Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vyro istorija: kaip naujas slaptažodis pakeitė mano gyvenimą

Slaptažodis
„Shuterstock“ nuotr. / Slaptažodis
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Norite tikėkite, norite ne, bet pats paprasčiausias slaptažodis išties gali pakeisti jūsų gyvenimą. Įsivaizduokite, kiekvieną rytą atėję į darbą, jūs prisijungiate prie savo elektroninio pašto ar tiesiog prie „Facebook'o“, vesdami vis tą patį žodį, kartojate jį bent keletą kartų per dieną, tad kodėl gi nepadarius taip, kad slaptažodis jums suveiktų kaip saviįtaiga?

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Sakote, juokinga? Pateikiame jums tinklalapyje huffingtonpost.com publikuotą Mauricio Estrellos istoriją, kuri vieniems pasirodys neįtikėtina, o kitiems gal padės pakeisti savo gyvenimo tėkmę...


„Kaip ji galėjo taip su manimi pasielgti?“ – klausia manęs įkyrus balsas galvoje. Nuolatos. Kiekvieną dieną...

2011 metais dėl skyrybų su žmona aš buvau įklimpęs į ganėtinai gilų depresijos liūną. Ačiū dievui, tuomet buvau pakankamai protingas (ir turėjau pakankamai gerus draugus), taigi sugebėjau iš to liūno išbristi.

Vieną dieną aš atėjau į darbą ir įsijungiau kompiuterį. Viskas buvo dar visai gerai, kol ekrane pamačiau šią žinutę:

„Jūsų slaptažodžio galiojimo laikas baigėsi, spauskite, kad galėtumėte jį pasikeisti.“

O, šūdas, – pagalvojau, spausdamas slaptažodžio keitimo mygtuką. – Lyg kitas slaptažodis mano gyvenime šiuo metu galėtų ką nors pakeisti.

Mano darbe „Microsoft Exchange“ serveris yra taip sukonfigūruotas, kad slaptažodį pasikeisti reikia kas 30 dienų. O ir tas slaptažodis, aišku, negali būti labai paprastas. Reikalavimai tokie: bent viena didžioji raidė, bent viena mažoji raidė, bent vienas simbolis ir bent vienas skaičius. Ai, ir visas tas prakeiktas slaptažodis turi susidaryti ne mažiau kaip iš aštuonių ženklų. Lyg šių kvailų taisyklių dar būtų negana, slaptažodžio kartoti negalima bent tris mėnesius.

Taigi, tą rytą ši žinutė kompiuterio ekrane mane gerokai suerzino. Buvo antradienis, laikrodis rodė 9.40 val. Lauke buvo karšta it dykumoj, taigi suprakaitavau vos tik atėjęs į darbą. Neturėjau net kada pavalgyti, o iki 10 valandos susitikimo buvo begalė darbų. Ir štai sėdžiu prieš kompiuterį ir ką aš matau? Ogi didžiulį savo laiko švaistymą!

Vis bandydamas sutramdyti besiveržiantį pyktį, staiga prisiminiau labai gerą savo buvusio viršininko patarimą: „Padaryk taip, kad slaptažodis pakeistų tavo gyvenimą.“

Buvo akivaizdu, kad vis tiek visų darbų nenudirbsiu su tokia nuotaika ir tokiu nusiteikimu. Žinoma, aš žinojau, ką turėjau daryti, kad vėl perimčiau savo gyvenimo kontrolę, bet juk dažniausiai į šį žinojimą mes tiesiog nekreipiame dėmesio ir gailimės savęs toliau. Nusprendžiau, kad taip ir turiu išnaudoti savo slaptažodį – jis turi man priminti, kad aš negaliu sau leisti būti nutrūkusių santykių auka ir kad aš esu pakankamai stiprus tai išgyventi.

Ekrane įrašiau slaptažodį: „Forgive@h3r“ (liet. „Atleisk jai“).

Šį pareiškimą suvesti turėjau keletą kartų per dieną. Kiekvieną kartą šis slaptažodis atrakindavo mano kompiuterį. Kiekvieną kartą kompiuteryje nušvisdavo mano darbalaukis su jos nuotrauka. Kiekvieną kartą prieš įvesdamas šį slaptažodį, aš grįždavau po pietų į darbą vienas.

Aš ir mintyse nuolatos kartojau šį slaptažodį. Visą mėnesį, kiekvieną dieną liepiau sau jai atleisti. Šis paprastas veiksmas pakeitė mano požiūrį į buvusią žmoną. Nuolatinis priminimas sau, kad turiu jai atleisti, padėjo man priimti ir susitaikyti su tuo, kad mano santuoka baigėsi.

Mano nuotaika kardinaliai pasikeitė, po poros savaičių šį slaptažodį jau rašiau kur kas lengviau, tuomet pamaniau, kad kiekvieną kartą spausdamas slaptažodžio raides, aš vis po truputį jai atleisdavau.

Praėjo mėnuo, ir štai mielasis serveris manęs vėl paprašė pakeisti slaptažodį. Apsidžiaugiau ir pagalvojau, ką dar norėčiau pakeisti savo gyvenime.

Ekrane įrašiau slaptažodį: Quit@smoking4ever (liet. „Visam laikui mesti rūkyti“)

Na, ir spėkite, kas nutiko? Tikrai nemeluoju – mečiau rūkyti per naktį. Buvo gan skausminga rinkti šį slaptažodį kiekvieną dieną, tačiau tai man padėjo įkalti sau į galvą, kad privalau neberūkyti. Praėjo dar mėnuo...

Ekrane įrašiau slaptažodį: Save4trip@thailand (liet. „Taupyti kelionei į Tailandą“)

Na, žinote, kur aš nuvykau po trijų mėnesių? Į Tailandą. Turėdamas daug santaupų. Ačiū tau, slaptažodi!

Taigi, aš išmokau, kad slaptažodis tikrai gali pakeisti gyvenimą, jei mokėsi jį teisingai suformuluoti. Kartojau tai kiekvieną mėnesį ir džiaugiausi neįtikėtinais rezultatais. Štai, kaip pastaruosius dvejus metus keitėsi mano slaptažodžiai ir kokią įtaką jie padarė mano gyvenimui:

  • Forgive@her (liet. Atleisk jai“) – pavyko, atleidau savo buvusiai žmonai;
  • Quit@smoking4ever (liet. Visam laikui mesti rūkyti“) – pavyko;
  • Save4trip@thailand (liet. „Taupyti kelionei į Tailandą“) – pavyko;
  • Eat2times@day (liet. „Valgyti du kartus per dieną“) – nepavyko, vis dar esu storas;
  • Sleep@before12 (liet. „Eiti miegoti prieš 24 val.“) – pavyko;
  • Ask@her4date (liet. „Pakviesti ją į pasimatymą“) – pavyko, aš ir vėl įsimylėjau!
  • No@drinking2months (liet. „Negerti du mėnesius“) – pavyko, ir po jų jaučiausi kur kas geriau;
  • Get@c4t! (liet. „Nusipirkti katę“) – pavyko, ir dabar turiu nuostabų augintinį;
  • Facetime2mom@sunday (liet. „Kiekvieną sekmadienį matytis su mama“) – pavyko, kiekvieną savaitę bendrauju su mama.

Ir štai birželio mėnesio slaptažodis:

Save4@ring (liet. „Taupyti žiedui“) – taip, gyvenimas greitai ir vėl pasikeis.

Aš vis dar kiekvieną mėnesį laukiu to momento, kai galėsiu pasikeisti savo slaptažodį. Šis metodas mano gyvenimą išties akivaizdžiai pakeitė.

Išbandykite šį būdą ir jūs – nusiteikite ir sugalvokite, ką savo gyvenime norėtumėte pakeisti, tuomet užrašykite šį pareiškimą ir kartokite jį kiekvieną dieną. Pamatysite, kaip greitai džiaugsitės pasiektais rezultatais.

Beje, paskutinis mano slaptažodis taip pat suveikė. Žiedą nupirkau, ir žinote, ką ji man atsakė? Ji atsakė – TAIP!!!


Norite papasakoti savo laimės formulę? Pasidalyti savo patirtimi? O gal pavyko įveikti sunkų etapą – kardinaliai pakeitėte gyvenimo būdą, profesiją, nugalėjote sunkią ligą? Siųskite savo istorijas mums elektroniniu paštu ji24.lt@zlg.lt. O jei nemokate guldyti minčių, parašykite, kuo gali Jūsų istorija būti įdomi kitiems – susisieksime su Jumis ir tapsite portalo Ji24.lt heroje ar herojumi!

Laukiame nuoširdžiausių ir įdomiausių istorijų!

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką