Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dalykai, kuriuos privalo turėti kiekviena mergina iki 25-erių

Draugės
123RF nuotr. / Draugės
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Perkopusios 25-erių metų slenkstį dažna mūsų jau gali pasigirti ganėtinai dideliais ir išties labai svarbiais gyvenimo pasiekimais: užbaigta mokykla, studijomis ir galbūt jau puikia karjeros pradžia...

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

O kur dar išsiugdytas pasitikėjimas savimi ir galbūt jau keletą metų trukusi draugystė su vaikinu, vedanti altoriaus link. Mes nuolat augame ir tobulėjame, kasdien susipažįstame ir bendraujame su įvairiais žmonėmis, o bėgant metams ir artėjant svarbiems savo metų jubiliejams vis susimąstome – ar turime viską, ką norėjome turėti? Atsakymas į šį klausimą neretai nuliūdina, o kartais verčia pasitempti ir įkvepia siekti savo tikslų.

Galbūt jus įkvėps ir šis portale thoughtcatalog.com pateiktas dalykų, kuriuos iki 25-erių privalo turėti kiekviena mergina, sąrašas:

Pasitikėjimą savimi. 25-erių sulaukusi mergina jau yra pakankamai suaugusi, kad neprivalėtų teisintis nei sau, nei kitiems dėl to, ką valgo, su kuo susitikinėja ar ką ji vilki. Visi šie sprendimai priklauso tik jai pačiai ir niekam daugiau.

Taupomąją sąskaitą banke. Kiekvienas suaugęs žmogus privalo galvoti apie savo ateitį, tad atsidėti šiek tiek pinigų „juodai dienai“ derėtų ir jauniems žmonėms. Banko sąskaitoje vertėtų turėti pinigų, kurių užtektų pragyventi bent keletą mėnesių, jei netyčia nutiktų nenumatytų dalykų.

Geriausią draugę. Tokią draugę, kuri būtų tartum artimiausia sesuo, su kuria būtų malonu vaikščioti po parduotuves, aptarinėti mergaitiškus dalykus ir kuri nė nedvejodama atvažiuotų kad ir vidury nakties vien tam, kad paguostų jus sunkią akimirką.

Savo erdvę. Pats laikas palikti tėvų namus, juk kur kas maloniau gyventi ir tvarkytis savo pačios namuose.

Stiprią nuomonę vaikinų atžvilgiu. Iki 25-erių tikriausiai jau puikiai žinote, ką reiškia būti stipriai įsimylėjusiai ar įskaudintai. Šios gyvenimo patirtys užgrūdina ir neleidžia į tą pačią balą bristi du kartus. Ankstesni laimingi ar nelabai nusisekę santykiai turi suformuoti aiškią ir stiprią nuomonę apie tai, kokių santykių ir kokio vaikino ieškote.

Tikėjimą, kad ji nusipelno visų šių dalykų ir gero gyvenimo.

Mėgstamą užsiėmimą, kuris nėra susijęs tik su gėrimu ar vaikščiojimu po parduotuves. Pagalvokite, gal mėgstate žaisti tenisą, futbolą, o gal negalite gyventi be vandens pramogų?

Norą ir užsidegimą gaminti. Nebūtinai kam nors konkrečiam, užtenka to norėti tiesiog sau pačiai.

Kelionę, apie kurią ji gali pripasakoti daug įdomių istorijų, ir svajonę pamatyti dar nematytas šalis.

Meilę savo kūnui. Pats laikas pamilti save tokią, kokia esate, ir galiausiai nustoti kompleksuoti. Esate jau pakankamai suaugusi, kad jaustumėtės nesmagiai prieš vaikiną nusirengdama drabužius.

Atleidimą visiems vaikinams, kurie ją iki šiol įskaudino. Neverta laikyti pykčio, verčiau padėkokite jiems, kad pasimokėte iš savo klaidų...

Išvystytą seksualumą. Užteks tylėti ir laukti, kol vaikinas pats susipras, kaip jus pamaloninti. Juk jūsų minčių jis neskaito... Nebijokite jam tyliai ir gundančiai į ausį pašnabždėti, kas jums patinka lovoje.

Gerus santykius su mama. Kas gi geriau patars ir pamokys nei mama?

Sugebėjimą atleisti sau už visas anksčiau padarytas klaidas ir supratimą ar bent jau viziją dėl to, kuo ji nori tapti ateityje.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką