Dabar populiaru
Publikuota: 2014 rugsėjo 17d. 10:55

Konkursas „Krepšinis: mano meilės istorija“. Krepšinio varžybos per vestuves

Krepšinis: mano meilės istorija. Aukso žiedai – Kamuolys apvalus – RaMunė&MaRtynas
Krepšinis: mano meilės istorija. Aukso žiedai – Kamuolys apvalus – RaMunė&MaRtynas

Sveiki, norime dalyvauti konkurse „Krepšinis: mano meilės istorija“ ir siunčiame konkursinę medžiagą. „Mūsų meilės dieną vestuvių šventės metu įvyko neplanuotas krepšinio mačas: jaunoji prieš jaunąjį! Žavingo Nemuno slėnyje šalia Birštono, po fotosesijos „dviems“ išgirdome dunksintį kamuolį. Mūsų širdys neatlaikė – ir mes jau krepšinio aikštelėje! Pirmas ginčas!... pirmi baudų metimai !... besiginantys svečiai!… Ir aukštakulniai čia ne kliūtis! Ko nepadarysi dėl meilės – dėl krepšinio fiestos – aistringos, nenuspėjamos, užvedančios, visada laukiamos ir suburiančios – kaip mūsų meilės dieną! Aukso žiedai – Kamuolys apvalus – RaMunė&MaRtynas“

Sirgalių konkurso taisyklės (jis baigiasi rugsėjo 18 d.).

„Sveiki, norime dalyvauti konkurse „Krepšinis: mano meilės istorija“ ir siunčiame konkursinę medžiagą.


Mūsų meilės dieną, vestuvių šventės metu, įvyko neplanuotas krepšinio mačas: jaunoji prieš jaunąjį! Nemuno slėnyje šalia Birštono,po „fotosesijos dviems“ išgirdome dunksintį kamuolį.

Mūsų širdys neatlaikė – ir mes jau krepšinio aikštelėje! Pirmas ginčas!... Pirmieji baudų metimai! Besiginantys svečiai!… Net aukštakulniai čia ne kliūtis! Ko tik nepadarysi dėl meilės –  dėl krepšinio fiestos – aistringos, nenuspėjamos, užvedančios, visada laukiamos ir suburiančios – kaip mūsų meilės dieną!

Aukso žiedai – Kamuolys apvalus – RaMunė&MaRtynas“
 

Naujienų galite įkrauti skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt, siųsti el. paštu 15min@15min.lt arba parašyti per „Facebook“ paskyrą štai čia.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Mados infekcija

Eurovizija 2018

Sveikata

Euromaster

„Susitikime lauke“

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt