Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Atsakas į Karolio eksperimentą: ar „prorusiškas“ tikrai „rusiškas“?

Tylėk!
Tylėk!
Šaltinis: ikrauk.lt
0
A A

Perskaičius Karolio „eksperimentą“(be išvadų), atsiminiau, kad ir aš komentaruose buvau nekartą išvadinta ir „prorusiška“, ir  kažin kokia penkta kolona iš Latvių g., dirbanti už...

Perskaičiusi Karolio „eksperimentą“ (be išvadų), atsiminiau, kad ir aš komentaruose buvau nekartą išvadinta ir „prorusiška“. Ir  kažin kokia penkta kolona iš Latvių g., dirbanti už pinigus.

Užvakar net pasidomėjau, kas ten tokio yra toje Latvių gatvėje. Atradau Rusijos ambasadą. O iki tol, kadangi neturėjau jokių reikalų į rytų pusę, tai net nenutuokiau kur ji yra. Dabar žinosiu:))))

Taigi pas mus Lietuvoje kuo toliau, tuo labiau ryškėja žodžio „laisvė“. Kaip sovietmečiu, turi garbinti tik vieną pusę, vieną „Dievuką“, vieną partiją, tik ES ir amerikoniškas  vertybes. Ir visai nesvarbu, kad man nepriimtina, tai kas vyksta šiandien aplink mane (Lietuvoje): demagogija, populizmas, tuščiadvasiškumas, aukštinimas kultūros ir vertybių, kurių daugelis pusę savo amžiaus nepažino. Griežtai negalima turėti savo nuomonę, įsitikinimus, nes „jei tu ne už mus, tai tu prieš mus“. Tada tampi „šunauja“, „runkeliais“, „šnipais“, „5 kolona“, „bambaliniais“, „pašalpiniais“.Todėl šiandien ir turime tokią sudraskytą, TYLINČIĄ tautą. Aršiau kaip sovietmečiu. Prieš valdžią (ypač konservatorius, socialdemokratus, Landsbergį, Grybauskaitę) burnoti negalima, tik liaupsinti. Tie, kas atsimena SSRS, manau, sutiks – nuomonė ir propoganda tik į vienus vartus. 

Man nepriimtina, tai kas vyksta šiandien aplink mane (Lietuvoje): demagogija, populizmas, tuščiadvasiškumas, aukštinimas kultūros ir vertybių, kurių daugelis pusę savo amžiaus nepažino.

Trys komentatorių rūšys

Skaiydama „geruosius“ ir „bloguosius“ komentarus, visada stengiuosi pajusti, kas tai parašė. Rašytojų būna visokių: piktų, linksmų, kvailų, beraščių, vulgarių, rusiškų žodžių mylėtojų, liūdnų, nusivylusių, abejingų, tolerantiškų, laimingų(?). Aš juos skirstau į tris kategorijas: EUROSĄJUNGIEČIAI, LIETUVIAI ir KOVOTOJAI.

Eurosąjungiečiai - tai tie, kurie tolerantiški seksualinėms ir kitokioms mažumoms, niekinantys senąją kultūrą ir tradicijas, mažai raštingi (liet. kalba), abejingi savo kraštui, garbinantys Landsbergį, konservatorius, Grybauskaitę. Tai - jauni žmonės, jie nuolankiai paklūsta Briuselio reikalavimams, jiems visi ES sprendimai atrodo teisingi ir priimtini. Jie niekina kitaip manančius ir tikinčiuosius.

Lietuviai-patriotai – tie, kuriems virš 40-ies metų, tie kurie jau stovėjo prie TV bokšto, dalyvavo Baltijos kelyje, dalis emigrantų, tradicinės šeimos atstovai, kurie kovojo už NEPRIKLAUSOMĄ Lietuvą, už lietuvybę,  kalbą, tradicijas, kultūrą, suverenitetą,  sieną, valiutą. 

Na ir kovotojai. Čia yra linksmiausi ir įdomiausi komentatoriai. Jie priešinasi viskam: propogandai, melui, korupcijai, populizmui ir net nesvarbu, kokia tema  bus eskaluojama šiandieną žiniasklaidoje, jie vistiek į visa tai žvelgs priešiškai nusiteikusio kovotojo akimis ir už jokius pinigus nenupirksi jo pritarimą ar susitaikymą su esama padėtimi. 

Eurosąjungiečiai - „geriečiai“, o lietuviai ir kovotojai - „blogiečiai“. Turbūt visiems suprantama kodėl. Todėl, kad negalima manyti kitaip, nei liepia „partija“. Išreikšta nuomonė komentaruose, tai - tarsi protestas prieš neteisybę, blogybes. Kitaip manančių paniškai bijoma, todėl juos bandoma paversti prorusiškais „liaudies priešais“. Kažkur girdėta, kažką primena, taip?:)

Sako: „šunys loja-karavanas eina“. Na ir tegul vadina. Bet ar mes galim kažką laimėt vien komentaruose? Gal nieko, bet nors guminių kulkų į galvą negauni...

Mes komentatoriai - ir „blogiečiai“, ir „geriečiai“ - virtualioj erdvėj akmenim apsimėtysim, bet kai tai persikelia į realų gyvenimą. Kai vienas „Dievas“  kitamanius niekina ir verčia „prorusiškais“ asmenimis, tai jau pikta....  Džiugu tik tai, kad „šunaujos“, „runkelių“, „bambalinių“, „penktakaloninikų“, „prabangių karstų“, „žaliųjų-raudonųjų“ ir dar kitokių (ateityje išgirsim) visgi daugiau, nei „geriečių“. Tai viltis, kad dar išgirsim ir matysim Lietuvoje  ŽODŽIO LAISVĘ ir OBJEKTYVUMĄ. 

P.S.: Bus daugiau:) 

Jūsų nuolanki „prorusiška“ tarnaitė VieNuolė-PoBeda-MisStagnacija

Naujienų galite įkrauti skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt, siųsti el. paštu 15min@15min.lt arba parašyti per „Facebook“ paskyrą štai čia.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Rusija
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt