Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kraujo donorė Santana: kaip A.Guoga pagarbą pralošė

Santana M.
Santana M.
Šaltinis: ikrauk.lt
0
A A

Turbūt visi esame bent viena ausimi girdėję apie Antaną Guogą – filantropą, verslininką, pokerio žaidėją, o dabar dar ir politiką bei kandidatą į Europos Parlamentą viename...

Turbūt visi esame bent viena ausimi girdėję apie Antaną Guogą – filantropą, verslininką, pokerio žaidėją, o dabar dar ir politiką bei kandidatą į Europos Parlamentą viename asmenyje! Manau, kad šis žmogus yra labai labai protingas, ir tai aš Jums pasistengsiu kuo greičiau įrodyti.

Gegužės 22 d. vyko Nacionalinio kraujo centro donorystės akcija, kuri tradiciškai buvo surengta Vinco Kudirkos aikštėje. Čia žmonės galėjo ne tik sužinoti apie kraujo donorystę, bet ir paaukoti savo kraujo. Akcija atrodė tikrai graži, aplinkui vaikščiojo savanoriai, kurie dalino minėto centro lankstinukus, atsakinėjo į praeivių klausimus ir ragino žmones tapti donorais. Trūko tik žydinčių gėlių ir paukščiukų choro. Tačiau lankstinukai, kurie buvo dalinami renginio metu, buvo nepaprasti – juose slypėjo Antano Guogos politinė reklama, kuri mane sukrėtė, o kodėl – taip pat paaiškinsiu.

Rinkimų įstatymai draudžia įrengti ir skleisti išorinę politinę reklamą ant statinių, kuriuose yra valstybės valdžios, teisėsaugos, kitos valstybės ir savivaldybių institucijos ir įstaigos...

Viešoji įstaiga Nacionalinis kraujo centras iš valstybės turto įsteigta sveikatos priežiūros įstaiga, ir ši įstaiga turi vieną nedidelį apribojimą: pagal Lietuvos Respublikos Vyriausiosios rinkimų komisijos sprendimą (Dėl rekomendacijų dėl politinės reklamos patvirtinimo, 2014 m. vasario 12 d. nr. SP-28, Vilnius) rinkimų įstatymai draudžia įrengti ir skleisti išorinę politinę reklamą ant statinių, kuriuose yra valstybės valdžios, teisėsaugos, kitos valstybės ir savivaldybių institucijos ir įstaigos (25 punktas, 1 papunktis), t.y. ant paties Nacionalinio kraujo centro pastato jokia politinė reklama yra negalima, tačiau juk nepaminėta, kad kraujo centro lankstinukuose negali pasitaikyti minėtų reklamų! Taigi, taip jau išeina, kad valstybinė įstaiga pamoko mus už ką reiktų balsuoti Europos Parlamento rinkimuose. Štai dėl ko mane sukrėtė ši reklama.

 

Bet jeigu yra galimybė pasinaudoti tokia puikia proga – kraujo donorystės akcija – tai kodėl neišnaudoti tokios galimybės pasireklamuoti? Žmonės skaitys, kaip tapti kraujo donoru ir tuo pačiu galės sau pasižiūrėti, kokį langelį reiks braukti gegužės 25-tąją. Vienu šūviu du zuikiai! Štai kodėl ponas politikas, verslininkas ir filantropas A. Guoga yra labai protingas žmogus.

Kaip bebūtų, kraujo centras taip pat ne iš kelmo spirtas. Įdomu, ar ši institucija gavo paramą už tokią paslaugą? Manau, kad gavo, juk darbo savanoriams buvo kaip reikiant: dvigubai daugiau lankstinukų teko išdalinti. O ponas Guoga? Gerai čia sugalvojo. Štai kodėl jis gudrutis. Ir štai kodėl jis pralošė vienos rinkėjos pagarbą.

Bet gal aš ne taip viską supratau. Gal lankstinukai susimaišė netyčia...

 
 

Naujienų galite įkrauti skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt, siųsti el. paštu 15min@15min.lt arba parašyti per „Facebook“ paskyrą štai čia.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt