Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kosmoenergetikės prognozės: spalio 20–26 d. energijų kalendorius

Vaikas
„Shutterstock“ nuotr. / Vaikas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

„Šią savaitę sulauksime šiek tiek lengvesnių, stabilesnių energijų, skatinančių atsakomybę ir teisybę. Tai autoritetų, mokytojų, išmintingų, gebančių matyti ir įvertinti visumą, asmenų laikas“, – teigia kosmoenergetikos magistrė Eglė Gleščinskienė.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Esant nesutarimams, priešiškoms nuomonėms, ieškant kažkokio visoms pusėms tinkamo kompromiso, bus kreipiamasi į autoritetus – būtent jų žodis, patarimas, veiksmas bus vertingas ir svarus, padedantis slopinti nepasitenkinimą, agresiją ar ne laiku ir ne vietoje rodomus jausmus ir emocijas.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Kosmoenergetikė Eglė Gleščinskienė
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Kosmoenergetikė Eglė Gleščinskienė

Išaugs dvasinių ir religinių lyderių svarba. Daugelyje sričių besireiškiantį nestabilumą bus bandoma suvaldyti grįžtant prie laiko patvirtintų vertybių, stengiantis pritaikyti anksčiau įgytą patirtį. Tai ne visuomet pasiteisins, tačiau bent padės jaustis saugiau.

Šios savaitės energijos labai intensyviai integruosis į švietimo sistemą, skatins pozityvių keliančių mokymosi kokybę ir lygį sprendimų priėmimą, mokytojų vertinimo bei atestavimo tvarkos pokyčius. Išaugs reikalavimai tiems, kas mūsų vaikams perduoda žinais, kas jiems kalba apie vertybes, kas auklėja ir nori išmokyti žmogiškųjų tiesų suvokimo.

Šeima, mažiausioji visuomenės ląstelė, šią savaitę patirs palaikymą, paramą, geranoriškumą ir pagalbą sprendžiant jos išlikimo problemas. Vėl bus gręžiamasi tradicinės šeimos vertybių link. Palanku bus taikytis, ieškoti kompromisų užsitęsusiems konfliktams šeimoje, rūpintis vaikų išsilavinimu, savo mokymosi ir tobulėjimo galimybėmis.

Šia savaitę po truputį stiprės meilės ir gausos energijos, atnešančios atpildą mylintiems, besiaukojantiems, besistengiantiems kurti gražesnį gyvenimą, asmenims. Bus lengviau pranešti Visatai apie savo ketinimą ir norą susilaukti vaikų, mylinčios ir negalinčios susilaukti vaikų poros gaus kažkokios naujos informacijos apie kitokias pastojimo alternatyvas, metodikas, skatinančias vienaip ar kitaip pačiam tobulėti ir laisvintis nuo praeities, gaunant šansą į savo gyvenimą „prisišaukti“ gimti pasirengusią sielą.

Ir – puiki žinia visiems mylintiems, ieškantiems meilės, svajojantiems apie tikruosius jausmus ir jų atsaką, – mūsų aplinkoje augs energijų, skatinančių visokias meilės išraiškas koncentracija. Stiprės noras kalbėti apie savo jausmus, juos išreikšti, atskleisti mylimajam savo norus ir lūkesčius, lengviau bus sulaukti atsako, nusimesti ribojančius meilės, bendravimo ir santykių stereotipus. Greičiau pasiduosime žavesiui, flirtui, intrigai, tad santykiai darysis atviresni ir erotiškesni.

Tiks natūralaus akmens – Topazo papuošalai. Šią savaitę žydrasis Topazas gali tapti ne tik išskirtiniu papuošalu, bet ir talismanu, pritraukiančiu sėkmę. Jis padės užpildyti vis dar tuščias „gyvenimo nišas“ nauja pozityvia patirtimi ir žiniomis. Šio akmens nešiojimas ir sąlytis su mūsų kūnu, skatins savirealizaciją, padės išlikti tvirtiems siekiant norimo tikslo, ypač jeigu jis bus susijęs su mokymusi ir žinių kaupimu, gebėjimų ugdymu, talentų realizacija. Topazo vibracijos, rezonuodamos su aplinkos energijomis, padės mums lengviau atskirti apgavystes ir atpažinti tikrąją meilę, skatins dvasinį augimą.


Šaltnis: kosmoenergetika.lt.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką