sutiksite, vis dėlto labiausiai apdovanosite pačius artimiausius.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Norėdami susikrauti nemenką bagažą, turite veikti iš užkulisių. O ten būdami pasirinkti angelo sargo vaidmenį. Jei tokiomis savo savybėmis abejojate, visų pirma įsileiskite kitų pagalbą į savo gyvenimą, o jos šiandien jums bus nepagailėta. Viena, ko reikalaujama iš jūsų: besąlygiškai pasitikėti visais, kurie jums šypsosi.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Be jokių abejonių – tai jūsų diena. Taip pat dar tų, kuriuos vadinate savo draugais, bendraminčiais ir bendražygiais. Sutelkdami gerąsias savo energijas į vieną – turėsite viską, ko jums reikia sukurti kažką svarbaus, reikšmingo ar mielo. Šią misiją atlikę - tikėkitės dėmesio, aplodismentų ir apdovanojimų. Ir, laimė, (ar, deja?) visi kartu, o ne kiekvienas atskirai.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Net jei viskas eisis pagal tobulą planą, jums atrodys, kad vis dar kažko trūksta. Pasislėpę nuo visų, kursite planus, kaip patobulinti tai, kas netobula ir kaip atlikti daugiau už kitus. Pogrindinė veikla jums patiks, bet iš jos naudos bus tiek, kiek jos parodysite pasauliui. Todėl sukaupę jėgas lipkite kuo aukščiau ir paskleiskite savo įdirbį kuo plačiau.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Susibūrę į draugišką komandą nusistatykite sau kuo aukštesnius tikslus. Patirtis ir požiūris bus reikalingi visų kartu ir kiekvieno atskirai. Dar reikės jūsų tolerancijos ir plataus požiūrio, kuriuos paleidę darban, gausite jų dar daugiau. O jei koks nors toli gyvenantis žmogus ar žmonių grupė jums pasiūlys ką nors mainais – neatmeskite pasiūlymo.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Jus darbe ar namuose šiandien įvertins ir pastebės ne dėl jūsų pačių indėlio, o dėl to, kiek pasitikėsite tais, su kuriais dirbate ar gyvenate. Iš anksto supratę, kad vieni mūšio lauke nieko nepešite, įteiksite sau pačią didžiausią dovaną. O po to jau daug kas bus padaryta už jus. Nepaisant to, rankų nenuleiskite ir per anksti pergalingų dainų nedainuokite.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Ore tvyrančios palankios energijos jums suteikia tokias sąlygas, kokių visada ieškote. O jei jums atrodo, kad gera ten, kur jūsų nėra – tai dalis tiesos ir paraginimas į viską žvelgti plačiai. Ir dar, labiau pasitikėkite tais, kuriuos vadinate savo partneriais. Jie gali tapti priežastimi ar iniciatoriais tos sėkmės, kuri šiomis dienomis jus aplankys.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Dalis šios dienos džiugių akimirkų gali nutikti lyg savaime, be jokios priežasties ar jūsų pastangų, bet tikrai ne visos. Imtis iniciatyvos tada, kai galimybės rikiuojasi viena šalia kitos – dabar labai svarbu. O jų šaltiniu gali tapti jūsų kolega, nedidelė kasdienė užduotis ar netgi koks negalavimas. Viskas, ko jums reikia sprendžiant problemas – tai noriai bendradarbiauti.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką