Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Aušrys Kriščiūnas. O sporte – tu taika: nesusipratėlių nusikalbėjimas (nepainiokite sporto su politika)

Prieš rungtynes „Žalgiris“ – CSKA
Facebook iliustr. / Prieš rungtynes „Žalgiris“ – CSKA
Šaltinis: ikrauk.lt
0
A A

Alų su de(r)gtine maišyti negerai, bet įmanoma. Ryte galvoje krušasi ančiukai, burnoje visą naktį šernai slapstosi nuo kiaulių, tiksliau jų maro, ir tik pasiėmęs mobilųjį sužinai, kada vakar baigėsi balius, ir (o siaube!) sužinai, kad naktį skambyjai šefui, o kai tas nekėlė ragelio nusiuntei SMS kad jis gaidys.

Alų su de(r)gtine maišyti negerai, bet įmanoma. Ryte galvoje kru*asi ančiukai, burnoje visą naktį šernai slapstėsi nuo kiaulių, tiksliau jų maro, ir tik pasiėmęs mobilųjį sužinai, kada vakar baigėsi balius. Ir (o siaube!) pamatai, kad naktį skambyjai šefui. O kai tas nekėlė ragelio, nusiuntei SMS, kad jis gaidys.

Tos pačios ministerijos švonderiai apsikarstę automatais Kryme vaizduoja eismo reguliuotojus.

O va sporto su politika neįmanoma sumaišyti. Nes sportas ir yra politika. Ir geriausias to pavyzdys yra CSKA.

• Sėdintiems tanke paaiškinsiu – CSKA – Centrinis (Rusijos) Armijos Sporto Klubas.

• Vienas geriausiai finansuojamų Eurolygos klubas. Finansuojamas iš Gynybos

Aušrys Kriščiūnas-Tynta
Aušrys Kriščiūnas-Tynta

ministerijos biudžeto. Tos pačios ministerijos švonderiai apsikarstę automatais Kryme vaizduoja eismo reguliuotojus.

• Kiekvienas rungtynes Maskvoje (Rusijos sostinėje – putkino irštvoje, ten dar ir Leninas pūna nesupūna) ant suolelio šalia komandos stebi ištisas putkino elitinių subinlaižių būrys su Putkino kelnaičių švelniausiuoju įklotu – užsienio reikalų ministru Lavrovu priešakyje. Tos pačios ministerijos, kuri knisa protą, kad jei ir yra rusų Kryme, tai jie geriausiu atveju gastarbaiteriai kelininkai, šarvuočiais testuojantys asfalto dangos stiprumą. Tos pačios valstybės, kuri berkuto žudikus įtraukė į kruviną raudonają knygą duodamas jiems Rusijos pasus.

Jūs galvojate, kad Arvydas Sabonis stojo į Žemės ūkio akademiją jaunystėje, nes užaugęs svajojo būti Karbauckiu arba bent jau Šliužu?

Tai ar čia ne politika? Jeigu dar nepakanka – paaiškinsiu. Jūs galvojate, kad Arvydas Sabonis stojo į Žemės ūkio akademiją jaunystėje, nes užaugęs svajojo būti Karbauckiu arba bent jau Šliužu? Ne. Nes nenorėjo, kad jį paimtų į sovietų armiją ir priverstų žaisti už CSKA.

Todėl aš, būdamas sveiko proto ir geros atminties eisiu į „Žalgirio“ areną, kad pareikščiau savo pilietinę poziciją klubui, kuris atstovauja bolševikiniam agresoriui – Rusijos armijai. Ir man giliai nusispjaut, kad ten samdiniai krepšininkai ir užsieniečiai treneriai – žinojo, kur eina ir ką daro (ir už kiek).

Ir man dar bus labai malonu, kad tą mano nusispjovimą TIESIOGIAI PARODYS visai Europai.

PARODYS VISAI EUROPAI, KAD LIETUVIAMS NENUSISPJAUT ANT TO, KĄ IŠDARINĖJA BOLŠEVIKŲ ORDOS (maskoliams tuo metu rodys kokių nors papinykų reklamą).

Beje, taikos balandį kaip iliustraciją šūkiui O SPORTE, TU TAIKA sugalvojo komuniagos savo kolegoms Angolos ir Kubos atletams mulkinti. Abiems tautoms balandis – gerbūvio simbolis. Angolai – maistas, Kubai – balta moteris...

Naujienų galite įkrauti skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt, siųsti el. paštu 15min@15min.lt arba parašyti per „Facebook“ paskyrą štai čia.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt