Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2012 sausio 3d. 14:13

„Šimtas pirmoji“ maža dalmatinukė ieško namų! (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Turbūt ne vienam teko žiūrėti istoriją apie šimtą vieną dalmantiną, patekusius į piktavalių rankas. Šios istorijos herojė irgi maža, žavi dalmantinukė, tiksliau dalmantino mišrūnė, ji irgi apgaulės būdu pateko į negeras rankas. Tiesa, kailinukų iš jos pasisiūti niekas nesikėsino, bet čia, kaip ir minėtoje istorijoje kyla didžiausias klausimas „kodėl“ ? Bet viskas nuo pradžių...

Turbūt ne vienam teko žiūrėti istoriją apie šimtą vieną dalmatiną, patekusius į piktavalių rankas. Šios istorijos herojė irgi maža, žavi dalmatinukė, tiksliau dalmatino mišrūnė, ji irgi apgaulės būdu pateko į negeras rankas. Tiesa, kailinukų iš jos pasisiūti niekas nesikėsino, bet čia, kaip ir minėtoje istorijoje kyla didžiausias klausimas „kodėl“? Bet viskas nuo pradžių...

Maždaug prieš mėnesį, vos persikrausčius į naujas patalpas, „Tautmilės prieglaudėlę“ okupavo būrys naujokų: pamirštų, niekam nereikalingų, kažkam sutrukdžiusių. Čia pasirodė ir neregėto grožio dalmantino ir labradoro mišrūnų šeimynėlė. Namuose, kuriuose jie gimė, irgi buvo laikomi viso labo gamtos išdaiga. O kur keliauja visi nelaukti stebuklai? Žinoma,  po žeme, į ežerą, į konteinerį, į sanitarinę tarnybą arba geriausiu atveju į gyvūnų prieglaudėlę.

Šįkart šuniukams pasisekė, kad buvo tokie žavūs, gražūs, proporcingi, tad žiūrint į tokius, turbūt nekilo ranka nuskriausti, bet kadangi vistiek nereikalingi, keliavo į Tautmilės ir jos savanorių globą. Čia šuniukai atrodė laimingi, dūko, stiprinosi, mokėsi draugaut su kitais gyventojais, ir aišku, laukė savo šeimininkų. O laukti jų ilgai neteko! Kiekvienam atėjusiam į prieglaudėlę akys vis kliuvo už šios gražuolių kompanijos, tad kelios dienos ir visi mažyliai vienas po kito iškeliavo pas naujuosius šeimininkus!

Deja, vienai dalmatinukei nepasisekė. Ji rado šeimininkus, iš pažiūros puikius, atsakingus ir ją mylėsiančius žmones. Bet tai, kas įvyko paskui, numatyti buvo sunku. Išlydėdami dalmatinukę, Tautmilė kaip visada pasirašė dovanojimo sutartį, kuri numato, kad aplinkybėms pasikeitus, arba apsigalvojus šeimininkas bet kada gali grąžinti šuniuką atgal, ir jokiu būdu neišmesti į gatvę ir nepriduoti į „Grindą“. Tautmilė kaip ir visiems paaiškino kas yra „Grinda“ ir kokie pavojai ten laukia šuniukų. Žinoma, būsimieji šeimininkai supratingai linkčiojo galvą ir žadėjo, jei tik iškils bėda, kreiptis tik į Tautmilę.

Prieš pat naujuosius Tautmilės komandos savanorė Simona šią dalmantinukę visai atsitiktinai rado ne kur kitur, o „Grindoje“... Sudraskyta kojyte, skaudančiu šoneliu ir kostinčią. Žmonės ten  atvežę dalmatinukę, pasakė radę ją prie savo namų durų. Deja, tai buvo bjaurus melas, nes žmonių atnešusių ją į „Grindą“ pavardė sutapo su  žmonių, kurie priglaudė šią mažylę iš Tautmilės...

Negražiai atsikratę pabodusio žaisliuko, žmonės ramiai išvažiavo švęsti Naujųjų. O mažylė dalmantinukė sudaužyta širdele grįžo į nors ir laikinus, bet saugius namus. Šiuo metu ją globoja savanorė Simona.

Iš visos šios liūdnos istorijos, tikimės tik vieno, kad ji baigsis gražiai! Tegul ši šimtas pirmoji dalmantinukė Naujųjų metų proga pradeda savo naują laimingą gyvenimą! Mažylei dabar maždaug 2,5 mėnesio, ji linksma, judri, padūkusi, juokinga,puikiai sutaria su kitais namų gyventojais, nori meilės, atsidėkodama besąlygiška ištikimybe.

Dėl dalmantinukės skambučių laukia Simona 8 655 38244 arba Tautmilė 8 650 71786!

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

Tausokime maistą kartu

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

01:02
46:06
01:10

Esports namai

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali
Kiekvienas gali

Maistas

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Interviu 15MAX
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt