Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kauno viešasis transportas – ligų šaltinis?

Nuo liepos 1 dienos į Kauno viešąjį transportą bus galima įlipti tik pro priekines duris.
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Kauno autobusai
Šaltinis: ikrauk.lt
0
Skaitysiu vėliau
A A

Kauno viešojo transporto įmonės naudojamais autobusais važinėti – kenkia sveikatai!    Nenoriu kalbėti apie tai, kad KVT autobusų vairuotojai vairuodami žaidžia ir šneka savo...

Kauno viešojo transporto įmonės naudojamais autobusais važinėti – kenkia sveikatai!
Nenoriu kalbėti apie tai, kad KVT autobusų vairuotojai vairuodami žaidžia ir šneka savo telefonais, taip sukeldami grėsmę padaryti avariją, per kurią nukentėtų keliaujantieji kartu. Noriu pakalbėti apie išmetamųjų dujų ir kitokį kvapą esantį Kauno miesto autobusuose.

Šiandien teko ryte važiuoti autobusu Nr. 12. Jame kvapas buvo lyg stovint prie išmetimo vamzdžio. Ar Kauno viešojo transporto įmonei nerūpi tai, kad ji nuodija savo miesto gyventojus labai nuodingomis išmetamosiomis dujomis? O galbūt jie to nežino? Šį klausimą paliksiu spręsti jums.

Tokios dujos ir kvapai sukelia daugybę nepagydomų ligų, kenkia regėjimui, kvėpavimo takams. Reikės kogero pradėti devėti medicininę kaukę ant burnos ir nosies, nesinori trumpinti savo gyvenimą važinėjant autobusais.

Dar vienas dalykas kuris susijęs su tomis dujomis ir kvapais
Gamta atgimsta. O su gamta atgimsta ir Kauno miesto valdžios mokesčių kėlimas. Štai nuo kovo mėnesio 1 dienos padidėjo Kauno miesto viešojo transporto bilietų kainos. Anksčiau paprastam, uoliai dirbančiam suaugusiam žmogui tai kainuodavo 2 litus, o nuo šiol jau 2 litai ir 40 centų. Ar su didėjančiomis kainomis neturėtų didėti ir važiavimo transportu kokybė? Na, bet kaip matome kokybė lieka ta pati, o kainos kyla. Gal jau laikas susimąstyti?

Karolis Bartkevičius

Naujienų galite įkrauti skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt, siųsti el. paštu 15min@15min.lt arba parašyti per „Facebook“ paskyrą štai čia.

Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt