Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kosmoenergetikės prognozės: energijų kalendorius birželio 30–liepos 6 d.

Triušiai.
Shutterstock nuotr. / Triušiai.
Šaltinis: 15min
0
A A

"Šios savaitės energijos visus mus giliau stumtelės į vidinių patyrimų, jausmų ir emocijų būsenas. Taps svarbiau, ką pajutau prieš kažką rinkdamasis, kaip norėjau elgtis, ką „kalbėjo“ mano širdis atliekant kažkokį veiksmą, būnant kolektyve, kompanijoje" - tegia kosmoenergetikė Eglė Gleščinskienė.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Kosmoenergetikė Eglė Gleščinskienė
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Kosmoenergetikė Eglė Gleščinskienė
Prasideda gilių ir sudėtingų energijų tarpas, kuris skatins suvokti, kiek mažai mes save suprantame, kiek mažai pažįstame savo kūną ir kiek nedaug galime suprasti kylančias emocijas. O jų priežastis? Labai norėsis kapstytis giliau ir, kitaip nei ankstesnius kartus, pagaliau pasiekti kažkokio mus lydinčio reiškinio ar būsenos priežastį. 

Susilpnės savisaugos instinktas, jis stiprių energijų bus slopinamas – taip narpliojant savo  jausmus ir prisirišimus, bus leidžiama nueiti daug toliau nei iki šiol. Tad, kaip ir bet koks paklydimas į šoną, šis procesas gali būti pakankamai skausmingas vėl bandant grįžti į įprastą kasdienę būseną. Savo ieškojimais sužinosime, pastebėsime ir suprasime daugiau, o nauja informacija ir suvokimas skatins mus keistis. Nebegalėsime sugrįžti atgal ir toliau elgtis, kaip buvome įpratę iki šiol. Nauji atradimai skatins mus kalbėti, išsakyti savo pastebėjimus, nuomonę, ir tai bus mūsų pokytis, kurio nebegalėsime atsukti atgal.

Šią savaitę veiks labai intensyvios energijos, kurios suteiks pagreitį tiems sprendimams ir darbams, kurie mums labai svarbūs, kuriuos jau esame pradėję daryti ir kurių, nors ir esame šiuo metu užstrigę, nenorime palikti neužbaigtų ar neišspręstų. Sulauksime naujo impulso veikti, naujos informacijos ir naujos galimybės vėl viską pakelti, išjudinti ir tikėtis galutinio rezultato.

Nauji atradimai skatins mus kalbėti, išsakyti savo pastebėjimus, nuomonę, ir tai bus mūsų pokytis, kurio nebegalėsime atsukti atgal.

Ši savaitė aktyvins ir jutiminį mūsų veikimo ir bendravimo pagrindą, skatins veikti su ypatinga, intensyvia, nauja derme, kuri mus kartkartėmis gali užlieti lyg „staigaus susivokimo“ banga. Energijos veiks netolygiai, ir mes didelę dalį reikiamos informacijos ir energijos gausime tam tikrais pliūpsniais, tad gebėjimas susikaupti ir darbo našumas kis priklausomai nuo tų energijų pliūpsnių: tai sąstingis ir svarstymai, ar čia dar kažką išvis sugebėsiu padaryti, tai įkvėpimo banga, atnešanti puikius sprendimus, naują požiūrį ir kitokius nei iki šiol galimų kompromisų variantus.

Energijų intensyvumas labai suaktyvės naktį, Ir čia labai stipriai pasijus „tamsos pasaulio mistika“. Tamsiuoju paros metu mūsų veikimo resursai persijungs į jausminius ir emocinius. Sustiprės artumo poreikis, kūniški geiduliai trukdys logiškai svartyti ir įvertinti savo veiksmus – galimi poelgiai, neatitinkantys iki šiol saugotų vertybių ar nuostatų. Pasąmonė ims viršų, tad nakties metu būsime labiau pažeidžiami, neatsparūs kitų žmonių siunčiamiems impulsams, savyje galime atpažinti iki šiol snaudusį žvėrį, kuris visa jėga stengsis patenkinti iki šiol slopintus lūkesčius.

Šios savaitės energijos suaktyvins mistiniais dalykais užsiimančių asmenų veiklą. Nesusiduriantys su tokiais dalykais žmonės gali jaustis silpnesni, tad labiau norės gauti kažkieno patarimą, pamokymą ar pagalbą, kad vėl pasijustų tvirtesni. Išaugs susidomėjimas mistiniais burtais ir juodąją magija užsiimančiais asmenimis, jų atliekami ritualai dabar atrodys gerokai efektyvesni.

Šia savaitę suaktyvės vizualizacijos praktikos, tad svarbu, kad jos būtų užpildomos šviesos ir švelnios meilės vibracijomis, o ne pykčio, keršto ar aistros emocijomis. Tarpusavio santykiai su priešingos lyties asmenimis gali pasisukti netikėtu rakursu, lengviau bus susitaikyti, grąžinti darną šeimoje, pasiekti balansą tarp skirtingų pozicijų. Pasitelkime kūrybinius gebėjimus, bandykime tai, ką jaučiame, išreikšti kažkokiomis ypatingomis meno išraiškos priemonėmis. Nustebinkime partnerį savo giliu suvokimu ir subtilia esybe – sulauksime panašaus ar dar nuoširdesnio malonaus atsako…


Šaltinis – kosmoenergetika.lt

Komentarai
Temos Energetika
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką