Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Tvarka ir teisingumas“: iš didingo erelio liko tik apipešiota višta

Šaltinis: ikrauk.lt
0
A A

Skandalams krečiant partiją Tvarka ir teisingumas nenorėčiau likti nuošalyje ir pasidalinti mintimis apie šią partiją, jos struktūrą, vidinius nesutarimus ir vadovavimą. Nors yra...

Skandalams krečiant partiją "Tvarka ir teisingumas" nenorėčiau likti nuošalyje ir pasidalinti mintimis apie šią partiją, jos struktūrą, vidinius nesutarimus ir vadovavimą.

Nors yra deklaruojama kad partija yra trečia pagal populiarumą, man tai kelia didelį klaustuką. Bet palikime reitingus ir panagrinėkime situaciją, kokia ji yra.  

Jau keltą metų partijoje jaučiamas narių trukumas ir migracija. Vien tik pasižiūrėjus į kasmetinius sąskrydžius, tampa aiški tikroji partijos padėtis. Kažkada buvusi tikrai didelė partija, su tūkstančiais palaikančių žmonių, kurie tikėjo idėja, liko tik nuodėguliai. Iš didingo erelio, naudojamo partijos simbolikoje, liko tik apipešiota višta.

Priežasčių reiktų ieškoti partijos viduje. Ne kažkokios mistinės išorinės jėgos skaido partiją, o aiškūs vidiniai nesutarimai.  Ne paslaptis, kad partijos vadovai yra labai nutolę nuo paprastų narių. Gavę karūną, ne visi sugeba išlikti žmonėmis. Arogancija ir didybė užtemdo protą ir žmogiškumą. Be to, jei pažvelgsime į partijos vadovybę ir kitus etatinius partijos veikėjus, išvysime daugelį neaiškios reputacijos veikėjų. Tai - nuo buvusių komunistų partijos šulų iki aiškiais ryšiais su nusikalstamu pasaulio susijusių asmenų. Vien peržvelgę partijos prezidiumą ir valdybą, suvedę į paprasčiausią paiešką jų vardą ir pavardę, lengvai surasime jų artimiausio rato juodų darbelių. Šiurpas nukrato nuo minties, kad iš tiesų šie žmonės gali daryti įtaką valstybės valdymui.

Godumas ir valdžios troškimas pararė savo darbą.

Nors partija kažkada ir vadinosi Liberalai demokratai, bet nei liberalizmu tuo labiau demokratija ne iš tolo ji nekvepia. Partijoje yra aiškus autoritarinis valdymas. Kai kas gal pasakys, kad ir gerai. Bet tuomet sutrinka naujų idėjų generavimas, naujų kelių ieškojimas. Žmogus paskęsta savo fantazijose ir nesuvokia realios padėties, nes girdi ir mato viską ne savo, o pataikaujančių pavaldinių akimis.  Ir šitokia padėtis tęsiasi ne jau vienerius metus.

Partijos elektoratas, ne vien mažėja, bet ir sensta. Partija visiškai neturi jaunimo palaikymo. Visiškai jokio palaikymo nėra ir iš mietų gyventojų. Partija, kuri neturi nei aiškaus tikslo, nei aiškių tikrai stiprių ir autoritetingų lyderių net ir esamus palaikančiuosius atstumia. Šį partija nesugeba pritraukti intelektualių ir iškilių žmonių.

Dabar STT nuplėšus „nekalto avinėlio“ kailį, gal daugeliui taps aiškiau, kuo ir kaip gyveno partijos viršūnėlės, o paprasti eiliniai žmonės gal pagaliau atskirs grūdus nuo pelų. Ar visgi vėl bus vaidinamas nekaltumo ir sąmokslo spektaklis, kuris jau gerai išmoktas?

Naujienų galite įkrauti skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt, siųsti el. paštu 15min@15min.lt arba parašyti per „Facebook“ paskyrą štai čia.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt