Dabar populiaru
Publikuota: 2015 kovo 3d. 13:03

Patikėk: skaityti verta!

Skaitymas
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Skaitymas

PATIKĖK: SKAITYTI VERTA „Kai sugenda telefonas“ ir atsiveria „Baltos durys“, suprasi, čia „Miegančių drugelių tvirtovė“.

PATIKĖK: SKAITYTI VERTA

„Kai sugenda telefonas“ ir atsiveria „Baltos durys“, suprasi, čia „Miegančių drugelių tvirtovė“. Būk atsargus: tavęs laukia „Jorė ir šiaušiukų karalija“, „Benedikto slenksčiai“, „Melnragės akmenys“ ir „Lunatikų dainos“. Ten, „Tarp pilkų debesų“, kur „Gatvė tarp dviejų bažnyčių“, ,,Erčia, kur gaivus vanduo“, „Mediniai tiltai“ ir „Dievų miškas“, dar - „Baltaragio malūnas“, „Amžino rūpesčio pieva“ ir nesibaigiantis „Grybų karas“.

Kol „Vėlyvo vėjo vėliavos“,  „U-ti-ti-ti, šalta“? Tave pasitinka „Pažadėtoji žemė“ ir „Pušis, kuri juokėsi“, nes tai „Pažinimo medis“. Čia  klajoja „Ilgesio kojos“. O „Braškių diena“ prasideda „Pakalnučių metai“.

Tau - „Riešutų duona“ ir „Šokoladas iki pirmadienio“, kol „Berniukai šoka breiką“, o „Mano vardas Marytė“.

Gal „Nesmagu, kad liekat vienas“?

Rinkis: „Taškuota pasaka“, „Angelų pasakos“ „Žiemos pasaka“, o gal „Kvailos istorijos“ - „Trumpos istorijos“?

Dar nežinai, kas „Geriausias draugas“? „Arklys Dominykas“. „Pelytė Zita“, „Kiškis Morkus Didysis“? O gal „Mindaugas“, „Mažvydas“, „Ida iš šešėlių sodo“?

Nesakyk: „Čia kažkas yra“... juk „Gyvenimas – tai keistas sielos skrydis“.

„Prašau žodžio“: „Prieš mirtį norisi švelnaus“... Vistiek „Išsiduosi. Balsu“, nes „Udo ir Dra niekaip nesusikalba“...

  „Dainuok, širdie gyvenimą“, NESVARBU, kad „BE PAVADINIMO“. TAI – „Vienintelė žemė“, kurioje „Prie rugių ir prie ugnies“ „Debesys panašūs į žmones“, o „Mergaitės romanas“ – „Tamsa ir partneriai“ arba „Anoreksija“..

Supratai: „Gimiau pačiu laiku“, nes „Brolių valanda“ „Už gyvus ir mirusius“.

Bet atėjo „Kakė Makė ir Netvarkos nykštukas“, ir prasidėjo „Karta SOS“... Nesitikėk - Neįveiksim „Trise prieš mafiją“...

Pagaliau - „Dienoraštis be datų“? Tai Tavo „NEBAIGTAS DIENORAŠTIS“. Sakai: „Viršvalandžiai“?  Ne, tik „Gyvenimo švelnus prisiglaudimas“.

 Jau supratai: SKAITYTI VERTA. SKAITYK.

Naujienų galite įkrauti skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt, siųsti el. paštu 15min@15min.lt arba parašyti per „Facebook“ paskyrą štai čia.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Šiuolaikiškos studijos

Video

10:17
05:17
03:02

Esports namai

Susikurk savo vasaros namus su IKEA

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt