Dabar populiaru
Publikuota: 2015 sausio 22d. 10:02

Išskirtinis katinas Majoras svajoja atrasti šeimininkus!

Katinas Majoras
Katinas Majoras

Ar pamenate ypatingojo Majoro istoriją? Jaunam katinui teko ištverti artimųjų išdavystę, vėliau-išsigelbėjimą iš miško, naujų draugų suradimą, gyvenimą lauke (medinėje dėžutėje), nepatenkintų žmonių patyčias, šaltį ir nuolatinį jausmą, kad kažkas jo gyvenime vyksta neteisingai.

Ar pamenate ypatingojo Majoro istoriją? Jaunam katinui teko ištverti artimųjų išdavystę, vėliau-išsigelbėjimą iš miško, naujų draugų suradimą, gyvenimą lauke (medinėje dėžutėje), nepatenkintų žmonių patyčias, šaltį ir nuolatinį jausmą, kad kažkas jo gyvenime vyksta neteisingai...

Ačiū Ievai, kuri perskaičiusi Majoro istoriją neliko abejinga ir vyko net iš Kauno į Vilnių, tam kad pasiimtų Majorą į laikiną globą ir šis nuostabus katinas turėtų šansą saugiai ieškoti gerų šeimininkų. Na, o Majoras- tikras Majoras! Kitoms katėms nori rodyti savo valdžią, bet jei būsimi šeimininkai būtų žmonės išmanantys kačių charakterį ir santykius, didelė tikimybė, kad pavyktų „išlaviruoti“ turint ir dar vieną katę. Į šunis Majoras nereaguoja iš viso. Bet yra kai kas, kas jam rūpi ypatingai- tai žmonės... Tik žmonių kompanijoj Majoras jaučiasi kaip inkstas taukuose, lyg būtų tarp lygių, ten kur jį supranta, o visi kiti gyvūnai anot Majoro- et, kažkokie primatai. Ir elgiasi jis kaip pridera: nelaipioja, kur nereikia, nešokinėja, nevarto daiktų, dažniausiai būna ant žemės arba ant lovos. Mėgstamiausi užsiėmimai - vartytis ant kilimo, būti glostomam, koketuoti, maivytis. Kartais prisiminęs veikystę žaidžia tarsi mažas kačiukas ir į žaidimus mėgsta įtraukti žmones, tiesa kartais nepajaučia savo jėgos, bet subartas ir sugėdintas dėl grubumo, gailisi.

Majorui maždaug 2-4 metai- pačiame jėgų žydėjime, sveikas, „nuparazitintas“, kastruotas. Jis atleido visam pasauliui ir žmonėms už viską, kas buvo ne taip, už viską, kas buvo daryta tyčia ir netyčia, nes visa širdim jaučia, kad žmogus- jam vistiek artimiausias sutvėrimas žemėje. Jis ieško šeimininkų, kuriems galėtų būti draugas, padėjėjas, nuodėmklausys ir sargas!

Jei ieškote savo namams Majoro, skambinkite jo globėjai Ievai 8 611 99440 (Kaunas)! (Atsakingiems šeimininkams organizuotume transportą ir į kitus miestus, kad tik lauktų geri namai).

Katinas Majoras
Katinas Majoras
Katinas Majoras
Katinas Majoras
Katinas Majoras
Katinas Majoras
Katinas Majoras
Katinas Majoras
Katinas Majoras
Katinas Majoras
Katinas Majoras
Katinas Majoras
Katinas Majoras
Katinas Majoras

Naujienų galite įkrauti skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt, siųsti el. paštu 15min@15min.lt arba parašyti per „Facebook“ paskyrą štai čia.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Šiuolaikiškos studijos

Video

06:21
02:48:11
16:03

Esports namai

Susikurk savo vasaros namus su IKEA

URBAN˙/

Šaltibarščiai

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt