Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kaip mane pasiuntė Algis Ramanauskas Greitai

Algio Ramanausko atsakymas.
Algio Ramanausko atsakymas.
Šaltinis: ikrauk.lt
1
A A

Vis šmėruoja šis veidas televizijoje, taigi prisiminiau skaitytus žodžius: viešo asmens gyvenimas taip pat turi būti paviešintas. Situacija labai paprasta, tiesiog norėtųsi, kad ž...

Vis šmėruoja šis veidas televizijoje, taigi prisiminiau skaitytus žodžius: viešo asmens gyvenimas taip pat turi būti paviešintas.

Situacija labai paprasta, tiesiog norėtųsi, kad žmonės matytų jo nepagarbą kitiems ir susirekšminimą. Nenoriu daugžodžiauti, tačiau, mano nuomone, šis vyras ne kartą peržengė visas ribas ir yra palipėjęs virš savo išsipūtusio ego pjedestalo. Jam atsakyti į šią įžeidžiančią žinutę asmeniškai negalėjau, nes ponas Algis, ko gero, gauna per daug neigiamų atsakymų, todėl parašęs tokius žodžius skuba žmogų užblokuoti :)

Situacija labai paprasta, tiesiog norėtųsi, kad žmonės matytų jo nepagarbą kitiems ir susirekšminimą.

Kodėl mane pavadino šiukšle? Kodėl siuntinėja? Atsakymas labai paprastas, buvau viena jo sekėjų „Facebook“ anketoje, kurioje jis sykį užklausė ar yra žmonių, nepritariančių jam. Aš parašiau. Nieko įžeidžiančio, nieko provokuojančio. Tiesiog ėmiau ir parašiau, kad aš esu tokia - siaubingai didelė priešė, nesuvokiamai kvailo būdo ir pagarbos neverta mergina, kuri jam nepritaria viena ar kita tema.

Žinote, tai buvo seniai, o kadangi mes nebuvome, nesame ir tikrai nebūsime draugai, jo baisi žinutė nukeliavo man tiesiai į šlamšto skiltį. Ten ją pamačiau labai netikėtai. Ir staiga susivokiau, kokią teisę jis turi mane kolioti? Algi Ramanauskai, man paprasčiausiai būtų gėda taip šlykščiai elgtis. 

Neri

Naujienų galite įkrauti skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt, siųsti el. paštu 15min@15min.lt arba parašyti per „Facebook“ paskyrą štai čia.

Komentarai: 1
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt