Dabar populiaru
Publikuota: 2015 sausio 22d. 09:38

Prie „Lietuvos“ kino teatro vargsta akla 4 mėn. katytė

news_54ba6501cbee299e4345
news_54ba6501cbee299e4345

Šventiniu laikotarpiu į mus krepėsi keli žmonės su prašymu padėti „aklai“ katytei prie buv.

Šventiniu laikotarpiu į mus krepėsi keli žmonės su prašymu padėti „aklai“ katytei prie buv. Lietuvos kino teatro. Vargšei kažkas su akimis, kas – tiksliai nėra žinoma. Čia iš tos „operos“, kai kažkas kažkam pasakė, o tas perdavė trečiam ir informacija atėjo iki mūsų. Nepavyko pasikalbėti su žmogumi, kuris matė gyvūną ir jį pašeria (anot pranešėjų, tai labai garbaus amžiaus senolė, neturinti telefono).

Taigi, pirmiausia reikia išsiaiškinti situaciją – kas su tom akim iš tikrųjų. Mūsų nuomone, kaip dažniausiai būna, katytė serga rinotracheitu, dėl ko užlipusios pūliais akytės arba blogiau – pažeista, o gal ir negrįžtamai, akies ragena. Žinoma, jai reikia pagalbos. Yra kelios problemos:

Šiuo metu mūsų organizacijoje perteklius, t.y. ne tik finansinė problema jais visais pasirūpinti, bet ir tragiškai menkos fizinės galimybės.

Neturime patalpų, todėl reikalinga laikina globa šiai katytei (ne dienai, savaitei ar mėnesiui, o tiek, kiek reikės), tada mes galėtumėm pabandyti jai padėti.

Talpinimas į stacionarą neįmanomas, nes jau turime daugybę gyvūnų stacionaruose, kurie mėnesių mėnesiais nesulaukia globos.

O jei katytė dar ir laukinukė, pikta, tokia liks amžinai „Rainiuko“ globai. Daugiau nei 60 proc. „Rainiuko“ globotinių yra ligoniukai, garbaus amžiaus katinukai, gyvūnėliai su spec. poreikiais (inkstų nepakankamumu, nepagydomomis imuniteto, dantenų, odos ligomis), taip pat neįgalūs gyvūnai (akli, vienaakiukai, neturintys galūnių ir kt.), kurie namų tikriausiai gyvenime nebesulauks.

Netrukus orgnanizacijos vienintelis ir pagrindinis rūpesti bus – kaip išlaikyti visus tuos nelaimelius visą jų gyvenimą.

Todėl labai prašome padėti šioje situacijoje. Pagrindinis prašymas – nukeliauti prie kino teatro ir ją surasti, pažiūrėti, kiek pažeistos akys, ar leidžiasi glostoma ir pan.

Katytė trispalvė, smulki, maždaug 4 mėn. amžiaus. Neturime informcacijos, kur tiksliai ji yra, tad reiktų apeiti visą pastatą. Paisiimkite prašau su savimi konservukų arba dešrelių ir fotoaparatą. Ačiū labai!

Labai padėsite, jei apibūdinsite situaciją. Jei galėsite nukeliauti į vietą, prašau parašyti žinutę: 861558898.

Ačiū.

(Nuotrauka mūsų globotinio Milkio, kuris jau dvejus metus laukia namų...) 

Naujienų galite įkrauti skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt, siųsti el. paštu 15min@15min.lt arba parašyti per „Facebook“ paskyrą štai čia.

Temos: 1 Gyvūnai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Šiuolaikiškos studijos

Video

06:21
02:48:11
16:03

Esports namai

Susikurk savo vasaros namus su IKEA

URBAN˙/

Šaltibarščiai

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt