Dabar populiaru
Publikuota: 2013 sausio 3d. 11:50

Kauno Eigulių seniūnijos gyventojams – nauji treniruokliai

Treniruokliai Kaune
Kaunas.lt nuotr. / Treniruokliai Kaune

Laisvalaikiu sportuoti mėgstantys Eigulių seniūnijos gyventojai paskutinėmis praėjusių metų dienomis išbandė naujus, prie Pilėnų pagrindinės mokyklos įrengtus treniruoklius. Pasimankštinę stadione vietos gyventojai nuo šiol raumenis galės stiprinti ir treniruokliais.

Treniruoklių komplektą sudaro 13 įvairioms raumenų grupėms skirtų įrenginių. Komplekte yra ir vaikams bei neįgaliesiems skirti treniruokliai.

„Anksčiau šioje vietoje buvo krepšinio aikštelė, bet ji buvo nuniokota. Šalia yra mokyklos stadionas, kuriame mėgsta pasportuoti ir aplinkinių namų gyventojai. Tad manome, kad treniruokliams ši vieta tinkama“, – pasakojo Eigulių seniūnijos aplinkos specialistas Jurgis Maceina.

Šiemet Eigulių seniūnijoje daug dėmesio buvo skiriama aplinkos tvarkymui. Buvo tvarkomos daugiabučių namų kiemuose įrengtos vaikų žaidimų aikštelės – suremontuotos aplaužytos sūpynės, smėlio dėžės papildytos naujai atgabentu smėliu, perdažytos įrenginių konstrukcijos. Už Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Vietos bendruomenių savivaldos programai skirtas lėšas buvo remontuojamos tos aikštelės, kurias patys gyventojai šiek tiek prižiūrėdavo ir patvarkydavo.

Gruodžio pradžioje tomis pačiomis lėšomis įrengta nauja, viena didžiausių Kaune vaikų žaidimų aikštelė. Likusias lėšas bendruomenė skyrė Kalniečių parko treniruoklių remontui. Aplink juos paklota daugiau dangos. Seniūnijos darbuotojai tikisi ateityje įrengti treniruoklius ir prie Geležinio Vilko gatvės.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką