Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Siemens“ arenos apsauga prieš LKL paskutines varžybas sugadino nuotaiką

Siemens arena
Siemens arena
Šaltinis: ikrauk.lt
0
A A

Trečiadienio vakarą „Siemens“ arenoje vyko LKL čempionato paskutinės varžybos dėl 3 vietos tarp „Lietuvos ryto“ ir „TonyBet“. Prisipažinsiu, kad nesu didelis „Lietuvos ryto“...

Trečiadienio vakarą „Siemens“ arenoje vyko LKL čempionato paskutinės varžybos dėl 3 vietos tarp „Lietuvos ryto“ ir „TonyBet“. Prisipažinsiu, kad nesu didelis „Lietuvos ryto“ fanas, bet turiu abonementą ir einu praktiškai į visas varžybas. Einu žiūrėti tik krepšinio ir tikrai nesirgti už „Lietuvos rytą“.

Trečiadienį buvo paskutinės varžybos šiame sezone. Nusprendžiau į jas nueiti su žmona ir 3 metų dukrele. Tik va, gražų vakarą visiškai sugadino Siemens arenos apsauga. Kaip visi žinome, prieš įeinant į areną, visus ištikrina, apčiupinėja. ARGUS apsaugoje dirbanti moteris, paprašė žmonos parodyti rankinuką. Jame buvo vaiko gertuvė ir sausainis, kuriuos ji labai mėgsta. Tai pamačiusi juos apsaugoje dirbanti moteris pasakė, kad negalime įeiti, turime išmesti arba pasidėti mašinoje gertuvę ir sausainį. Tai tikrai nepirmas kartas, kai einame į varžybas kartu su vaiku. Visada iki šiol jokių problemų nebuvo. Moteris parodė ant durų esančius lipdukus, kad su maistu ir gėrimais į areną eiti draudžiama. Suprantu, kad taisyklės turi būti. Bet gi tai ne alaus bokalą ir čipsus mes norime įsinešti.

Trečiadienį buvo paskutinės varžybos šiame sezone. Nusprendžiau į jas nueiti su žmona ir 3 metų dukrele.

Paprašiau pakviesti jų vadovą, kad galima būtų pasiaiškinti ar tikrai mes jau tokie niekadėjai ir laužome visas taisykles. Vadovas atėjo greitai ir papasakojus visą situaciją leido įeiti su gertuve ir sausainiu. Jis viską supranta žmoniškai, o ne kaip robotė atsaugos darbuotoja, kuri vadovaujasi taisyklėmis. Ji tikriausiai niekada neturėjo vaikų.

Išvada tokia... Yra tokia „Pieno lazerių“ daina „Robotas irgi žmogus“. Labai geri žodžiai. Mano nuomone, reikia vietoj žmonių apsaugoje pastatyti robotus, kurie savo darbą atliks nepriekaištingai, vadovausis taisyklėmis, niekada jų nelaužys. Juk kalbėtis su apsaugoje dirbančiais darbuotojais tikrai sunkiau, nei su robotu. Nenoriu nieko įžeisti ar panašiai, bet po vakar vakaro tikrai pagalvosiu ar verta ten daugiau eiti.

Naujienų galite įkrauti skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt, siųsti el. paštu 15min@15min.lt arba parašyti per „Facebook“ paskyrą štai čia.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt