Dabar populiaru
Publikuota: 2019 gegužės 21d. 14:49

„Laikas veikti“ svečias E.Eimontas – apie eSporto žaidimus ir jų poveikį

15min studijoje – Edvinas Eimontas
15min studijoje – Edvinas Eimontas

Sveikatingumo motyvatorės Vlados Musvydaitės vedamos laidos „Laikas veikti“ tema – „eSporto žaidimai: naudingi ar žalingi?“ Nors kompiuteriniai žaidimai vertinami nevienareikšmiai, tačiau elektroninis sportas, arba eSportas, vis labiau populiarėja. Apie tai buvo kalbama antradienį 15min studijoje.

Pasaulyje rengiami mėgėjų ir profesionalų įvairių sporto šakų turnyrai ar čempionatai. Skaičiuojama, kad dabar elektroniniu sportu domisi apie 500 milijonų žmonių, ir šis skaičius sparčiai auga.

Ar Lietuvoje populiarus eSportas? Kuo jis gali būti naudingas, o gal žalingas? Ar eSportas gali paskatinti sportuoti, o gal atvirkščiai?

Laidos „Laikas veikti“ pašnekovas – Lietuvos sporto universiteto doktorantas, Sporto vadybos, ekonomikos ir sociologijos katedros dėstytojas Edvinas Eimontas, ne vienerius metus besidomintis eSportu.

E.Eimontas – sporto politikos ir valdymo ekspertas, didelę patirtį sukaupęs Lietuvos ir tarptautinėse sporto organizacijose. Šiuo metu E.Eimontas yra Lietuvos tautinio olimpinio komiteto Vykdomojo komiteto narys, Lietuvos sporto federacijų sąjungos viceprezidentas, VšĮ Sporto politikos institutas partneris.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria

Video

01:16
00:40
01:48

Visi į lauką!

Liaudies alus

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Namų šefas

Konkursas
Konkursas
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką